Kierowca BMW oszukał przeznaczenie

  • 28.03.2019, 15:55 (aktualizacja 28.03.2019, 16:33)
  • red.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Z takich wypadków nie wychodzi się żywym. Dlatego „oszukać przeznaczenie” było najczęściej powtarzanym zdaniem wśród świadków, którzy widzieli jak pędzące BMW zawija się na drzewie.

Do zdarzenia doszło na drodze 296 tuż za Godzieszowem w kierunku Lubania. Kilka minut po 14. w stronę Lubania ruszył sznur aut z pracownikami fabryk Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Wykrotach.

Jak relacjonował nam jeden z świadków dwa auta marki BMW zaczęły wyprzedzać pozostałe już od ronda w Godzieszowie. Tu trzeba wyjaśnić, że za miejscowością jest długa prosta złamana jednym zakrętem na którym dochodziło już do wypadków ze skutkiem śmiertelnym.

Wyglądało na to, że się ścigali. Tuż przed zakrętem kierowca srebrnego BMW, które jechało jako pierwsze odpuścił. Wykorzystał to kierowca drugiego BMW jednak na zakręcie wpadł w poślizg, wyleciał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca srebrnego BMW nawet się nie zatrzymał. Obydwa auta były na rejestracjach powiatu lubańskiego. – usłyszeliśmy od jednego ze świadków zdarzenia.

Auto dosłownie zawinęło się na drzewie. Jak relacjonowali świadkowie, którzy ruszyli z pomocą kierowca cały czas był przytomny jednak rozmiary zniszczeń nie pozwalały wyciągnąć go z samochodu. Jedyne co pozostawało to rozmowa z poszkodowanym do czasu przyjazdu ratowników.

Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy z OSP Wykroty. Jak relacjonowali ratownicy nogi kierowcy znajdowały się po przeciwnej stronie drzewa niż pozostała część ciała, a pomiędzy zgniecionym dachem i fotelem było jedynie miejsce na korpus oraz głowę kierowcy. Nikt nie wie jak to możliwe ale 21-letni kierowca BMW z doszczętnie zniszczonego auta został wydobyty w miarę dobrym stanie. Mówi się o połamanym obojczyku i rozbitej głowie, nie wiadomo jednak w jakim stanie są organy wewnętrzne 21-latka.

Na miejsce zadysponowano dwie jednostki PSP z Lubania, OSP Wykroty dwie jednostki PSP z Bolesławca oraz wóz operacyjny. W tej chwil droga prowadząca z Lubania do autostrady A4 jest nie przejezdna a na miejscu pracuje policja.

red.

Zdjęcia (36)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (142)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zlotoryja
Zlotoryja 01.04.2019, 18:34
Śmiać się nie wolno bo się zemści i zło wróci!! , stało się to się nie odstanie. Nikt święty z Was nie jest i każdy był młody. Zdrowia życzę i wyciagnięcia konsekwencji. Pozdr.
Adi
Adi 01.04.2019, 16:26
Dobrze że jechał sam.
mn
mn 31.03.2019, 20:13
z tym stylem jazdy tylko odroczył.
bmw
bmw 30.03.2019, 10:51
cela czeka na idiote
,.......
,....... 31.03.2019, 12:12
Uważaj sobie, bo prędzej na ciebie czeka ta cela
Jestem człowiekiem
Jestem człowiekiem 30.03.2019, 01:03
Czytam te komentarzena to płakać mi się chce jak to każdy pisze jaki to nie jest przepisowy i nigdy w życiu by nie dopuścił do takiego manewru. Proszę was ludzie czy wy zastanawiacie się nad tym co piszecie, nie znam tego chłopaka ale mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie bo po tym co zostało z BMW widać że kierowca musi być dobrze poobijany chociaż patrząc na to jak się zawinąl dziwnie napisać tu o poobijaniu chłopak dostał drugą szansę od Boga i napewno a bynajmniej mam taką nadzieję że wyciągnie z tego wnioski i zamiast jak najszybciej po pracy do domu wracać wybije sobie to z głowy i będzie jechać tak jak inni ludzie bo jak widać szybko nie oznacza niestety ze bezpiecznie do celu. Każdy znas wykonywał manewr wyprzedzanie każdy znas jechał trochę więcej niż nakazują przepisy nikt nie jest święty czy ma Opla, Audi albo BMW jednak nie każdemu się to udaje. Polecam ludzie trochę mniej nienawiści do siebie i udawania świętego chociaż mija się to z rzeczywistością.

HEJT CZAS START 😁✌️
Bernol
Bernol 30.03.2019, 19:27
..chłopak dostał drugą szansę od Boga i napewno a bynajmniej mam taką nadzieję że wyciągnie z tego wnioski..
+++++++++++++
Nie wyciągnie wniosków bo nie ma mózgu na takim poziomie aby wnioski wyciągać. I nie mieszaj do tego Boga bo On z zasady idiotów nie toleruje.
Gość
Gość 31.03.2019, 12:11
Z Bogiem rozmawiałeś? Czy raczej na mszę do kościoła nie chodziłeś?
Dade
Dade 29.03.2019, 19:03
I co, tak jak konwoje naszych prominentów.
Przykład idzie z góry.
PeHa
PeHa 29.03.2019, 15:37
... znaczy się organy wewnętrzne jakie by nie były - to mózg... do wymiany!
Wojciech
Wojciech 29.03.2019, 15:18
Żyj szybko, giń młodo, pozostaw po sobie przystojne zwłoki.
Maniek
Maniek 29.03.2019, 14:29
130 i audi z nowymi oponkami wchodzi w ten zakręt 😁. Bez q
Anonim
Anonim 30.03.2019, 07:32
Te Audi co to ledwo zipie? Następny czub do wyginiecia, obyś skończył sam i nikomu krzywdy nie zrobił.
Senga
Senga 29.03.2019, 19:46
W du*e chyba
Kierowca
Kierowca 29.03.2019, 12:38
Złom tego BMW powinno się tam zostawić dla przestrogi innym "mistrzom kierownicy".
hart
hart 29.03.2019, 10:56
To jeszcze czekamy na srebrne BMW i ciemne Audi , które pomykają na tej trasie.
Hans
Hans 29.03.2019, 18:53
Dokładnie dzisiaj srebrne na DZG przeleciał przez Henrykow dublując prędkość. Pozdrawiam policję.
drużnik
drużnik 29.03.2019, 10:27
Winny zarządca drogi bo nie wycioł tych drzew.
mama
mama 29.03.2019, 10:25
Myślał że ma stare bmw i tube w bagażniku to mu wszystko wolno.
kler
kler 29.03.2019, 10:05
Przez takich właśnie oszołomów ludzie ginom ciśnie aby dopszodu na nikogo nie patszy powinni mu zabrać prawko .
t
t 29.03.2019, 09:27
Prawojazdy powinni zabrac dozywotnio , tak wszyscy koncza .Szybki i wściekły
ford probe
ford probe 29.03.2019, 08:03
tak sie konczy jazda w pseudosportowych autach teraz moze juz wiecie co to sportowe auto bo 99 procent mysli ze silnik.
rajd
rajd 29.03.2019, 06:13
kolejny *** na drodze mam nadzieje że bez prawajazdy już oraz jego kolega z wyścigu też nikogo nie zabije
Minio