Idealne przekąski na Sylwestra – szybko, tanio i na dowóz!

  • 29.12.2021, 14:51 (aktualizacja 02.01.2022, 17:58)
  • Artykuł sponsorowany
Idealne przekąski na Sylwestra – szybko, tanio i na dowóz!

Podziel się:

W Nowy Rok najlepiej wejść z pełnym brzuchem. Sylwestra spędzasz w domu? To dobrze, nie musisz się nigdzie ruszać. Chilli Mili serwuje przekąski z dostawą pod same drzwi. Co w ofercie? Kubełki chrupiących kurczaków, chicken burgery, tortille, sałatki plus frytki i inne dodatki. Idealna opcja na domówki, spokojny wieczór z Netflixem, albo na noworocznego kaca. Restauracja otwarta będzie przez cały weekend.

– Na Sylwestrowy wieczór szczególnie polecam nasze wypasione kubełki – mówi Paulina Barczuk, managerka restauracji. - Możemy je wypełnić chrupiącymi stripsami z piersi kurczaka, skrzydełkami, możemy też zrobić mix, wraz z dodatkami takimi jak frytki, kulki serowe oraz krążki cebulowe. Wystarczy dobrać ulubione sosy i przekąska dla całej ekipy gotowa! Warto też wspomnieć, że mamy w ofercie Party Box, wypełniony trzema chicken dogami (do wyboru) plus frytki i kulki serowe. – dodaje managerka. Pełne menu restauracji znajduje się na stronie internetowej, skąd można zamówić dania online lub telefonicznie. W Sylwestrowy wieczór Chilli Mili otwarte jest w godzinach 11:00-20:00. Zamówienia na dowóz przyjmowane są do godziny 19:30. W Nowy Rok natomiast restauracja działa od 14:00 do 21:00.

Chilli Mili szczyci się najszybszą dostawą w mieście. Warto to sprawdzić, gdyż system zamówień online jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Zamówienia przyjmowane są też telefonicznie, pod numerem +48 518 410 407 . Koszt dostawy na terenie Lubania wynosi zaledwie 3 zł, przy minimalnym zamówieniu 30 zł. Restauracja dowozi również posiłki do okolicznych miejscowości. W tym wypadku opłata zależna jest od odległości i jest indywidualnie ustalana z klientem.

Chilli Mili mieszczące się przy ul. Brackiej 4 otwarte jest codziennie w godzinach 11:00-21:00, w piątki i soboty do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 21:00.
Zamówienia na dowóz realizowane są w godzinach otwarcia, do 30 min. przed zamknięciem.

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (4)


Pozostałe