Czterema do góry, Audi poza drogą

  • 01.02.2022, 20:51 (aktualizacja 03.02.2022, 11:33)
  • red.
Czterema do góry, Audi poza drogą OSP Pisarzowice/eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Przed 19. kierowcy jadący drogą krajową nr 30 powiadomili operatora numeru alarmowego o aucie, które leży na dachu przy krajówce.

Do zdarzenia doszło na DK 30 w Pisarzowicach. Wszystko wskazuje na to, że kierowca Audi A4 jadąc w kierunku Zgorzelca stracił kontrolę nad pojazdem, auto wypadło z drogi, zsunęło się ze skarpy i zatrzymało w polu kołami do góry. Ze znanych tylko sobie przyczyn osoba bądź osoby podróżujące autem postanowiły nie czekać na przyjazd służb. Gdy na miejscu pojawili się policjanci i strażacy zastali porzucony samochód. Aby uniknąć wycieków strażacy postawili auto na kołach, a policjanci ustalają gdzie podziewa się właściciel zarejestrowanego w powiecie lubańskim Audi A4.

red.

Zdjęcia (9)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rano już bez ...
Rano już bez ... 02.02.2022, 22:09
..kół stał w polu....
Zuzanna
Zuzanna 02.02.2022, 17:44
Czy to czasami nie kierował audiczką obywatel Miruś?
Andre
Andre 02.02.2022, 12:25
DLB 41XG
Lucyjan
Lucyjan 02.02.2022, 10:57
Właściwie to służby zastały "pięcioma do góry" bo jak widać miał też kolo zapasowe w bagażniku.
Jan
Jan 02.02.2022, 10:12
Smutne, że za 2 noce oddzielą metal od reszty przy użyciu ognia... hieny.. a za to powinna być pucha, nie twoje nie ruszaj!

Może za dnia ustawić kamerę pułapkę?
Publikacja takich hien ukróciła by proceder.
Ludmiłła
Ludmiłła 02.02.2022, 08:59
Total-***s on the road!
Jan
Jan 02.02.2022, 08:32
Znając życie bez uprawnień lub po spożyciu, stąd ucieczka z miejsca zdarzenia.
Anna
Anna 03.02.2022, 12:21
To na pewno nie mogl byc szok po wypadku w koncu auto lezalo na dachu czyli nic nikomu sie nie stalo? Nie bierzcie pod uwage tego ze osoby ktore sie zatrzymaly zabraly osoby w szoku ktore nie wiedzialy co sie dzieje no ale "znając zycie "to tak nie bylo tylko tak jak wy piszecie.
Elwira
Elwira 05.02.2022, 19:47
A co ty też leżałaś w tym aucie na dachu - bez szoku?
Polska
Polska 01.02.2022, 21:34
Naćpani albo na***.
Jutro inne ćpuny wyczają że stoi tam wrak i w nocy pujdzie z dymem.
I LOVE Polska
Ludwisia
Ludwisia 01.02.2022, 21:32
W takich przypadkach należy podać numer rejestracyjny. Może ktoś posiada jakieś interesujące policję informacje.
Anna
Anna 03.02.2022, 12:23
W takim przypadku policja kieruje sie automatycznie do wlasciciela auta a nie podaje dane do tego byscie pisali zbędne kometarze
Wiera
Wiera 02.02.2022, 17:57
No jest numer - DLB 41 XG właściciel - emeryt z milicji obywatelskiej. Chyba komuś dal albo mu ukradli.
Anna
Anna 03.02.2022, 12:25
Jezeli policja chcialaby podac to by podala a ty nie masz prawa takich informacji udzielac wiec prosze o usuniecie kometarza.
Eliza
Eliza 04.02.2022, 23:58
Usunonć? Bo ktoś napisał prawdę i objawił przez to kto kierował? Naćpany był kochanek?
Galina
Galina 01.02.2022, 21:29
Widziany był... Kolejny Total I-D-I-O-T-S on the road.

Pozostałe