Ścigamy się z czasem, by zdążyć z pomocą

  • 09.06.2022, 13:17 (aktualizacja 09.06.2022, 13:31)
  • red.
Ścigamy się z czasem, by zdążyć z pomocą

Podziel się:

Oceń:

W czwartek, 16 czerwca w lubańskim Motelu Łużyckim odbędzie się kameralny koncert charytatywny zespołu HYGGE wraz z przyjaciółmi. Zbieramy na rehabilitację dla Renaty, która mierzy się z guzem mózgu.

Muzyka lekka i przyjemna, w pięknych okolicznościach przyrody, połączona z poczęstunkiem własnych wypieków i zbiórką celową wpłat (zrzutka.pl). Zbieramy na rzecz naszej koleżanki Renaty Kokarcali- lubańskiej urzędniczki, prywatnie matki dwójki dzieci, żony oraz...wojowniczki, która od 18.05.2022 mierzy się z guzem mózgu paraliżującym lewą stronę jej ciała. Kilka dni temu przeprowadzono w Bydgoskim szpitalu jej operację w trybie natychmiastowym i wymagana będzie rehabilitacja, aby mogła wrócić do sprawności i cieszyć się pełnią życia.

Ścigamy się z czasem, by zdążyć z pomocą naszej wspólnej koleżance. Więcej informacji na temat walki Renaty znajdziecie Państwo pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/gepbje...

Zapraszamy na wspólne czwartkowe spotkanie, spędźmy wspólnie czas przy muzyce w doborowym gronie, wspomagając tym samym leczenie jednej z nas...

Serwis eLuban objął patronat medialny nad wydarzeniem i będzie transmitował koncert w swoim fanpage na Facebooku.

red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jm
Jm 11.06.2022, 15:42
Zero szczegółów. Na stronie zrzutki brak dokładnych informacji tak jak zazwyczaj ma to miejsce w przypadku poważnych sytuacji.Jakie konkretnie pieniądze są potrzebne i na co? Na rehabilitację?
Zorientowany
Zorientowany 10.06.2022, 11:34
Mam nadzieję ,że wydatki na rehabilitację będą kontrolowane przez Fundację, która tą sprawą się zajmuje ( nie wolno organizować zbiórki bez założenia Fundacji). Czy ta mata jest zaleceniem lekarskim, bo jak mi wiadomo to jest sprzedawane przez firmę, która zarabia na naiwności ludzi, którzy wierzą w cudowne właściwości tej maty.
Prawda
Prawda 18.06.2022, 10:33
Nie ma nic na temat fundacji.

Pozostałe