Drobna kolizja na DK30 w Lubaniu

  • 04.01.2022, 08:20 (aktualizacja 04.01.2022, 08:25)
  • eLuban pl
Drobna kolizja na DK30 w Lubaniu Zdjęcia dzięki uprzejmości czytelnika

Podziel się:

Oceń:

Wydaje się, że lekki deszcz niewiele zmienia. Niestety bardzo często ta zmiana pogody jest przyczyną kolizji drogowych.

Do zderzenia dwóch aut doszło dziś przed 8. na ul. Warszawskiej w Lubaniu. Droga jest już przejezdna, auta stoją na poboczu, a na miejscu pracuje policja. Jeżdżąc dziś autami miejcie na uwadze warunki na drodze.

eLuban pl

Zdjęcia (2)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szymon
Szymon 09.01.2022, 06:05
Każdemu może sie zdarzyć, nie Wy za to zapłacicie, nikomu nic sie nie stało, a Właściciela Porsche już wieczorem Osobiście widziałem w najnowszym Mercedesie klasy S Na WPR a nie DLW😉, więc nie wiem w czym problem
Jarek
Jarek 09.01.2022, 05:56
Dk30
Pajacu pojedyńczy serwis tego 20 letniego szrota wynosi więcej niż Twoje pięcioletnie wynagrodzenie, po za tym nie znasz sie to po **** sie udzielasz ? Dla Twojej świadomość to nie jest jakiś Passat 1.9 tdi stojący pod Twoją stodołą, tylko Porsche Turbo S które nie tylko jest dostosowane do nieco innych prędkość ale jak widać bezpieczne, dobrze że nikomu nic sie nie stało
Felix
Felix 09.01.2022, 05:46
To Kobieta Kierowała Porsche.
Marian
Marian 04.01.2022, 21:56
Nie No jak zawsze to nie jego wina,wina tego z przodu.on jest nie winny pier……y konfident policyjny
DLB
DLB 04.01.2022, 14:34
JAK ZWYKLE DLW !!!
Dk30
Dk30 04.01.2022, 11:25
To samo jest na dk 30 mistubischi eclips czarny małe rejestracje jeździ jak poj.. b olszyna Lubań życzę ci kolego abyś zaj.. porządnie w drzewo zresztą nie tylko to auto i ten kierowca czuję się jak pan szosy s swoim 20 letnim szrocie
Gumowiec
Gumowiec 04.01.2022, 21:08
Doookladnie !! I smierdzi mu z rury wydechowej jak ****. Udaje tokjo dryfta hahaha. Moze konikow pod maska troche ma ale pod deklem pustoooo.Aaaa i szybe przednia czolowa chyba ma przyciemniona nooo powaznie tokjoooo dryftttt hahah
Tomek
Tomek 04.01.2022, 13:20
Nikomu się źle nie życzy, 60 kilowy bohaterze z Anonima.
Zbyszek.
Zbyszek. 04.01.2022, 12:45
W tym eclipsie to jakiś dzik jako pasażer siedzi ulany
KONON
KONON 04.01.2022, 12:44
PRZECIEŻ TO PLACEK NA STRZAŁA JEST
ned for sped
ned for sped 10.01.2022, 02:16
speedhunter
Poszkodowany
Poszkodowany 04.01.2022, 09:14
Nawet nowy taryfikator mandatow nic nie zmienia gdy za kierownicą ***a który mysli ze jego przepisy nie dotyczą. Wyjątkowo dużo tych ignorantów porusza się droga 393 Lubań Leśna. Policja powinna wyłapywać tych cwaniaków a nie ich chronić?
Monika
Monika 09.01.2022, 06:15
Albo nie posiadasz prawa jazdy, albo Jesteś *****nym Hipokrytą w złomie za tysiaka, bo nie znam kierowcy który nigdy sie nie śpieszył, i ani razu nie przekroczył ustalonej prędkość,
Xyz