Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 05:57
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Biedrzychowice. Wypadek z udziałem motocyklisty

W niedzielę przed południem na drodze krajowej biegnącej przez Biedrzychowice doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym, kierowca jednośladu trafił do szpitala.
Biedrzychowice. Wypadek z udziałem motocyklisty
Oceń

Do zderzenia motocykla z osobową toyotą doszło około 11:40 w Biedrzychowicach na skrzyżowaniu DK 30 i drogi prowadzącej w kierunku Leśnej. Kierowca motocykla jadąc w kierunku Lubania wyprzedzał na wysokości skrzyżowania. W tym momencie kierowca Toyoty Avensis również wykonał manewr skrętu w lewo, zajeżdżając mu drogę. W efekcie zderzenia kierowca motocykla uderzył w auto i doznał otwartego złamania kości udowej.

Jako pierwsi na miejsce wypadku dojechali druhowie OSP KSRG Olszyna, którzy zajęli się poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictw medycznego.

Droga przez jakiś czas była zamknięta, a ruch kierowany był objazdem przez Biedrzychowice. Gdy kierowca motocykla został zabrany do szpitala ruch na drodze został przywrócony i puszczany jest wahadłowo.

Na miejscu pracowali OSP Olszyna 2xJRG PSP Lubań, policja i zespół ratownictwa medycznego.



Napisz komentarz
Komentarze
prusakolep 08.08.2022 18:06
To był Polak na niemieckich blachach, polski Niemiec czy orginalny Niemiec niemiecki??

Boluś 08.08.2022 09:30
Wygląda na to że kogoś spod skrzydeł swej opieki św. Krzysztof opuścił.

JB 07.08.2022 22:42
Następnym razem bedzie już umiał jezdzic gesiego.

Obserwator1 07.08.2022 22:03
Tak kończy się wyprzedzanie na skrzyżowaniu,i nie było to na pewno 50 km !Oby tylko to dla rannego skończyło się dobrze,a dla kierowcy samochodu patrz w lusterka 2 razy bo motocykle mogą być wszędzie!

Rumcajs 08.08.2022 10:04
Motocykle to niech zaczną jeździć przepisowo a nie patrz w lusterka.

dlb 07.08.2022 22:02
Niemiec teraz może rozkoszować się opieką NFZ pech

Zibi 07.08.2022 20:39
Po popołudniu jechałem że Zgorzelca do Lubania na wysokości m. Trójca na ograniczeniu do 50 km/h wyprzedziła nie kolumna motocyklistów jechali ponad 100 km/h daje to coś do myślenia.

panjapa 07.08.2022 18:36
Motocykliście obciąć złamaną nogę, wtedy nie będzie wyprzedzał na łuku w prawo i na podwójnej ciągłej.

Na krzyżówce wyprzedzać? 07.08.2022 17:06
Kradzionym gonił ,czy mózg zostawił w domu?

ja 08.08.2022 10:52
"Kierowca motocykla jadąc w kierunku Lubania wyprzedzał na wysokości skrzyżowania. W tym momencie kierowca Toyoty Avensis również wykonał manewr skrętu w lewo, zajeżdżając mu drogę." klania sie czytanie ze zrozumieniem,samochód zajechał mu drogę,nawet jeżeli wykonywał manewr wyprzedzenia na wysokości skrzyżowania to nie zwalnia z patrzenia w lusterka

BMW R1200 GS 10.08.2022 12:28
Dokładnie tak! Wina kierowcy Toyoty ewidentna.

Ojeju 07.08.2022 16:24
Ojeju

Jaro 07.08.2022 15:52
Czyja wina ?

Kierowca 07.08.2022 14:24
Skrzyżowanie, kto wyprzedza w tym miejscu ? Jak toyota mu zajechała? Jeśli miała włączony kierunkowskaz to on jej zajechał. Nie miał tam prawa wyprzedzać, nawet jeśli kierunkowskazu nie włączyła !

Krzysiek 08.08.2022 09:33
Ciekawa interpretacja jasnego w tej kwestii przepisu, ciekawa. Szkoda, że nieprawdziwa.

HansKloss 07.08.2022 13:58
SÖM – Sömmerda, Turyngia Blisko 370 km przejechał i padł w Biedrzychowicach.

Cyklista 07.08.2022 13:49
Niemiec czy może polski-Niemiec - wyprzedzał przed skrzyżowaniem i na podwójnej ciągłej. Prędkość dozwolona 40 km/h - widocznie była znacznie większa.

Bydle 07.08.2022 13:46
I oczywiscie mogli byc spokojnie , ale gosciu mial parcie na pikazenie mocy motorka . Przejscie , skrzyżowanie, dobrze ze nikimu nic sie nie stalo . Szkoda tulko ze osobowka ma po niedzielnym wypadzie bo patrzac ba to ze DJ i skrecali na Leśną to pewnie jechali nad jezioro kozystac z pogody

jony 07.08.2022 13:46
Za dziecka kochałem motory,miałem od motorynki simsona i etz po drodze komary i jawy.Kilka kraks,upadków aż dorosłem i zmądrzałem w pore.Tylko 4 kółka bo nie chcę być dawcą organów choć kocham wiatr we włosach(mam cabrio)