Nowi funkcjonariusze w lubańskiej KPP

  • 11.01.2022, 08:18
  • Źródło: KPP Lubań
Nowi funkcjonariusze w lubańskiej KPP KPP Lubań

Podziel się:

Oceń:

W szeregi lubańskiej Policji przyjętych zostało sześciu nowych kandydatów. Młodzi adepci niebawem rozpoczną naukę w szkołach policyjnych.

Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa ślubowanie nowych policjantów odbyło się w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu i przebiegło w ścisłym reżimie sanitarnym.

Młodzi adepci niebawem rozpoczną naukę w szkołach policyjnych, gdzie będą uczestniczyć w kursie podstawowym, który pozwoli im na zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Po jego ukończeniu mundurowi powrócą do jednostek macierzystych, aby wspólnie ze starszymi kolegami dbać o bezpieczeństwo społeczeństwa.

Oferta służby w Policji kierowana jest zarówno do osób, które dopiero stoją u progu podjęcia decyzji o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, jak i do tych, które mają już za sobą ten etap. Być może podejmowały pracę, nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego, a jednocześnie gwarantującego godne zarobki, stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można uzyskać podczas spotkania z przedstawicielem Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Lubaniu.

Źródło: KPP Lubań

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ten stary i dojrzały
Ten stary i dojrzały 14.01.2022, 19:39
Dobrze że przychodzi nowa krew. Trzeba wymienić czerwone krwinki bo te stare już są wypalone. Pytanie czy ci nowi wytrwają tyle ile ci starzy. To ładnie wygląda gdy widzi się głowa za głowę, ale jeden stary "gilina" to 2 lub 3 nowych pod kątem wiedzy i doświadczenia. Przed nimi szkoła, adaptacja i dopiero praca na ulicy i z ludźmi. Czas pokaże ile z tej szóstki dotrwa do emki. Przed nimi minimum 25 lat, a w tych czasach 15 jest ciężko wyrobić. Powodzenia młodzi.
Swój
Swój 14.01.2022, 07:52
To nawet nie tyłu ile w tym roku odchodzi a i tak jest mało, a odejdzie więcej nieplanowanych....
Lolo
Lolo 12.01.2022, 10:30
I dobrze niech pracują, szacunek dla młodych Policjantów.
A jak będą chcieli wystawić karnety to Zapraszamy pod Intermache zwłaszcza przy bankomat/wpłatomat. Bo ludzie są takimi Leniami śmierdzącymi. Pod jedzie pod autem zostawia utrudniając ruch innym kierowcą to jeszcze na włączonym silniku. Stoi takie w kolejce a opary z auta muszą inni wdychać .
Xyz
Xyz 13.01.2022, 12:53
Człowieku... Wiesz ile to roboty jest... Żula spisać i mandat wystawić jest prościej... Nie wymagaj cudów...
PS. Wolność słowa redakcjo...
do picolo
do picolo 12.01.2022, 12:47
Naucz się pisać....
Lolo
Lolo 13.01.2022, 13:34
Tak do picolo 1 zdanie, tyle tylko umiesz napisać. No to popraw błędy jak potrafisz pisać.
mieszkaniec123
mieszkaniec123 11.01.2022, 20:32
To ile teraz kasy zniknie na komendzie?
Xyz
Xyz 11.01.2022, 19:09
A wolność wypowiedzi się kłania na tym portalu kolejny raz redakcjo.... Świadectwo piękne dajecie...
do pisarzy
do pisarzy 12.01.2022, 03:06
kłaniam się tym którzy piszą szkoda że znają litery ale jak widać szkoli skończyli
Dlb
Dlb 14.01.2022, 22:25
Cymbał
uff
uff 12.01.2022, 21:33
To teraz zobacz co sam nabazgrałeś
glina
glina 11.01.2022, 18:32
?
Efreet
Efreet 11.01.2022, 17:26
Będzie miał kto sprawdzać nawet czy dobrze masz maseczkę założoną....
Xyz
Xyz 11.01.2022, 21:11
A sami będą w swoich służbowych kominach....
Depozytor
Depozytor 11.01.2022, 10:34
I każdy po przeszkoleniu dostanie dostęp do kasy pancernej w której będą deponować wartości materialne w tym precjoza i dewizy oraz rożne dowody kryminalnej działalności przestępczej.
Leonidas
Leonidas 11.01.2022, 10:04
Napewno są dumni że wstępują w tak zacne szeregi skorumpowanego posterunku.
ChybaZdrowy
ChybaZdrowy 11.01.2022, 23:19
Naprawdę?Tak wszystkich z góry ?A może akurat będą dla ludzi ,a nie przeciw.Jak będą latać za maseczki to niech im kaczki kot nasra do łóżka
Aaa
Aaa 11.01.2022, 09:29
Założenia są słuszne tylko realizacja nie koniecznie. Obywatel który prosi o pomoc automatycznie staje się intruzem. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na naszych drogach -totalne bezprawie.
Xyz
Xyz 11.01.2022, 08:38
No i zaczną jeździć po marketach i będą ścigać ludzi za bzdury, sami będąc w szmacianych kominach jak w brico ostatnio... Kpina w żywe oczy... A jak będzie potrzeba ich to będą mieli ważniejsze rzeczy... Dzień jak co dzień...
Ścisły reżim... Taaa... Na zdjęciu...
P. S. Wolność słowa redakcjo....
pipi