Uciekali przed policją z autem na holu

  • 20.03.2021, 06:50 (aktualizacja 20.03.2021, 19:37)
  • red./KPP Zgorzelec
Uciekali przed policją z autem na holu

Podziel się:

Oceń:

26-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej, dodatkowo holował Fiata, za kierownicą którego siedział 33-latek bez uprawnień, ale za to z środkami odurzającymi. Policjanci zatrzymali również znajomą jednego z mężczyzn, podejrzaną o uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie marihuany.

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku podczas służby na terenie jednej z miejscowości w gminie Pieńsk podjęli próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki volkswagen, który holował pojazd marki fiat. Kierujący jednak pomimo wydawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania pojazdu kontynuował jazdę. Po wjechaniu na jedną z posesji kierujący fiatem wyskoczył z pojazdu, odczepił hol i wsiadł do volkswagena. Mężczyźni po przejechaniu kilku kilometrów, porzucili pojazd i uciekli. W volkswagenie funkcjonariusze ujawnili woreczek z suszem roślinnym. Po badaniach okazało się, że była ta marihuana w ilości z której można przygotować ponad 35 działek handlowych tego narkotyku.

W wyniku podjętych czynności policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku wspólnie z funkcjonariuszami ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” ustalili i zatrzymali kierujących oraz znajomą jednego z nich. Podczas czynności przeszukania policjanci u 40-leniej mieszkanki powiatu zgorzeleckiego zabezpieczyli papierowe pudło z doniczkami 19 krzewów konopi indyjskich wraz z przyrządami wykorzystywanymi do uprawy oraz woreczek strunowy z zawartością marihuany w ilości z której można przygotować ponad 45 działek handlowych tego narkotyku.

Cała trójka usłyszała zarzuty. 33-letni kierujący pojazdem marki fiat usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 26-letniemu kierującemu pojazdem marki volkswagen ogłoszono zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej. 40-latka usłyszała zarzuty uprawy konopi indyjskich oraz posiadania środków odurzających.

Teraz cała trójka za swoje czyny odpowie przed Sądem.

red./KPP Zgorzelec

Zdjęcia (1)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jakmar
jakmar 21.03.2021, 20:31
Takie dopieszczone, docieplone , naświetlone te roślinki. Pełna opieka.
420
420 21.03.2021, 14:24
A ta popielniczka po co wam na zdj ?? Porazka...
Podniecaja sie wszystkim co zwiazane z marihuaną. Wsadz nosa w swoj talerz jeden z drugim psiarskie
Wilczur
Wilczur 20.03.2021, 20:32
Obajtkiem by się zajęli, wszetecznicy! a nie znachorami-zielarzami, poczciwymi zresztą!
jakmar
jakmar 21.03.2021, 20:29
zabawne, w szczególności to słowo poczciwymi, fajne poczucie humoru

Pozostałe