Sportowe podsumowanie

  • 01.07.2022, 18:48 (aktualizacja 01.07.2022, 19:05)
  • Powiat Lubań
Sportowe podsumowanie

Podziel się:

Oceń:

Organizatorzy wydarzenia podsumowującego współzawodnictwo sportowe w powiecie uhonorowali szkoły, dyrektorów oraz uczniów, którzy w tym roku szkolnym rywalizowali w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

Uroczystość, która odbyła się w Sali narad lubańskiego starostwa otworzył Marek Kachniarz, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Lubaniu, witając sportowców, trenerów oraz dyrektorów szkół, dbających o to, aby sport w powiecie lubańskim  przedstawiał wysoki poziom.

Laury Sportowe za osiągnięte wyniki sportowe wręczył Konrad Rowiński, wicestarosta lubański oraz Marek Kachniarz. Konrad Rowiński życzył sportowcom wielu sukcesów i wyraził nadzieję, że na następnej gali spotkamy się w jeszcze większym gronie i z jeszcze większymi sukcesami. Podziękował również dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury w Lubaniu za sprawną organizację zawodów sportowych na terenie powiatu. Podkreślił również, że to właśnie sport powoduje, że życie staje się jeszcze piękniejsze.

Wśród  wyróżnionych sportowców znaleźli się  zawodnicy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu.

Powiat Lubań

Zdjęcia (12)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jacek
Jacek 02.07.2022, 20:57
Proszę o wskazanie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, które się ostały Powiecie Lubańskim?
Gość
Gość 02.07.2022, 16:53
MDK jak dotąd wozi się na pracy innych, śmiech- organizatorzy ! Dobrzy są od zbierania laur i ***nia się
—-
—- 01.07.2022, 23:02
Szkoda, że zamiast- kto wręczał i pogratulował- nie pojawiła się informacja- kto został wyróżniony….

Pozostałe