Wideo. Bus stoczył się z kilkumetrowej skarpy

  • 02.03.2021, 10:40 (aktualizacja 02.03.2021, 11:09)
  • red.
Wideo. Bus stoczył się z kilkumetrowej skarpy

Podziel się:

Oceń:

BMW ścięło zakręt zmuszając kierowcę Opla do gwałtownego hamowania i ucieczki na pobocze. W efekcie Opel Vivaro z pięcioma osobami wewnątrz stoczył się z kilkumetrowej skarpy. Kierowca BMW uciekł z miejsca zdarzenia.

To Kolejne groźne zdarzenie na DK 30 w Biedrzychowicach. Przed kilku dniami dokładnie w tym samym miejscu, na śliskiej nawierzchni w poślizg wpadło terenowe Daihatsu i zderzyło się z osobówką.

Dziś kwadrans po 9. na zacienionym zakręcie również było bardzo ślisko. Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że jadące w kierunku Gryfowa Śląskiego BMW ścięło ostry zakręt na wjeździe do Biedrzychowic, zmuszając tym samym jadącego w przeciwnym kierunku Opla Vivaro do hamowania i ucieczki na pobocze.

W efekcie bus wyleciał z drogi i stoczył się z kilkumetrowej skarpy szczęśliwie omijając rosnące po drodze drzewa. Busem podróżowało pięć osób. Kilka z nich odniosło drobne obrażenia i konieczne było opatrzenie ich przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu pracowała policja, JRG PSP Lubań oraz ZRM. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

red.

Zdjęcia (9)


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

🤔
🤔 03.03.2021, 15:28
Może okolice biedrzuchowic w stronę jeziora
Kierowca
Kierowca 02.03.2021, 23:25
Wczoraj około godziny 18.35, ul.Jana Pawła na wysokości Lidla wyprzedzał mnie prawą stroną jak *** kierowca z BMW w sedanie rej.DGL. Skręcił w prawo z pasa jazdy prosto, przed Motelem Łużyckim z taką prędkością, że ledwie się zmieścił i zaraz w lewo. Gdyby ktoś przechodził przez pasy to by go zabił. Nie jesteś sam na drodze imbecylu!!!
Kiero
Kiero 03.03.2021, 13:48
Ten kierowca jest slynny na Lubaniu. Nie chciał bym podpie.... ale ostatnio to już przesadził.
BEZ SENSU
BEZ SENSU 02.03.2021, 22:34
...to bez sensu.... dlaczego?? otoz ten samochod czesto jezdzi wieczorem w strone zgorzelca... jak rowniez driftem w Pisarzowicach....po 22.00 .... i nikt z tym nic nie robi..;Ostatnio dzwonilem na milicje.. to zapewniono mnie ze zaraz patrol wpadnie... i co?? iii........iiii..................... i tak czekalem 2 godz i nawet cienia patrolu nie bylo....Pare dni temu kolo cmentarza ten sam baran robil kóleczka na drodze tuz przy parkingu.... - snop kurzu i kamienie.....; dzwonie na milicje..i... slysze; prosze podac nr rej. a ja na to; jak mam podac skoro auto kreci sie w kolko w kurzu.. leca kamienie... itd.' slysze w sluchawce; no to nie moge przyjac zgloszenia- tak oto wyglada nasza rzeczywistosc.... tak wiec dajcie sobie spokoj z 'prawem'...PREDZEJ 'KARMA' DOGONI KRETYNA...NIZ PRAWO...
sarnina z pobocza
sarnina z pobocza 02.03.2021, 22:03
ale bajka uwierzylbym prędzej w jakąś sarne dzika nawet w tą plastikową krowe z Hendrykowa
Młodszy inspektor Marek.K ruch drogowy J.Góra.
Młodszy inspektor Marek.K ruch drogowy J.Góra. 02.03.2021, 15:55
A świadkowie jacyś to widzieli??? Może kolesia z busa fantazja poniosła wywalił cepa i żeby nie odpowiadać za stworzenie zagrożenia dla pasażerów i innych uczestników ruchu wymyślili sobie bajkę o BMW
Młodszy inspektor
Młodszy inspektor 02.03.2021, 22:09
Starszy cymbalisto z Jeleniej Góry! Poza kierowcą w tym busie jechały inne (pięć) osoby - trudno zatem aby sobie coś ubzdurał. Zacznijcie szukać tego z BMW.
Kierowca
Kierowca 02.03.2021, 18:14
A osoby które jechały tym busem to nie świadkowie?. Co, tak bardzo lubią kierowcę, który mało ich nie pozabijał że przyjęliby jego zmyśloną opowieść o BMW?.
Bielany
Bielany 02.03.2021, 13:41
Może czarny sedan BMW e39 na dwr? Bo jeździ jak kretyn
Lol
Lol 03.03.2021, 17:45
Mam wrażenie że wszyscy piszą o tym samym pajacu
Kierowca tira widzacy pewna sytuacje
Kierowca tira widzacy pewna sytuacje 02.03.2021, 16:43
Aaa to racja jezdzi taki codziennie po 5 rano w strone Zgorzelca.Ostatnio wyprzedzal juz na samym zakrecie i auto ktore bylo wyprzedzane przez tego barana zatrabilo to idiota to slyszac zhamowal audi a3 prawie do zera taki z niego kozak.
Cepie jak to czytasz to powodzonka ci zycze w przyszlosci 1300euro miesiecznie odbilo juz do glowki calkiem?? Pamietaj pewne sluzby za ta sytuacje juz sa powiadomione lacznie z nagraniem z kamerki.
NIEdlaBMW
NIEdlaBMW 02.03.2021, 12:33
i znowu BMW....... Każda beemka powinna byc zutylizowana razem z ich kierowcami. Najgorsza marka i najgorsi kierowcy...... tfffuuu na nich
wiochal
wiochal 02.03.2021, 18:28
Słuchaj idioto jeżdżący prawdopodobnie autkiem kupionym przez rodziców: mam obecnie 65 lat zjeżdżam już 11 BMW zrobiłem łącznie tą marką ponad 800 tyś. km nigdy nie miałem wypadku a takich leszczy jak ty powinni utylizować lub zabierać prawo jazdy.
NIEdlaBMW
NIEdlaBMW 04.03.2021, 13:35
Słuchaj dziadu! To czym jeżdzę ja, guzik ciebie interesuje. Gratulacje dla ciebie ze potrafisz jezdzic tą zacofaną i paskudną marką. Obyś się nie zwinął jak calzone na drzewie
Wnuczek
Wnuczek 03.03.2021, 08:35
Słuchaj dziadku co masz 65 lat. Wielkie uznanie dla ciebie - należysz do tego znikomego odsetka rozsądnych i bezpiecznych na drodze mimo że w BMW. Reszta - 98% to idioci!
NIE dla DZBANA
NIE dla DZBANA 02.03.2021, 17:56
Po pierwsze dzbanie bmw nie obrażaj bo to naprawdę zajefajne auta po drugie nie każdy kierowca bmw jest zły. Najgorszy to ty jesteś i to ciebie trzeba zutylizować w Bolesławcu 😅
NIEdlaBMW
NIEdlaBMW 04.03.2021, 13:38
Nie no super bajeranckie są to auta. Najwspanialsze z najlepszymi kierowcami. Ty też jesteś pewnie debeściak
Lubańczyk
Lubańczyk 04.03.2021, 02:12
Artykuły o BMW się klikają, w porównaniu do innych marek takich jak VW , Audi czy Fiat. :D
Posiadałem E90 w 3 litrowej benzynie, świetne auto, aktualnie szczęśliwy posiadacz Volvo ;)
Kozioł
Kozioł 02.03.2021, 12:32
Może wreszcie policja sobie przypomni o tej śmierdzącej smogiem wiosce, tu nikt nie jedzie 50 bo policji nie ma. Jarka pilnują
Audi
Audi 02.03.2021, 12:05
Wideo rejstratory, szkoda ze kierowcy bmw maja wyrobiona opinie, ale to dotyczy tylko szczurow ktorych stac na wyeksploatowane bmw najczesciej seri 3 wartosci max 12 000 zl do 20000 kazdego osla stac na taki wydatek, bo ci droższymi to juz trzeba mieć glowe na karku, szczegolna uwage policja powina zwracac na mlodych w tanich szrotach,i bez warunkowo narko testy.
Audi 2
Audi 2 02.03.2021, 19:48
Dobrze kolega mówi z tymi gnojami w szrotach Bmw. Ale tak że w Audi szrotach takie głąby jeżdżą. Żeby nie było sam jeżdzę Audi do Bmw nic nie mam. Jedna jak i druga marka to porzadne auta pod warunkiem że zadbane tak jak i wiele innych marek samochodowych. Ludzie powinni w końcu zrozumieć że to nie Bmw czy Audi powodują wypadki tylko ***e za kierownicą tych marek.
Kierowca
Kierowca 02.03.2021, 11:57
Jest skarpa to chyba powinny być bariery ochronne. Dlaczego ich tam nie ma?.
BardzoMiPrzykro
BardzoMiPrzykro 02.03.2021, 11:40
Każdy kto wpadł do rowu może powiedzieć, że to wina cwaniaka ze znikającego BMW. W końcu ci z beemek są tacy nieodpowiedzialni i tak piracą na drodze.
Kalinka
Kalinka 02.03.2021, 11:30
Czy tych idiotów w tych BMW kiedyś poskromią? Czy może od każdego kto wsiada do tego samochodu trzeba wymagać aby posiadał aktualne na ten czas badania psychiatryczne?
Bo Mam Wy***
Bo Mam Wy*** 02.03.2021, 11:55
ty nie musisz iść na badania psychiatryczne. bez nich znam twoje IQ. średni europejski penis jest większy
Xyx
Xyx 02.03.2021, 11:17
Kolejny braku policji na drodze wyłączonych radarów malych mandatow
obserwator
obserwator 02.03.2021, 11:16
W blaszaku 5 osób?
BardzoMiPrzykro
BardzoMiPrzykro 02.03.2021, 11:53
i wszyscy widzieli BMW
jasnowidz