Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 19 maja 2025 13:14
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna
Reklama

Kierowca doszczętnie rozbił auto i uciekł z miejsca wypadku

Kierowcy, którzy widzieli całą sytuację twierdzą, że gdy VW Cady stracił przyczepność z asfaltem jechał z dużą prędkością. Auto wpadło do rowu i kompletnie rozbite zatrzymało się dopiero po kilkudziesięciu metrach. Kierowca z widocznymi obrażeniami głowy przesiadł się do innego auta i odjechał z miejsca zdarzenia.
Kierowca doszczętnie rozbił auto i uciekł z miejsca wypadku

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek przed 7. na drodze krajowej nr 30 w Pisarzowicach. Kierowca VW Caddy, jadąc z dużą prędkością, stracił panowanie nad autem na mokrej nawierzchni. Samochód przeleciał między jadącymi z naprzeciwka autami na przeciwległą stronę drogi, wpadł do rowu i po kilkukrotnym odbiciu od ziemi zatrzymał się na podwoziu kilkadziesiąt metrów dalej.

Po chwili z rozbitego auta na niemieckich tablicach rejestracyjnych wysiadł młody mężczyzna z widocznymi obrażeniami głowy. Pośpiesznie przesiadł się do skrzyniowego mercedesa na polskich tablicach, który zatrzymał się obok i razem odjechali z miejsca wypadku.

Na miejscu szybko pojawiła się straż pożarna i policja. Funkcjonariusze ustalają teraz, kto prowadził pojazd i dlaczego uciekł z miejsca zdarzenia. Pozostałe zdjęcia w galerii.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Obywatel GC 19.05.2025 10:25
Niemieckie blachy. Pewnie Lekarz-inżynier afrykańskiego pochodzenia. Ciekawe czy złapią, domyślam się, że kierowca już jest daleko za Nysą

Prawy Obywatel 19.05.2025 08:46
Złodziejskie auto, znane doskonale okolicznym mieszkańcom, a także Policji. Niestety te "driftery" pomimo bogatego CV, dalej są na wolności. A , że autko rozbite, to nic, Siekierczyńskie trasy explorują już kolejnym, pakownym "nieclakiem".

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Wystawa Magdalenki
noc muzeów
koncert dla M
festiwal nowogrodziec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama