Siekierczyn. Usuwanie wyrobów azbestowych

  • 14.01.2020, 12:19 (aktualizacja 14.01.2020, 12:41)
  • eLuban pl
Siekierczyn. Usuwanie wyrobów azbestowych Wikipedia - Karol Pilch (Karol91)

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Siekierczyn zaprasza mieszkańców zainteresowanych usunięciem w 2020 roku azbestu do złożenia do dnia 31 stycznia 2020 roku „Deklaracji uczestnictwa w zadaniu związanym z usuwaniem azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Siekierczyn”.

Deklaracje należy składać w sekretariacie (pokój nr 10) Urzędu Gminy Siekierczyn, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek 8:00-16:00, wtorek-piątek: 7:30-15:30.

Deklaracje mogą składać osoby fizyczne, będące właścicielami nieruchomości i obiektów, na których nie jest prowadzona działalność gospodarcza i które zostały ujęte w inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Siekierczyn”.

Deklaracja nie stanowi wniosku o usunięcie azbestu z terenu nieruchomości. Na tym etapie ma ona jedynie na celu zebranie  informacji o tym kto jest zainteresowany usunięciem azbestu, o ilości azbestu i wyrobów zawierających azbest planowanych do usunięcia w 2020 roku oraz umożliwienie sporządzenia przez gminę wiarygodnego wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu o dofinansowanie usuwania azbestu, jeśli fundusz przewidzi środki na ten cel i ogłosi nabór wniosków.

eLuban pl

Załączone pliki do pobrania (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe