poniedziałek, 20 maja 2024 08:13

Porażka na inaugurację sezonu

W minioną sobotę w gościnnej hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zainaugurowano nowy sezon 2013/2014 w III dolnośląskiej lidze piłki ręcznej.

W meczu dnia nasz zespół UKS Trójka Lubań podejmował drużynę SPR Oleśnica. Podopieczni trenera Artura Fenczyszyna rozpoczęli znakomicie od prowadzenia, ale z upływem czasu zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy w lubańskiej drużynie było ciut gorzej pod wzgledem kondycyjnym oraz skutecznością i wykończeniem akcji, to goście kontrolowali wynik.Ostatecznie po 60 minutach gry Oleśniczanie cieszyli się z wygranej 36:29. Najwięcej bramek dla naszego zespołu strzelili: Wojciech Tuzinowski-9, Rafał Siemierz oraz Przemysław Jankowski po - 4.

Drugi mecz o mistrzostwo trzeciej ligi zostanie rozegrany 19 października o godz.17.30 również w hali MOSIR a przeciwnikiem lubańskiej Trójki będzie AZS PWSZ Nysa.