Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 7 października 2022 20:45
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

O włos od potrącenia kobiety z dzieckiem na przejściu

Niezwykle groźna kolizja, która mogła zakończyć się nieszczęśliwie dla dwójki dzieci, miała miejsce dziś o 15.35 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Rybackiej z Młynarską.
O włos od potrącenia kobiety z dzieckiem na przejściu
Oceń

Kobieta przechodziła przez obwodnicę od strony ul. Torowej. Gdy dochodziła do drugiego pasa w tył stojącej już przed przejściem dla pieszych Skody uderzyło nadjeżdżające Renault.

Dobrze, że ta Pani nie weszła jeszcze na jezdnię, bo siła uderzenia była tak duża, że popchnęło moje auto dobrych kilka metrów za pasy. Gdyby zdążyła wprowadzić wózek na jezdnię na pewno bym ją potrąciła. – opowiadała nam kierująca Skodą kobieta.

Jakby tego było mało w Skodzie na miejscu pasażera siedziała kobieta będąca w wysokiej ciąży. Siła uderzenia i szarpnięcie pasów wywołały bóle w okolicach brzucha, dlatego na miejsce zadysponowano natychmiast zespół ratownictwa medycznego. Po chwili okazało się, że pomocy medyków wymaga również kierowca i pasażer Renault.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, policję oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Na czas prowadzenia czynności ruch odbywał się przez położony równolegle do drogi parking.


Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
ReklamaPraca w Zakładzie Karnym w Zarębie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama