Zachował się jak król podwórka. Marka auta niczemu nie jest winna [WIDEO]

  • 18.06.2022, 18:50 (aktualizacja 18.06.2022, 19:09)
  • red.
Zachował się jak król podwórka. Marka auta niczemu nie jest winna [WIDEO] Materiał czytelnika

Podziel się:

Oceń:

Jeden z naszych czytelników podesłał nagranie z sytuacji, która miała miejsce w piątkowy wieczór. Auto, którego marka słynie z tego, że jak magnes przyciąga lubiących popisy kierowców, zaskoczyło go wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

Sytuacja została zarejestrowana przed 22. w ciepły, czerwcowy piątek na jednym z głównych skrzyżowań w centrum Lubania.

To było perfidne wymuszenie, nawet nie próbował się zatrzymać. - usłyszeliśmy od czytelnika, który przesłał nam nagranie.

Na filmie widać jak kierowca BMW wyjeżdża z drogi podporządkowanej i widząc, że zdąży wymusić bez konsekwencji, tylko dodaje gazu.

Na temat aut BMW napisano wiele, problem w tym, że to nie samochód jest winny, a siedzący za kierownicą człowiek. W tej sytuacji zapewne nie bez znaczenia był czas w jakim się to działo... cóż piątkowy wieczór rządzi się swoimi prawami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

red.

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JanuszZaudi
JanuszZaudi 24.06.2022, 07:50
Redaktor eLubań ma ewidentny kompleks bmw. Ile to już wpisów na temat tej marki? Żenujące, małomiasteczkowe, zawistne i zazdrosne to jedno a drugie poziom konfidenctwa i społeczniakowania osiągnął już rekordowy poziom.
Żeby rozreklamować nasze miasto proponuję wprowadzić zakaz aut o mocy powyżej 100KM i oczywiście nakaz instalowania kamerek do podpie**@lania na komendę za jazdę powyżej 35km\h.
niePozdrawiam dumnych z siebie strażników bezpieczeństwa
Lucyna
Lucyna 24.06.2022, 10:13
To nie Redcakcja eLuban ma kompleks - taką atmosferę wokół tej marki czynią jej użytkownicy - w większości kretyństwo drogowe. Jak to kiedyś ktoś napisał: ***ts on he road
JanuszZaudi
JanuszZaudi 24.06.2022, 16:48
A właśnie że redakcja ma kompleks :) na 10 tego typu artykułów 10 dotyczy bmw i zawsze jest podkreślone kilka razy że to BMW. W statystykach wypadków akurat bmw nie jest wcale tak wysoko. ***ów nie jest stać na takie samochody. ***ą on the road w tym wypadku jest nagrywający. Zamiast skupić się na skrzyżowaniu to jeździ i szuka okazji żeby kogoś nagrać jak rasowa konfitura. Szuka przycisku na kamerce ewentualnie wypowiada hasło, podnieca się całą sytuacją, przeżywa jakby miał dostać nagrode konfidenta roku, myśli czy najpierw wysłać film na komendę czy na elubań, A bmw w tym czasie po prostu przejechało (bez wymuszenia.) W sytuacji jakby miało wybiegnąć dziecko na ulicę to właśnie on by je potrącił a nie kierowca bmw :) konfidents on the road.
Wikary
Wikary 24.06.2022, 08:58
A na kazdym zdjeciu z kazdego artykulu o sesji rady gminy siedzi pan Kamil i za kazdym razem jest coraz wiekszy albo moj monitor sie kurczy. Czy serio nie macie innych zdjec.
Assssss
Assssss 22.06.2022, 17:13
Marka auta nie jest niczemu winna ;)
Wy *** lepiej golfami jezdzicie buhaaa
Bella
Bella 24.06.2022, 10:14
***ts on the road!
Yeeeeeeee
Yeeeeeeee 21.06.2022, 18:53
Hahaah no pirat pirat XDDD To było nic :)
BurakIwBMW
BurakIwBMW 21.06.2022, 13:45
Burak z bmw , przejścia dla pieszych a ten sobie rajdy urządza.
Wielki Byk
Wielki Byk 20.06.2022, 16:08
Faktycznie nie wymusił, ale tylko dlatego że ten z kamerą wolno jechał, ale gdy by z kamerą jechał drugi podobny do tego co wyjecha z dołu to by było bęc.
Cis
Cis 21.06.2022, 00:46
Jak by babka miała wąsy ..
SebaGb
SebaGb 20.06.2022, 15:17
ELubań tylko udostępnia platformę.
A reszta to wymiana Myślij między nami.
świeżak
świeżak 20.06.2022, 14:25
Wiele gorszych rzeczy dzieje się na naszych drogach każdego dnia.
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 20.06.2022, 11:18
O kurde, tak się wystraszył tego bmw że mało co w poślizg nie wpadł przy hamowaniu. Rozumiem że eluban.pl nie ma nic ciekawego do wrzucenia to zaczyna takie głupoty zamieszczać
Malwina
Malwina 20.06.2022, 10:36
A na skrzyżowaniu Stara-Wrocławska (przy chodniku na targowisko) nagminnie parkują dwa-trzy samochody bo więcej się tam nie mieści. Ostatnio miszcz parkowania DLB PK99 Biały Leon - jest na facebuku.
https://www.facebook.com/photo…
Hahahahah
Hahahahah 20.06.2022, 10:23
Ale wy juz szukacie sensacji w tym Lubaniu..
BMW performance
BMW performance 20.06.2022, 09:40
Ciekawe czy byś tak podziwiał to piękne BMW jak by twoja żona właśnie przechodziła po pasach a opanowany kierowca na pewno by zdążył się zatrzymać
Aco
Aco 20.06.2022, 10:23
Nie widać tutaj Twojej żony! Szukaj gdzie indziej :)
SebaGb
SebaGb 20.06.2022, 06:01
Nie ma sensu sprzeczanie sie, bo Wystarczy na dwa tygodnie pojechać Berlin Lub London i wszyscy nabiorą Dystansu, Ale nie chodzi o natężenie ruchu, bo to sie zdarza nawet w ,małych miastach
Tylko jak spotkasz na drodze kierowcow z Nepalu lub Afganistanu co od niedawna kopyta zamienili na kółka
To wypada byc wyrozomiałym i cieszyć sie ze jesteś Na wysokim Levelu Drive ;]]]

Jezeli nie bedziesz Potrfił Jezdzic zdecydowanie i zarazem bespiecznie to 4 godziny spedzisz w samochodzie aby pojechac po zakupy albo po co kolwiek
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 19.06.2022, 22:34
Wymuszenia też tu nie widzę, ale z prędkością jaką pognał dalej, to gruba przesada. Czy co do prędkości też znajdzie się obrońca z bożej łaski, który oznajmi nam wszystkim, że była dostosowana do warunków panujących na drodze? Czy Wy naprawdę jesteście po*** z taką jazdą?
Stefan
Stefan 19.06.2022, 21:53
Popieram,jesteś zawalidroga i nie wsiadaj do auta,BMW nic nie zrobiło Stefan
Polonez caro
Polonez caro 19.06.2022, 18:13
Jak dyrzymi fiatami tez tak robili😅
abc
abc 20.06.2022, 10:54
nie, najpierw chodzili do szkoły podstawowej i uczyli się ortografii...
Game Boy,,,
Game Boy,,, 19.06.2022, 18:04
A to nie ta czasem co odjechała o 22 z Olszyny bez zgody właściciela?🤭
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 20.06.2022, 11:19
Nie, to jest jedynka a z Olszyny chyba x5 wyjechała bez zgody właściciela
Nie jestem robotem
Nie jestem robotem 19.06.2022, 17:17
Pan kamerzysta chorobliwie spoleczny zapewne pierwszy raz ujrzal auto ktore pieknie sie zawija a ze jechal bryczkom i nigdy nieosiagal takich predkosci stwierdzil z zazdrosci ze to wymuszenie a do wymuszenia to daleko z tego co widac. Spoleczniaki znudzone nie ma co robić to innym bedzie troł życie z zazdrosci i do okulisty zapraszam wadawada wzroku albo naćpany🤣kamerownik mial film.🤣
Myke
Myke 19.06.2022, 12:58
Nagrywać, materiał na policję. Tępić Buractwo Miłośników Wraków 👍
Jan
Jan 19.06.2022, 12:52
Połowa Janusz w swoich 75KM bolidach komentuje markę BMW w którym nigdy nie zagoszczą. W większości paździerzy by tylko pierścienie zagrały przy próbie przyspieszenia. Na tym nagraniu nie ma nic szczególnego, tym bardziej zagrożenia.

Proponuję udać się do większego miasta, najlepiej za granicę, tam nawet "Karyna" potrafi uczestniczyć w ruchu. Niestety kierowcy z Lubania w podróż do Bolesławca przygotowują się 3 dni łącznie z wizytą u lekarza i to potrafią ze 2 akcje odejb*ć podczas trasy. Wyjazd nad morze - czyt. bajoro to już nie wspomnę.
Wielki Byku
Wielki Byku 20.06.2022, 16:02
Po twoim wpisie wnioskuję, że twój rodzinny lekarz w klinice na 1000lecia w Bolesławcu ciebie przyjmuje
Dziki