Aktualizacja. Dachowanie zakończone w potoku

  • 18.04.2022, 20:55 (aktualizacja 20.04.2022, 11:50)
  • Źródło: lwowecki.info
Aktualizacja. Dachowanie zakończone w potoku OSP Lubomierz

Podziel się:

Oceń:

Kierowca osobówki nie opanował auta i wypadł z drogi. On i jego pasażerka mogą mówić o sporym szczęściu.

Do zdarzenia doszło około 15. w lany poniedziałek na drodze w Maciejowcu w gminie Lubomierz. Kierowca osobówki stracił kontrolę nad pojazdem wypadł z drogi i zatrzymał się kołami do góry w płynącym wzdłuż drogi kamienistym potoku. Kierowca auta i jego pasażerka mogą mówić o sporym szczęściu, bo wyszli ze zdarzenia na tyle dobrze, że zdołali samodzielnie opuścić auto. Do kobiety wezwano zespół ratownictwa medycznego ponieważ uskarżała się na bóle pleców. Po przebadaniu poszkodowanych zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

Na miejscu pracowały OSP Lubomierz, JRG PSP Lwówek Śląski oraz policja.

Aktualizacja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (18 kwietnia) po godzinie 15.00 w Maciejowcu. Kierujący samochodem audi nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku czego 19- latek, który prawo jazdy miał zaledwie od 4 miesięcy, wraz z pasażerką zakończyli swoją podróż dachując w strumieniu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. 19- letni kierujący za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł. - informuje sierżant Olga Łukaszewicz, oficer prasowa KPP w Lwówku Śląskim.

Źródło: lwowecki.info

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kawa
kawa 19.04.2022, 12:42
Jesteś upierdliwy, poprostu śmingus na bogato.
Leonsjo
Leonsjo 18.04.2022, 21:52
"osobówki"! co to za żargon urzędowo-administracyjny. Należy podać typ, markę i przyczynę zdarzenia. Co to znaczy "wypadł z drogi"? Jechał prawidłowy i sobie wypadł? A stan trzeźwości nie badano? Może jak wielu był na "podlewanym" poniedziałku.

Pozostałe