Gmina Lubań. Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy zrezygnował z funkcji

  • 22.05.2022, 14:36 (aktualizacja 22.05.2022, 15:25)
  • red.
Gmina Lubań. Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy zrezygnował z funkcji eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Krzysztof Miazga, który przez 3,5 roku pełnił funkcję Zastępcy Przewodniczącego Rady Gminy Lubań zrzekł się swojej funkcji.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym w trakcie Sesji Rady Gminy Lubań, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. Przewodnicząca Rady Teresa Trefler w sprawozdaniu omawiającym pracę Rady Gminy w okresie międzysesyjnym poinformowała jedynie, że w piątek, 13 maja do biura Rady wpłynęła rezygnacja Krzysztofa Miazgi z funkcji Zastępcy Przewodniczącego Rady Gminy.

Zapytaliśmy więc u źródła o przyczyny rezygnacji.

Od dłuższego czasu rozważałem odejście z tego stanowiska, w trakcie tej kadencji bardzo dużo się działo i jestem już tym zmęczony. Trzech wójtów, zmiany radnych, nowi sołtysi. Szczególnie, że po przebytym covidzie czuję potrzebę skupienia się trochę bardziej na swoim zdrowiu. Chciałbym jednak wszystkich uspokoić, w Radzie zostaję i dalej będę działał na rzecz mieszkańców Uniegoszczy. - usłyszeliśmy od Krzysztofa Miazgi.

red.

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 23.05.2022, 10:30
I co warto było robić z siebie poddanego guru. Guru się skończyła i jej poddani kulą ogon pod siebie. Zobaczymy do kogo się teraz przyklei? Trzeba zawsze pamiętać, że człowiekiem się jest a przy***sem guru się bywa. Jak teraz spojrzy w oczy mieszkańcom, na rzecz których ponoć "działał"?
Terefere
Terefere 24.05.2022, 09:37
Lepiej być poddanym inteligentnego guru niż służyć skończonemu deb***wi ogólnie rzecz ujmując, o ile wiem to pan miazga nie jest glonojadem, ślimakiem czy innym zwierzęciem które się przylepia, a jest czlowiekiem i posiada wolną wole. Rozumiem, że nie każdemu sie to podoba czyt. pani wójt, bo jej nie słucha bezgranicznie tylko samodzielnie podemjmuje decyzje. Jak tak mówimy o przydu****ch to sklepowa tez chodzi na kazde wydarzenie z pomocą techniczną...
mieszkaniec Uniegoszczy
mieszkaniec Uniegoszczy 24.05.2022, 11:59
"Samodzielnie podejmuje decyzje" - to jakiś żart. Co byś Terefere nie napisał/a to i tak wiemy, że radny KM w Uniegoszczy jest skończony.
RM
RM 25.05.2022, 11:19
Napisał pierwszy kandydat, na radnego oczywiście najlepszy.
?
? 23.05.2022, 23:41
Twoje kłamstwa wszystko przebija . A prostactwo wręcz paraliżuje.
Terefere
Terefere 23.05.2022, 10:54
O ile wiem to nikt nie ma ogonu, dodatkowo to pani wójt lata do wszystkich ze swoimi jak nazwałeś ,,przy***sami" czyt. Pomocą techniczną 🤣🤣🤣
Dodatkowo radny Miazga w swojej moejscowosci wywalczyl wiele inwestycji, za co trzeba go chalic tylko pani wójt ma problem z ich wykonaniem, ponieważ nie jest to jej elektorat. Teraz się mieszkancy przekonają jak było źle z tą radą...
Paweł
Paweł 22.05.2022, 22:45
Wreszcie. Niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu
Terefere
Terefere 23.05.2022, 10:56
Tak to ciekawe co wasi poprzedni radni zrobili, czy soltysi dzięki panu Miazdze macie zrobione drogi, zaplanowane oswietlenie do wykonania ale czy zostanie wykonane to tylko pani wójt za to odpowiada
gej
gej 24.05.2022, 11:47
Od kiedy to zawdzięczamy drogi panu Miazdze ? może jeszcze mamy dziękować pani guru... heee
Terefere
Terefere 25.05.2022, 12:01
No nie wiem może od kiedy został radnym i składał projkety do budżetu, mozesz obejrzeć sesje z poprzednich lat czy nawet z tego roku. Pan Miazga walczył o drogę widokową i została otrzymana dotacja ale pani wójt nie zamierza wykonać, lepiej dziękować sklepowej za to że ma was gdzieś
RM
RM 25.05.2022, 11:24
Udaj się z pokłonem do sklepowej. Otrzymasz łaski i obiecanki , jak z chodnikiem.
Wojtek
Wojtek 22.05.2022, 19:20
"Będę działał na rzecz mieszkańców Uniegoszczy" ........hahahahahahah. Jedno ognisko i tyle osiągnięć
RM
RM 23.05.2022, 11:57
Będę działała na rzecz rozwoju gminy, ośrodek zdrowia, chodnik, drogi , wykonanie kłamstwa, krętactwa , manipulacja , max Pensja, kompletny brak wiedzy, kompromitacja ogólna. HAHAHA !!!
Terefere
Terefere 23.05.2022, 10:57