Obława zakończona. Policja zatrzymała 35-latka

  • 26.06.2022, 17:14 (aktualizacja 26.06.2022, 17:40)
  • Źródło: KPP Boleslawiec
Obława zakończona. Policja zatrzymała 35-latka KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

W trakcie policyjnej interwencji 23 czerwca, 35-latek zaatakował policjanta, wyrwał mu broń, oddał strzał i zbiegł. Policja intensywnie poszukiwała zbiega. Dziś w nocy policjanci z Bolesławca i Lwówka zatrzymali mężczyznę. W sprawie zatrzymano również dwie inne osoby, które ukrywały mężczyznę.

23 czerwca na terenie gminy Nowogrodziec, w trakcie próby zatrzymania 35-latek poszukiwany w celu odbycia kilkuletniej kary pozbawienia wolności, dokonał czynnej napaści na funkcjonariuszy. Mężczyzna wiedząc, że nie uniknie odpowiedzialności karnej m.in. za kradzieże i włamania, których dopuścił się wcześniej, zaatakował policjantów i doszło pomiędzy nimi do szarpaniny. Jednemu z funkcjonariuszy została wyrwana broń, z której padł strzał. Nikomu nic się nie stało, ale mężczyzna oddalił się. Policja podjęła szerokie działania poszukiwawcze, w które włączyli się również policjanci z innych jednostek. Policjanci sprawdzali niezwłocznie każdy sygnał od mieszkańców.

Szeroko zakrojone działania poszukiwawcze doprowadziły dziś w nocy do zatrzymania zbiega. Policjanci zatrzymali też trzy inne osoby podejrzewane o pomoc przestępcy w ukrywaniu się - dwie osoby podejrzewane o pomaganie poszukiwanemu, a także mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który ukrywał uciekiniera.

Dalsze czynności z udziałem zatrzymanych prowadzone są obecnie przez Policję i Prokuraturę Rejonową w Bolesławcu. 

Źródło: KPP Boleslawiec

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tak to jest
Tak to jest 28.06.2022, 07:51
No to pa pa "Papa":))
M&M
M&M 26.06.2022, 23:35
Zaspaliście .Hahaha .....
papa v2
papa v2 26.06.2022, 20:47
Wypowiedź "papy" na facebooku:
"było tak stałem przy drzwiach do kuchni i wchodzi jakiś typ z workiem na śmieci i mówi tu urząd gminy czyje to śmieci na to ja *** mnie to obchodzi podchodzi do mnie łapie za kark sprowadza na ziemię i mówi tu policja i woła tego drugiego tamten wpada i zaczyna mnie *** jak worek treningowy. Nie wiedziałem co robić zaczęli mnie psikac gazem .zabrałem pierwsza broń i rzuciłem na środek korytarza.
Tylko po to by jeden z nich odpuścił ,pomogło wtedy ten drugi zaczął mnie dusić i nie odpuszczał puściłem tel z dłoni by spróbować się oswobodzić z tego uścisku on zaczął moja głową *** o ścianę zobaczyłem broń wyjąłem z kabury ,odbezpieczyłem ja przeładowalem i oddałem strzał na schody gdzie nikogo nie było . Ten drugi co był dalej widząc co się dzieje położył broń na posadzkę ja przystawilem ja sobie do głowy i powiedziałem *** z kryminału nie wyjdziesz teraz za to że się odpalę . Krzyknąłem Tina Tina powiedz Marcie że ja bardzo kocham i to poskutkowało . Puścił mnie i wychodząc tyłem od R....ów wyrzuciłem broń do sąsiadującego ogródka i uciekłem"
Yhh
Yhh 26.06.2022, 18:27
Mam nadzieję, że dostanie ostre lanie za zamkniętymi drzwiami ale to i tak nic nie da.Ćpuna można lać codziennie a itak będzie robił to samo.

Pozostałe