Zgorzelec. Bezdomny zagłodzony na śmierć w garażach?

  • 05.05.2022, 16:17 (aktualizacja 05.05.2022, 17:20)
  • red.
Zgorzelec. Bezdomny zagłodzony na śmierć w garażach?

Podziel się:

Oceń:

Pracownik Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu robiąc porządki w garażach należących do samorządu, znalazł częściowo zmumifikowane zwłoki mężczyzny. Nieoficjalnie mówi się o śladach świadczących, że zmarły przed śmiercią próbował wydostać się z zamkniętego od zewnątrz garażu.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, dziś rano (05.05) ujawniono zwłoki mężczyzny, które znajdowały się w jednym z pomieszczeń garażowych w budynku, który należy do Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu. Pracownicy mieli przeprowadzić prace porządkowe i w ich trakcie po otwarciu jednego z pomieszczeń, ujawniono częściowo zmumifikowane ciało mężczyzny. - podaje portal NaStyku.pl

Na razie nie można mówić o przyczynach zgonu, by to ustalić konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok. Na miejsce wezwano policję i prokuraturę. Na razie tożsamość mężczyzny jest nieznana.

Zwłoki znaleziono w garażach w pobliżu skrzyżowania ulic Lubańskiej i Poniatowskiego, czasem mieli tam koczować bezdomni. Z kolei reporter RMF FM nieoficjalnie ustalił, że drzwi do garażu od zewnątrz były zakręcone siedmioma wkrętami, a na wewnętrznej stronie znaleziono ślady drapania i odgięta blachę.

 

 

red.

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gnom
Gnom 06.05.2022, 10:54
Podejrzewam że bezdomny zobaczył otwarty garaż, wszedł żeby coś skorzystać może coś zabrać. Pieniędzmi wtedy przyszedł ktoś kto miał zamknąć garaż i bezdomny się wystraszył i pewnie się ukrył. Myślał że potem sam wyjdzie a nie spodziewał się że garaż będzie zamknięty na bardzo długo okres. Wątpię żeby to ktoś zrobił celowo.
Rekin
Rekin 06.05.2022, 13:48
O nastepny co podejrzewa, knuje i domysly snuje. Po co siejesz takie brednie? Nie opowiadaj historii wyssanych z palca tylko czekaj na oficjalna wersje policji czy prokuratury.
Okropne
Okropne 06.05.2022, 08:13
Okropna śmierć !! Nikt nie sprawdził pomieszczenia przed zamknięciem czy jest tam moze jakiś piesek ,kotek a tu człowieka zaglodzili na śmierć straszne umieranie .

Hn
Hn 06.05.2022, 07:56
Jakim trzeba być zwyrolem żeby postąpić tak z istotą żywa...
Psychoza
Psychoza 05.05.2022, 23:05
Klasyczny przykład zamknięcia w pustostanie. Chłop wlazł do środka, chciał przenocować, a w tym czasie gmina nakazała zamknąć na stałe budynki. Zrobili to, nie sprawdzając czy ktoś jest w środku. I zrobiła się mumia. XXI wiek, a człowiek nie pamięta o drugim człowieku. Nawet nikt nie wiedział, że taki jegomość istnieje, nikt nie pytał....
abc
abc 05.05.2022, 17:41
straszne....
Kwasik
Kwasik 06.05.2022, 16:57
Straszne rzeczy a koziołek tylko beczy

Pozostałe