Aktualizacja. Poszukiwani świadkowie kolizji na ul. Kopernika

  • 21.01.2022, 11:52 (aktualizacja 21.01.2022, 22:03)
  • red.
Aktualizacja. Poszukiwani świadkowie kolizji na ul. Kopernika

Podziel się:

Oceń:

Dziś o 7:50 przed przejściem dla pieszych na wysokości sklepu Intermarche doszło do drobnej kolizji. Sprawca, około 50-letni kierowca czarnego Audi uciekł z miejsca zdarzenia.

Do kolizji doszło gdy kierowca Seata zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, w tym momencie w tył jego auta uderzyło czarne Audi A4 bądź Audi A6. Kierowcy uzgodnili, że wzywają na miejsce policję, po czym zdecydowali, że w związku z dużym natężeniem ruchu zjadą na pobocze by poczekać na funkcjonariuszy.

Wjechałem do zatoczki a on pokazał mi, że zaparkuje trochę dalej. Niestety facet perfidnie uciekł z miejsca zdarzenia. - usłyszeliśmy od Pana Bartka.

Ucieczka z miejsca kolizji została zgłoszona na policję, jednak potrzeba świadków tego zdarzenia. Osoby, które widziały kolizję i chcą pomóc proszone są o kontakt z policją bądź bezpośrednio z poszkodowanym.

Aktualizacja

Po publikacji materiału zgłosili się świadkowie kolizji gotowi pomóc poszkodowanemu kierowcy. Dziękujemy

red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja za PiS
Ja za PiS 22.01.2022, 23:17
Świadkowie i monitoring niepotrzebni .To na sto procent Tusk był.
Maryjan
Maryjan 21.01.2022, 21:32
Na szkole jest kamera monitoringu przecież
Kierowca
Kierowca 22.01.2022, 17:25
I co, obejmuje wskazane przejście dla pieszych?.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.01.2022, 20:41
Kopernika...ulica przy dwóch szkołach. Przejścia dla pieszych bezpośrednio przy wjazdach do posesji. Wyznaczone miejsca do parkowania przez projektanta maksymalnie 1,5 metra od wyjazdów. Nic nie widać podczas wyjazdu. To cud że jeszcze nie doszło do potrącenia pieszego, ale moim zdaniem to tylko kwestia czasu niestety.....Brak wyobraźni przy odbiorze tego odcinka drogi!!! Może ktoś jeszcze pójdzie po rozum do głowy i zmieni coś z oznaczeniami choćby wyjazdów i odległości miejsc postojowych ( zarządca Starostwo) albo zainteresuje się tam parkowaniem Straż Miejska lub już nieliczni niestety Policjanci z lubańskiego posterunku nim dojdzie do większej tragedii...
Bartek
Bartek 21.01.2022, 19:55
Dziękuję bardzo za kontakt świadkom zdarzenia, informacje które posiadam są wystarczające.

W naszym otoczeniu są ludzie, którym nie jest wszystko jedno.
DZIĘKUJĘ!!!
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
papus
papus 21.01.2022, 19:46
teraz za ucieczkę trzeba bedzie audi sprzedać żeby opłacić mandaty 🤷‍♂️
wiochal
wiochal 21.01.2022, 15:41
Rzeczywiście poszkodowany musiał być w dużym szoku, że nawet nie zapamiętał numerów rejestracyjnych sprawcy.
Nie zadowolona
Nie zadowolona 21.01.2022, 13:52
Tu widać perfidne wyciaganie pieniedzy z podatnika, tyle w lubaniu kamer na to ida nasze pieniadze do tego ludzie którzy pracują przy tych kamerach na ich pensje 🙈🙈🙈🙈Nie wiadomo o co chodzi widać, ze pewnie chłopy raz, że tylko kamerami po oknach zaglądają czy jakaś pani nago po mieszkaniu nie chodzi, a po drugie slaba podzielnosc uwagi ten monitoring śmiało mozna zdjąć szkoda prądu...
Kierowca
Kierowca 21.01.2022, 17:35
Akurat w tamtym miejscu nie ma ani jednej kamery, więc ludzie pracujący przy obsłudze kamer nie mieli możliwości cokolwiek zobaczyć na tym przejściu, nawet tej przysłowiowej "pani chodzącej nago po mieszkaniu".
Dlb
Dlb 22.01.2022, 12:40
Kierowca ty jestes oderwany od rzeczywistosci ?Ty wogle myslisz ?Auto które uderzylo i zwialo pojawilo sie z nikąd ,przecież jechalo jakąś trasą wiec kamery tez nagrywaly czy nie ?Widocznie to ty siedzisz za pulpitem kamer i teraz masz problem jak przewinac do tylu zapis by odtworzyć zapis jadacych aut na kamerach gdzie kamery uchwycily auta uczestników zdarzenia .
Jan
Jan 22.01.2022, 10:34
Po twojej wypisinie widać inteligecje polskiego chlopa za kółkiem, biore godzine zdarzenia wyszukuje poszkodowanego na pierwszej kamerze od miejsca zdarzenia i widze kto za nim jedzie proponuje ci więcej orzechow włoskich mniej papierochow i telewizji zwlaszcza twoich seriali.
Kierowca
Kierowca 23.01.2022, 16:56
Aleś błysną inteligencją polskiego chłopa. Na jakiej "pierwszej" kamerze od miejsca zdarzenia wyszukasz poszkodowanego?. Gdzie ta "pierwsza" kamera jest?. Może to ta w centrum miasta?, a może ta na Osiedlu Piastów?, a może ta na Księginkach?, bo na ul. Kopernika i w pobliżu kamer nie ma. Jak widać orzechy włoskie Ci nie pomagają. ps. Ja papierochów nie palę i seriali w TV nie oglądam.
Kierowca
Kierowca 22.01.2022, 12:50
Do Jan. Aleś błysną inteligencją polskiego chłopa. Na jakiej kamerze wyszukasz poszkodowanego i kto za nim jechał?. Gdzie tam masz kamery inteligencie?. Takie głupoty wymyślasz aż dziw bierze że tak głupio można myśleć.
Jan
Jan 23.01.2022, 18:05
Widac ze jestes osioł po co mi tam kamery ośle wystarczy mi godzina zdarzenia i wyszukuje czarne audi na innej oddalonej nawet 800 metrow kamerze o godz 7, 50 na jajiejs kamerze sie nagrało ośle.
Kierowca
Kierowca 24.01.2022, 10:35
Do Jan. A bez wyzwisk to nie dasz rady nic napisać?. Musisz tak się dowartościowywać?. Wszystkie czarne audi będziesz sprawdzał?. Może te akurat jechało drogami gdzie kamer nie ma, np DK 30 ze Zgorzelca.
Może sprawdzisz jeszcze kamery w Zgorzelcu czy Bolesławcu?.
ps. do admina. Dlaczego mój wpis zamieszczasz dopiero po dwóch dniach?. Zaspałeś czy wolność słowa Ci nie pasuje?.
Sawsa
Sawsa 21.01.2022, 12:39
Przecież teraz za wezwanie policji do kolizji są wysokie mandaty nie szkoda ci pieniędzy człowieku.
Kierowca
Kierowca 21.01.2022, 17:28
Mandat płaci sprawca kolizji , a jak wynika z relacji poszkodowanego to sprawca nawiał.

Pozostałe