Darmowy dostęp do e-booków i audiobooków

  • 04.01.2022, 15:46 (aktualizacja 05.01.2022, 10:51)
  • Źródło: MiPBP
Darmowy dostęp do e-booków i audiobooków MiPBP

Podziel się:

Oceń:

Cyfryzacja sprawiła, że dostęp do książek jest jeszcze łatwiejszy i w dodatku darmowy! Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu zaprasza do odbioru darmowych kodów do platformy LEGIMI na cały 2022 rok.

Dzięki temu na jednym urządzeniu można mieć dostęp do wielu tytułów co szczególnie wygodne jest w czasie podroży. Swoje zalety mają również audiobooki, które szczególnie często odsłuchiwane są przez ludzi, którym pozwala na to wykonywana przez nich praca lub mają problemy ze wzrokiem. Czytać i słuchać książki można zarówno na smartfonach i komputerach, ale również na czytnikach ebooków, które obsługują Legimi.

Lubańska biblioteka dostrzegając zalety cyfryzacji od kilku lat oferuje dostęp do elektronicznych książek za darmo! LEGIMI to bardzo dobrze znana czytelnikom platforma, która daje dostęp do ponad 75 000 książek elektronicznych i audiobooków.

Od 4 stycznia Biblioteka wydaje nowe kody na 2022 rok. Kody są ważne cały rok, a jeden kod uprawnia do korzystania z Legimi na dwóch urządzeniach.

Aby otrzymać kod trzeba posiadać kartę biblioteczną i wypełnić formularz na stronie www.bibliotekaluban.pl/legimi/ lub zgłosić się do biblioteki. Osoby nieposiadające karty bibliotecznej mogą ją wyrobić za darmo w bibliotece i podczas tej samej wizyty również odebrać kod Legimi.

Zapraszamy do czytania!

Źródło: MiPBP

Zdjęcia (1)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bródka
Bródka 19.01.2022, 20:51
Na pewno komuś się przyda taka inicjatywa ;), ja kupuję audiobooki i ebooki na publio, ale też chętnie skorzystam
MałaMi
MałaMi 05.01.2022, 12:58
SUPER :-))) Choć skorzystają pewnie nieliczni. Większość książek nie czyta. Takie mamy społeczeństwo...
M.
M. 05.01.2022, 14:59
Ja korzystam od dwóch lat i jestem zadowolona, wieczorami włączę sobie audiobooka żeby oczu nie męczyć po godzinach pracy z komputerem i już jestem gdzie indziej ;) Pozdrawiam.

Pozostałe