Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 11:35
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zanocuj w lesie. Legalnie i za darmo

Nadleśnictwo Świeradów zaprasza do spędzenia nocy na Kamienickim Grzbiecie.
  • Źródło: Nadleśnictwo Świeradów
Zanocuj w lesie. Legalnie i za darmo
Autor: Nadleśnictwo Świeradów
Oceń

Nadleśnictwo Świeradów należy do jednego z 46, które w 2019 roku  przystąpiły do pilotażu obszarów przeznaczonych do uprawiania bushcraftu i surwiwalu.

Lasy Państwowe wyznaczyły nowe tereny, na których będzie można biwakować, bez odrębnej zgody leśników. Do 1 maja 2021r. można było biwakować na terenie 46 obszarów. Obecnie każde nadleśnictwo wyznaczyło na swoim terenie miejsce dedykowane do biwakowania. W Nadleśnictwie Świeradów jest to Kamienicki Grzbiet.

W 2021 r. stajemy się miejscem kolejnego badania pilotażowego jakim jest dopuszczenie gotowania na kuchenkach gazowych - informuje Nadleśnictwo Świeradów.

Lokalizacja widoczna jest na mapie (tutaj) oraz z poziomu aplikacji Mbdl - z menu wybierz - mapy BDL - mapa zagospodarowania turystycznego.


Regulamin korzystania z atrakcji znajduje się tutaj.Napisz komentarz
Komentarze
Jaskiniowiec 07.05.2021 14:48
Noclegi tylko w leśnej tu jest prawdziwą puszcza żubry rysie muchy gzy dzicz pełna kto kocha surwiwal i nutkę dzikiego zachodu zapraszamy

Drwal 05.05.2021 18:49
Jaki las park wycinka na potęgę zwierzy brak drzew też. Zaraz nie będzie kogo to obchodzi grunt to kasa i kasa a po tem płacz

naleśnik 05.05.2021 17:38
W jakim lesie??? Nie ma już lasów dzięki staraniom naszych dzielnych leśników i prowadzonej przez nich największej w historii grabieży lasów zwanej "gospodarką leśną". Brawo wy!!!

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama