Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wspieraj lokalnie

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. Od 17 lat podatnicy mają możliwość przekazywania 1% swojego podatku z deklaracji rocznej PIT na rzecz dowolnie wybranej organizacji pożytku publicznego. Powiat Lubański zachęca do wspierania naszych organizacji pozarządowych, gdyż to oni najczęściej korzystają z przygotowanej przez każdą organizację oferty.
Wspieraj lokalnie

To ważne, aby jak najwięcej Mieszkańców Powiatu Lubańskiego wspierało swoim 1% organizacje pożytku publicznego, które funkcjonują na naszym terenie. Aby dodatkowo wesprzeć organizacje pożytku publicznego przystąpiliśmy do projektu „Wspieraj lokalnie”, który umożliwia organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1%. Dzięki niemu masz znakomitą okazję do zbudowania relacji z osobami wspierającymi organizację.

To bezpłatne narzędzie to znakomita promocja działalności poszczególnych organizacji pożytku publicznego. Włączając się w ten projekt organizacja zyskuje promocję działalności i własną wizytówkę w programie do rozliczeń PIT, który zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.

Lista organizacji, które znalazły się w  aplikacji znajduje się tutaj.

Strona startowa aplikacji znajduje się Tutaj.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KAROLINA 10.02.2022 11:14
Dziewczyna pochodzi z Lubania: https://fundacjarakiety.pl/marzenia/katarzyna-suszynska/

Reklama
Reklama
Zajęcia korekcyjne
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
Koncert plenerowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: XyzTreść komentarza: Jak zagłosują na rafałka albo drugiego z popisu, na mentzena, to już dawno jesteśmy sprzedani... Taka prawda..Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:29Źródło komentarza: Wybory 2025. Na kogo zagłosują młodzi? I czy w ogóle chcą iść na wybory?Autor komentarza: Gryf IzerskiTreść komentarza: Pijemy coli coli , Glin I inne dodatki w wodzie pitnej. Rolek nas truł latami i Edzia robi to samo. Złotówki nie wydała na poprawę jakości wody pitnej przez ro swojego urzedowania . Pani burmistrz nie informuje nas o niezdatnosci wody pitnej do spożycia. I to jest jej największe przewinienie. Może eluban zapyta w lubańskim sanepidzie o tegoroczne mandaty dla gminy ? To jest temat , o którym warto napisać .Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:21Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwcaAutor komentarza: Masz duże mieszkanieTreść komentarza: Czy to prawda, że trzaskająca radna Marlena ma zamiar wziąść pod swój dach migrantów i innych inżynierów, których jej kandydat w ramach solidarności z UE wprowadzi masowo do Polski?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 13:03Źródło komentarza: W Lubaniu drożej, bo krócej. W Zgorzelcu kwadrans za darmoAutor komentarza: SłowianieTreść komentarza: Może dość ogłupiania ludzi my mamy oczy uszy i widzimy co się dzieje w Polsce i w Europie.STOP umowie merkosur niszczącej nasze rolnictwo, STOP zielonej propagandzie, STOP imigrantom obcych kulturowo wwożonym przez niemcow do Polski, STOP ośrodkom dla imigrantów obcych kulturowo. STOP przyzwoleniu mordowania nienarodzonych dzieci.Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:54Źródło komentarza: Mieszkańcy zdecydują o przyszłości burmistrz. Referendum 15 czerwca
ReklamaPowiat Lubań
Reklama