Henryki 2022. Gwiazdy wieczoru

  • 19.05.2022, 12:20 (aktualizacja 19.05.2022, 13:21)
  • red.
Henryki 2022. Gwiazdy wieczoru GOKiS Lubań

Podziel się:

Oceń:

W tym roku Henryki 2022 odbędą się w lekko zmienionej formule. Niezmiennym pozostanie natomiast gatunek muzyczny, który rok rocznie przyciąga do Gminy Wiejskiej Lubań tysiące gości. Na scenie królować będą gwiazdy disco polo.

Henryki 2022 zaplanowane zostały na 9 i 10 lipca. W tym roku zorganizowane zostaną z udziałem przedstawicieli partnerstwa czeskiego z Gminy Mlade Buki, stąd nazwa imprezy „Henryki 2022 – Mlade Buky i stary cis”. Dzięki temu będzie okazja spróbować czeskich specjałów, obejrzeć turniej ochotniczych straży pożarnych, czy wzajemnie poznać polskie i czeskie piosenki biesiadne. Nie zabraknie jarmarku, sadzenia cisa i tak wyczekiwanych gwiazd wieczoru.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncerty gwiazd disco polo i tak w sobotę 9 lipca gwiazdami wieczoru będą Jorggus i Miły Pan. Ten ostatni to twórca hitu – Królowa, natomiast Jorggus znany jest z takich przebojów jak Twój jeden szept, Oddam ci serce czy Niebezpieczna.

Sobota  9 lipca, 20:00 - Jorggus

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sobota 9 lipca, 21:00 - Miły Pan

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielę 10 lipca ukoronowaniem dnia będą zespoły Top Girls i Daj to głośniej.

Niedziela 10 lipca, 20:00 - Top Girls

loadingŁaduję odtwarzacz...

Niedziela 10 lipca, 21:00 - Daj to głośniej


loadingŁaduję odtwarzacz...

 

red.

Zdjęcia (4)


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja Piotr.
Ja Piotr. Wczoraj, 14:45
Drogi administratorze , proszę o zablokowanie dodawania komentarzy.
Zawiedziony
Zawiedziony 20.05.2022, 22:29
A ja nie mam co do gara wlozyc i nawet disco mnie nie rozweseli .Bawcie sie sie bo niedlugo bedziecie w tej samej sytuacji .
Gwiazda wieczoru MHD
Gwiazda wieczoru MHD 20.05.2022, 09:45
W Henrykowie występ gwiazd wieczoru już był podczas zenujacej akcji pacyfikacji jednego z mieszkańców myślę, że wiemy o kogo chodzi i kto za tym stoi. Standardowa sytuacjia najpierw osmarować na fb dziwne, że brakuje zdjęcia? A później pod naciskiem społecznym przepraszać i udawać, że to pomyłka. Nagonka za nagonką i nic po za tym. To wsystko jest po zmianach...
?
? 19.05.2022, 23:03
Podczas komisji lament , brak na inwestycje, drogi, ale balanga dla Czechów bez problemów . Kłamstwa i manipulacja . Należy odciążyć mieszkańców i doinwestować , do śmieci . Proszę przestać okłamywać społeczność gminy w żenujący sposób !
Hugo
Hugo 19.05.2022, 22:57
Pięknie!
Uwielbiam Henryki!
Ta impreza ma moc . Lawa umarla jaki mamy skład taki mamy lad .
W Lubaniu większa wieś niż w Henrykowie .
Teresa
Teresa 19.05.2022, 21:44
A co takiego będzie się działo w Lubaniu, znowu kamyczki w rynku dla bogaczy?
??
?? 20.05.2022, 09:56
Wystąpi Pigi w asyście sklepowej . Tytuł przedstawień nagonki i manipulacja.
Bez podpisu
Bez podpisu 19.05.2022, 21:23
Blee
Kret z gminy
Kret z gminy 19.05.2022, 16:12
Ciekawe ile taka impreza dla gawiedzi kosztuje. Ponoc gmina nie ma pieniedzy na potrzeby bieżące, jak np. Oświetlenie lub drogi, ale na disco kasa jest. Czy impreza jest transparentna? Czy bedzie podany koszt organizacji?
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 20.05.2022, 11:53
Jak byś przeczytał wcześniejszy artykuł to byś wiedział, że na tą imprezę składany był wniosek i gmina otrzymała dofinansownie - i po co to jątrzenie?
money, money, money
money, money, money 21.05.2022, 12:54
Mieszkańcu gminy czyt. pani wójt prosze doczytać uważnie uchwałę budżetową, ponieważ koszt całej imprezy wynosi ponad 200 tysięcy, a dofinansowanie wynosi ok. 12 tyś euro czyli w przeliczeniu na złotówki ok. 50 tysięcy. Rozumiem, że logiczne i ekonomiczne myślenie sprawia ci trudność lecz polecam udać się na kursy wspomagające te umiejetności. Bardzo dużo osób może tak uważać po przeczytaniu tego artykułu i posta z fb pani wójt, która nie napisała o całych kosztach lecz o dofinansowaniu i ujeła to w słowach tak, aby brzmiały one jakoby całkowity koszt wynosił 12 tyś euro. Myśląc na zdrowy rozsądek jeżęli zaprasza się tyle ,,gwiazd" logicznym jest, że trzeba im zapłacić, a oni nie wystąpią za darmo. Jestem ciekaw czypani wójt sama pisała ten tekst, a akurat w to wątpie stawiam, że pisała jej to firma lub pracownik urzędu.
?
? 22.05.2022, 18:34
Samodzielne ,to ona bezczelnie kłamie na potęgę. Wiedza o samorządzie i finansach równa jest - 0 Zachowanie i kultura również
??
?? 20.05.2022, 16:03
Na szkoły, drogi,remizy, również i co z tego? Pokaż faktyczne i rzeczywiste koszty hulanki dla Czechów
Andrzej
Andrzej 19.05.2022, 14:40
No i super że będzie fajna impreza. A co z LAWĄ bo jakoś cisza ...
Kuchcik
Kuchcik 19.05.2022, 20:21
Lawą będzie zalany basen na kamiennej górze żeby wyrównać teren i temat remontu zniknie. A potem amfiteatr. I to będzie niezłe kino.
On
On 20.05.2022, 22:21
Dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂
No koment