Tajski klimat w Chilli Mili – szykujcie się na słodko-ostre pyszności w Chilli Mili

  • 20.07.2022, 12:39 (aktualizacja 26.07.2022, 15:24)
  • Informacja Prasowa
Tajski klimat w Chilli Mili – szykujcie się na słodko-ostre pyszności…

Podziel się:

Chrupiący kurczak, sos sweet-chilli i świeże warzywa to podstawa najnowszych dań w menu Chilli Mili – Thai burgera, Sesame Salad i Thai tortilli. Specjalna oferta inspirowana kuchnią tajską rozpocznie się już 20.07.2022. :)

W ramach eventu Summer Thai od 20 lipca do 31 sierpnia dostępne są:

  • THAI BURGER – z kurczakiem, sałata lodowa, ogórekiem świeżym, marchewką, papryką czerwoną, majonezem , sos słodko-ostry
  • SESAME SALAD– z kurczakiem, cebulą czerwoną, prażonym sezamem, papryką żółtą, tartą marchewką ogórkiem zielonym i z sosem sezamowym
  • THAI TORTILLA z kurczakiem, papryką, tartą marchewką, ogórkiem zielonym, majonezem i sosem słodko-ostrym

Wszystko można zamówić osobno lub w zestawie z frytkami i dolewką napojów Home Made Drinks, na miejscu na wynos lub na dowóz.

Przy okazji stałe menu Chilli Mili uległo kilku modyfikacjom. Miejsce kilku niedostępnych już pozycji zastąpiły sezonowe dotąd Chicken Bajgle (w trzech wariantach smakowych) oraz Chizadilla Chorizo. Od teraz Chilli Mili serwuje gofry z konfiturą (wiśniową lub egzotyczną), bitą śmietaną i polewą.

Chilli Mili słynie z wyśmienitego kurczaka w panierce, podawanego na wiele różnych sposobów. Oprócz Chicken Bajgli warto tam skosztować kubełków pełnych stripsów i skrzydełek, chicken burgerów, tortilli, chizadilli, sałatek i wielu innych ciekawych dań. Restauracja dowozi jedzenie na terenie Lubania i okolic.

Zamówień można dokonywać online na stronie www.chillimili.pl/restauracje/luban/  lub pod numerem telefonu +48 518 410 407.

Chilli Mili zlokalizowane przy ul. Brackiej 4, otwarte jest codziennie w godzinach 11:00-21:00, w piątki i soboty do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 21:00.

Informacja Prasowa

Zdjęcia (1)Pozostałe