Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:22
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Rozbite BMW przed przejściem dla pieszych

W sobotę po raz kolejny przed przejściem dla pieszych na ul. Warszawskiej w Lubaniu doszło do zderzenia aut, gdy jedno z nich zatrzymało się, by przepuścić pieszych.
Rozbite BMW przed przejściem dla pieszych
Oceń

W sobotę około 15:30 przed przejściem dla pieszych na ul. Warszawskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Robotniczą, kolejny raz doszło do zderzenia aut w chwili gdy jedno z nich zatrzymało się, by przepuścić pieszych.

Tym razem zawinił kierowca busa marki Renault, który sam przyznał, że się zagapił. Gdy bus i jadące przed nim BMW dojeżdżali do feralnego przejścia da pieszych kierowca BMW zatrzymał się by przepuścić ich przez drogę. Niestety moment ten przegapił kierujący Renault i auto z impetem uderzyło w tył BMW, kompletnie go demolując.

Siła zderzenia przesunęła BMW o kilka metrów za pasy, a toczącym się jeszcze Renault kierowca objechał BMW i zatrzymał się na prawym pasie, by nie zablokować ruchu na drodze.

Pieszym na szczęście nic się nie stało.

Jest to jedno z przejść dla pieszych w Lubaniu gdzie stosunkowo często dochodzi do tego typu zdarzeń. Jak mówi jeden z mieszkańców ul. Warszawskiej, tylko w tym roku miały tam miejsce trzy identyczne zdarzenia.Napisz komentarz
Komentarze
Audi DLB 30.08.2022 21:14
To że kierowca busa zawinił jest bezdyskusyjnie ale przepisy które teraz dają pieszym takie przywileje że wchodzą na drogę jak święte krowy są przyczyną wielu takich sytuacji i jeszcze nie jedno auto dzięki temu trafi na złom. Pozdrawiam Tomka.

Dziunia 29.08.2022 11:58
Może i takie coś czekać kierowcę volvo nr rej DLB RX 77 który czmychnął na czerwonym w ul. VII Dywizji tylko po to aby stać przed Urzędem Miasta i czekać na zmianę świateł. Jakby chciał się znaczyć to jest na kamerce.

Wolare 30.08.2022 07:25
Wysylaj na komende i nie nawet z tym nie czyaj. Tepic tych baranow za kierownica.

Brytan 29.08.2022 11:55
Az sie wierzyć nie chce że tym razem BMW dostało wew doopę. Czyli DLB ck21 wyrejestrowane z ewidencji - tego już naprawić się nie da.

Xyz 30.08.2022 08:58
Bo bmw czasem jeżdżą normalni ludzie bez zrytych beretów... Są wyjątki od reguły jak widzisz...

Obserwator1 29.08.2022 11:42
Nie feralne przejście dla pieszych tylko feralni pseudokierowcy . Szczęście że nie zabił pieszych i kierowcy który zachował się zgodnie z przepisami!. Pseudokierowca z busa powinien być ukarany tak jak za nie ustąpienie pierwszeństwa pieszemu za co jest dużo większa kara i punkty niż za stłuczkę.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama