Potrzebne wsparcie dla poszkodowanej w pożarze

  • 15.03.2021, 09:10 (aktualizacja 15.03.2021, 09:38)
  • red.
Potrzebne wsparcie dla poszkodowanej w pożarze

Podziel się:

Oceń:

W piątek pisaliśmy o pożarze mieszkania w Leśnej. Dzięki reakcji sąsiada i strażaków pożar udało się opanować, jednak ogień zniszczył kuchnię i łazienkę. Dla 73-letniej właścicielki mieszkania to utrata dorobku życia i możliwości normalnego funkcjonowania, dlatego wnuki proszą o pomoc w remoncie.

Pożar wybuchł w kuchni w budynku przy ul. Kochanowskiego w Leśnej, w piątek 12 marca. Jak mówili strażacy, udało się go w porę złapać. Wszystko dzięki przytomności sąsiada, który wykonał prostą czynność jeszcze przed ich przyjazdem, więcej o pożarze przeczytacie tutaj. Niestety pożar pochłonął kuchnię i łazienkę, a remont tych pomieszczeń to duże koszty i nakłady pracy, których 73-latka nie jest w stanie udźwignąć. Dlatego o pomoc w remoncie proszą wnuki:

Robimy co możemy, aby jak najszybciej przywrócić babci możliwość normalnego życia. Niestety, bez Państwa pomocy będzie to niemożliwe - niezbędny jest kosztowny remont dużej części mieszkania. Każda pomoc - nawet ta najmniejsza jak udostępnienie tej zrzutki będzie bardzo pomocna. - czytamy w opisie zrzutki.

Z góry bardzo dziękujemy!

Miłość i wdzięczność naszej babci na pewno do Państwa wróci!

Osoby chcące wspomóc starszą Panią mogą to zrobić wpłacając pieniądze poprzez Zrzutkę - Mieszkanie po pożarze - pomoc dla starszej osoby

 

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Natalia
Natalia 15.03.2021, 16:44
Bardzo dziekuje za udostepnienie postu i za wsparcie w ten sposób . Pozdrawiam.

Pozostałe