Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 14:57
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Fatalne warunki na drogach. Zablokowane A4, DK30 i 94

A4 zablokowana w obie strony. Chwilowa śnieżyca była przyczyną serii kolizji. Do 10. na autostradzie doszło już do trzech wypadków, w których uczestniczyło 15 ciężarówek. Zablokowana jest również droga nr 94, a potężne korki tworzą się na dojazdowej drodze 328. Co gorsza na DK30 też był wypadek i w Radoniowie droga jest zablokowana, choć to wkrótce powinno się zmienić.
Fatalne warunki na drogach. Zablokowane A4, DK30 i 94
Tak wyglądała autostrada A4 dzisiejszego ranka
Autor: 24jgora.pl
Oceń

Pierwsza kolizja na autostradzie miała miejsce dziś rano około 7., później było już tylko gorzej. Intensywne, choć przejściowe opady deszczu i śniegu uniemożliwiają miejscami panowanie nad autem. A4 pod Legnicą wciąż jest zablokowana, wypadki w których uczestniczyło w sumie 15 ciężarówek, wydarzyły się na 71, 72 i 73 kilometrze, między węzłami Chojnów i Krzywa. W dwóch zdarzeniach nie zaczęto jeszcze usuwać uszkodzonych aut.

Dodatkowo DK30 w Radoniowie również jest zablokowana. Zderzyły się tam dwie ciężarówki i auto osobowe, jedna osoba została ranna. Na miejscu pracują służby.

 


Napisz komentarz
Komentarze
tiro 20.03.2021 05:33
zwolnij osle w tirze

Hogsofwar 19.03.2021 13:20
Ahhhhh służby drogowe

Teo 19.03.2021 18:59
Służby jak to służby!!! Ale zapier..ją jak porąbańcy nie patrząc na to jakie są warunki pogodowe!! Wszystko w temaci!!e

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TurystaTreść komentarza: Nie tylko mieszkańcy skorzystają. Będzie wielu turystów chętnych dojechać do Świeradowa pociągiem, jest ku temu wiele plusów. Po pierwsze odpada problem z szukaniem miejsca na parkingu, po drugie, można spokojnie wypić piwko. Tylko aby tych pociągów było sporo, wówczas dopiero będzie sens takiego przedsięwzięcia.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:43Źródło komentarza: Przetarg na budowę linii kolejowej z Mirska do Świeradowa-ZdrojuAutor komentarza: LogikTreść komentarza: To fakt, wiele wpisów tu się nie ukazuje, pewnie dlatego że nie są po myśli moderatora-cenzora.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:37Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: LogikTreść komentarza: Nie żadne Polaczki, tylko zwykli złodzieje. A to że wśród Polaków takich nie brakuje to fakt. Wstyd dla wszystkich uczciwych Polaków przynoszą. Ciekawe kim Ty się czujesz, Polakiem czy tym Twoim Polaczkiem?.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:35Źródło komentarza: Kolejne włamanie do kurierskiego busa. Czy to złodziejski trend?Autor komentarza: PrzemoTreść komentarza: To żeby ustalić kto to był to nie jest wielki problem,dziwne skoro w rodzinie brakuje kogoś to nikt do tej pory nie alarmował tego?zabójstwo ?bo jak inaczej to nazwać skoro ciało w lesie,zawał?Data dodania komentarza: 04.10.2022, 13:01Źródło komentarza: Powiat Karkonoski. Makabryczne odkrycie w trakcie grzybobrania
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama