Doskonalili swoją wiedzę

  • 30.01.2022, 10:42 (aktualizacja 30.01.2022, 11:55)
  • Źródło: Ks Samuraj
Doskonalili swoją wiedzę KS Samuraj

Podziel się:

Oceń:

16 osób podnosiło swoje kwalifikacje lub podtrzymywało posiadane uprawnienia w ramach kursu sędziowskiego Polska Unia Karate. Organizatorem szkolenia był KS Samuraj.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę w Lubaniu.

- Zajęcia teoretyczne odbywały się w sali konferencyjnej Łużyckiego Centrum Rozwoju w lubańskim Trecie. Część praktyczna miała miejsce w Centrum Szkoleniowym KS Samuraj przy Siłownia Viktoria. Z ramienia Komisji Sędziowskiej kurs prowadził Paweł Piotrowski - Szef sędziów makroregionu D. Wszyscy uczestnicy zdali egzaminy teoretyczne oraz praktyczne - poinformował Tomasz Podbucki, trener lubańskiego KS Samuraj.

 

Oprócz niego klub reprezentowali trener Jacek Jaworski oraz Jakub Jaworski.

- Chcemy bardzo podziękować zarządowi Polskiej Unii Karate za zaufanie i powierzenie naszemu klubowi organizacji kursu. Dziękujemy przede wszystkim inicjatorowi całego tego wydarzenia Pawłowi Piotrowskiemu za propozycję zorganizowania pierwszego w historii szkolenia w naszym mieście. Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie prezentacji przepisów oraz materiałów video. Uczestniczenie w takim kursie to sama przyjemność - podkreślił Tomasz Podbucki.

Klub dziękuje wszystkim osobom odpowiedzialnym za udostępnienie sal do organizacji kursu, zawodnikom za pomoc w przeprowadzeniu sparingów na egzaminie oraz sędziom, którzy przybyli na kurs.

- Mamy nadzieję, że to nie ostatnia Wasza wizyta w Lubaniu - zakończył Tomasz Podbucki.

Źródło: Ks Samuraj

Zdjęcia (22)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

domino
domino 30.01.2022, 20:14
Z tym karate całym to możecie sobie dzieci bawić. Przyjdzie taki roberto soldic jak was w banie ******** to wam te smieszne fartuszki z *** pospadają.
Taekwondo
Taekwondo 30.01.2022, 11:24
Karate przestarzałe nie praktyczne przereklamowane, ciekawe czy dzisiejsze dzieci chodzily by na treningi jak to było za moich czasów 30 lat temu rozgrzewki dzampingi, pompki na pieściach, kiedyś to działało jedna mawacha na łepetyne i leżał jak Kłoda, dziś bokser, chlopak od brazylijskiego jiu jitsu robi wiatrak z karateki nie ważne który karateka posiada dań.
👍
👍 01.02.2022, 12:59
Karate dobre na trening ogólnorozwojowy dla dzieci.
Do samoobrony to bardziej balet przypomina

Pozostałe