Zostań Miss Dolnego Śląska 2022! Trwa casting online

  • 09.01.2022, 13:40 (aktualizacja 09.01.2022, 14:21)
  • Informacja prasowa
Zostań Miss Dolnego Śląska 2022! Trwa casting online

Podziel się:

Oceń:

Jeśli jesteś z rocznika 1995-2008 zgłoś się do jedynego i największego konkursu piękności na Dolnym Śląsku. Udział w konkursie jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu. Konkurs Miss Dolnego Śląska faktycznie jest eliminacjami do Konkursu Piękności Miss Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego.

Miss Polski to wydarzenie, które od ponad 32 lat cieszy się ogromną popularnością i niepodważalną renomą, a co roku w konkursie wybierana jest najpiękniejsza Polka. Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna i najbardziej prestiżowa marka na rynku. Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga nawet 6 milionów widzów. Finalistki konkursu ogólnopolskiego reprezentują kraj między innymi w wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Dla wielu dziewczyn jest to szansa na rozpoczęcie kariery modelki, aktorki, dziennikarki lub celebrytki.

MISS DOLNEGO ŚLĄSKA 2022

Konkurs powrócił na Dolny Śląsk w 2019 i od tego momentu jest organizowany bez przerwy, nawet pandemia koronawirusa nie pokrzyżowała planów organizacyjnych. Laureatki konkursu odniosły również kolejny raz sukces na arenie ogólnopolskiej dumnie reprezentując województwo dolnośląskie.

Edycja 2022 zapowiada się po raz kolejny jako największe wydarzenie tego typu w naszym województwie. Organizatorzy posiadają już doświadczenie w organizacji wydarzenia w czasach pandemii i mają w planach przeprowadzenie kolejnych akcji charytatywnych i innych ciekawych projektów z udziałem nowych uczestniczek konkursu oraz laureatek z lat ubiegłych. Uczestniczki będą miały też okazję poznać wiele ciekawych i inspirujących osób, przejść warsztaty i szkolenia, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Kandydatki po raz kolejny będą mogły współpracować z renomowanymi fotografami oraz osobami z branży modelingowej.

Zwieńczeniem edycji 2022 będzie gala finałowa na Tarczyński Arena we Wrocławiu, która wstępnie zaplanowana jest na 21 maja 2022, jednak zależy wszystko od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W nowej edycji konkursu nagrody przewidziane są dla wszystkich uczestniczek, a łączna suma nagród przekroczy ponad 100 tys. zł. 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://missdolnegoslaska.pl/zostan-miss/, wysłać zgłoszenie bezpośrednio na maila: [email protected] lub skontaktować się przez kanały social media (facebook lub instagram).

Termin zgłoszeń upływa 13 lutego 2022 (koniec ferii zimowych).

Kandydatka do tytułu Miss powinna spełniać warunki:

  • wiek 14 do 27 lat (roczniki 1995-2008)
  • wzrost +167 cm
  • stan cywilny - bezdzietna panna
  • obywatelstwo polskie

Strony / social media konkursu

www: http://missdolnegoslaska.pl
instagram: https://www.instagram.com/missdolnegoslaska/
facebook: https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/

Informacja prasowa

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kobitk
Kobitk 09.01.2022, 14:42
Kryteria kandydatek bezdzietna panna co ma do zeczy bo potem jest testowana przez panow jurorów
Do nauki!!!
Do nauki!!! 28.01.2022, 10:32
Weź się lepiej za naukę języka polskiego dziewczyno!!!

Pozostałe