Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 7 października 2022 21:31
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zginął ratownik Grupy Karkonoskiej GOPR

W słowackich Tatrach wraz z żoną Roksaną zginął ratownik GOPR, instruktor ratownictwa górskiego i przewodnik wysokogórski IVBV, Andrzej Sokołowski, popularny "Sokół" - poinformowało Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Małżeństwo spadło z Kwietnikowej Przełączki pod Staroleśnym Szczytem do Doliny Sławkowskiej.
Zginął ratownik Grupy Karkonoskiej GOPR
Autor: GOPR Karkonosze
Oceń

Dziś wczesnym popołudniem dotarła do nas tragiczna informacja. Nasz przyjaciel, instruktor ratownictwa górskiego, ratownik GOPR, przewodnik wysokogórski IVBV zginął w wypadku w Tatrach Słowackich wraz z żoną. To wiadomość, na którą nikt nas nie był gotowy. Pełni żalu, Ratownicy Grupy Karkonoskiej GOPR przekazujemy szczere wyrazy współczucia najbliższym. Cześć jego pamięci! Sokół i Roksi na zawsze pozostaniecie w naszych sercach i pamięci. - napisali na profilu społecznościowym ratownicy karkonoskiej grupy.

Jak podają słowackie służby ratunkowe, informację o wypadku dostały w środę (21.09) po południu. Ze względu na pogodę słowaccy ratownicy nie mogli dotrzeć na miejsce wypadku śmigłowcem, więc wyruszyli pieszo. Kiedy odnaleziono parę, była przykryta śniegiem i nie dawała znaków życia.


Napisz komentarz
Komentarze
Marzena 22.09.2022 14:03
Przykra wiadomość. Nasza Roksi od kamyczków. Wyrazy współczucia Rodzinie. Roksi będziemy tęsknić.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama