Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 14:55
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zdarzenie z udziałem rowerzysty

W niedzielę około 13.20 u zbiegu ulic Łużyckiej z Worcella doszło do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem użytkownika jednośladu.
Zdarzenie z udziałem rowerzysty
Autor: eLubań
Oceń

Kierująca pojazdem marki Peugeot miała jechać od strony osiedla Piastów, a rowerzysta ul. Łużycką od strony szpitala. Według świadków kierowca pojazdu marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście w wyniku czego doszło do potrącenia. Wpływ na zaistniałą sytuację mogło mieć oślepiające słońce.

W wyniku zderzenia z pojazdem rowerzysta upadł na jezdnię. Podczas pracy służb cały czas był przytomny. Ze wstępnych oględzin można było wywnioskować, że prawdopodobnie zahaczył kierownicą o lusterko auta. Na miejscu pracowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Straży Miejskiej. Pokrzywdzony trafił pod opiekę służb medycznych.

Szczegóły zdarzenia ustala policja.



Napisz komentarz
Komentarze
Śledczy 13.10.2021 13:55
Panie Komendancie Straży Miejskiej! Co ten eksperyment procesowy czy może wizja lokalna wykazały?

Helga 14.10.2021 13:10
Wina jest po stronie rowerzysty - lusterko miał na zbyt daleko odsuniętym, czyli zbyt długim uchwycie

Janek 11.10.2021 12:23
Dziwne jedno zdarzenie a już różne wersje skąd kto jechał - redaktor inna wersja niż komentujący jako PL- a jakie ustalenia Policji?

Pl 12.10.2021 18:32
Dziwny to ten pierwszy opis zdarzenia? Czy to zależy od tego kto jest sprawcą wypadku?

Gacek 11.10.2021 10:41
... było wywnioskować, że prawdopodobnie zahaczył kierownicą o lusterko auta. =============== Czy może kierująca zahaczyła lusterkiem rowerzystę?

An 11.10.2021 17:24
To kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście. Rowerzysta jechał od szpilka ul. Łużycką natomiast Peugeot jechała od osiedla ul. Wrocella

An 11.10.2021 17:50
Kierująca samochodem Peugeot nie ustąpił a pierwszeństwa rowerzyście. Ona jechała od strony osiedla a rowerzysta od strony szpitala

Widz 11.10.2021 21:06
A slyszałes o tym że rowerzysta przyczynił się do zdarzenia?

Posterunkowy 12.10.2021 10:28
No jak kierowca była zona komendanta - to z pewnością rowerzysta się musiał przyczynić a z czasem będzie tylko on winny.

jurek 11.10.2021 00:55
zona komendanta strazy miejskiej kierowala autem, a kilka godzin pozniej,po zakonczonej akcji, droga znow byla zablokowana przez policje,znowu lezal rower i stal peugeot, dziwne

lubaniak 11.10.2021 12:26
A jakim autem jechała żona komendanta ?

? 10.10.2021 20:49
Skąd ambulans? Leśna?

Pl 10.10.2021 17:22
Kierującą peugeot jechała od strony osiedla a rowerzysta łużycka od strony szpitala

Magda 10.10.2021 14:29
"" Na miejscu pracowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Straży Miejskiej. " Na miejscu byli przede wszystkim ratownicy medyczni. O nich powinno się napisać. Po ch... ę ram straż miejska. Policja naprawdę bez nich sobie doskonale poradzi

Miras 10.10.2021 19:46
Magda puknij się w ten łeb o czym ty piszesz? Mi akurat oni nie przeszkadzają. Im więcej służb porządkowych tym lepiej. Dlaczego ciebie nie było na miejscu aby udzielić rowerzyście pomocy? No tak ty nie jesteś od tego. Po to właśnie są służby aby udzielać pomocy potrzebującym Jak masz odwagę podejdź do nich i powiedz o tym co myślisz. No ale cóż kozak w necie........ ????

P. 10.10.2021 22:09
Przejeżdżałem tam dziś i było ok 8 mundurowych ,naprawdę tyłu ich trzeba ? Dodam że poszkodowanego już tam nie było .Im więcej służb tym lepiej powiadasz ? Chyba w państwie policyjnym .

Paweł 10.10.2021 21:58
Zaiste po co nam te nieroby ? W Zgorzelcu zlikwidowano dawno ta żałosną formację i jest ok