Obywatelskie zatrzymanie w Świeradowie - Zdroju

  • 08.09.2018, 21:23
  • lwowecki.info
Obywatelskie zatrzymanie w Świeradowie - Zdroju

Podziel się:

Oceń:

Sceny niczym z amerykańskiego filmu sensacyjnego miały miejsce w piątkową noc w Świeradowie - Zdroju.

Jak relacjonuje nam Mateusz Szumlas:

W piątkową noc około 23.40 grupa młodych mieszkańców Świeradowa-Zdroju w wieku 18-22 lata, wracająca do domu w pewnym momencie zauważyła jadącego z dużą prędkością ulicami Piastowską i Wyszyńskiego busa. Z samochodu dobiegała bardzo głośna muzyka, a jego kierowca szarżował hamując i ruszając z piskiem opon. W opinii świadków kierowca nie radził sobie z prowadzeniem pojazdu, dlatego młodzież podejrzewając, iż może on być pod wpływem postanowiła zadzwonić na policję.

Niemal w tym samym czasie kierowca busa wjechał w ulicę 11-Listopada, gdzie stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem i bus wypadł z drogi.

Młodzi ludzie pobiegli na miejsce i przy użyciu siły zatrzymali kierowcę oraz pasażera do momentu przyjazdu patrolu. Z relacji świadków wynikało, iż busem podróżowało znacznie więcej osób, które jednak zbiegły.

Lubańska policja potwierdza, iż doszło do kolizji. Zastępca oficera prasowego st. asp. Magdalena Juźwicka wyjaśnia, iż na chwilę obecną nie może udzielić obszerniejszych informacji, ponieważ z zatrzymanymi mężczyznami – dwoma obywatelami Ukrainy – prowadzone są obecnie czynności wyjaśniające.

Więcej informacji już wkrótce.

lwowecki.info

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe