23-latka znęcała się nad matką i jej partnerem

  • 23.12.2021, 17:06
  • Źródło: sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski
23-latka znęcała się nad matką i jej partnerem eLubań

Podziel się:

Oceń:

23-letnia mieszkanka Gryfowa Śląskiego najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym. To środek zapobiegawczy zastosowany wobec kobiety podejrzanej o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad matką i jej partnerem oraz kierowane w ich kierunku gróźb karalnych.

Policjanci z gryfowskiego komisariatu zatrzymali 23-letnią mieszkankę Gryfowa Śląskiego podejrzaną o znęcanie się nad matką oraz jej partnerem, z którymi współzamieszkiwała. Zbierając materiał dowodowy w tej sprawie funkcjonariusze ustalili, że kobieta od blisko roku stosowała przemoc fizyczną oraz psychiczną wobec domowników.

- 23-latka wszczynała awantury domowe, w trakcie których wyzywała matkę oraz jej partnera słowami wulgarnymi, szarpała za włosy, rzucała w nich przedmiotami, niszczyła sprzęty domowe, groziła pozbawieniem zdrowia i życia - czytamy w policyjnym komunikacie.

W trakcie prowadzonych czynności śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu zatrzymanej kobiecie. Dotyczy on psychicznego i fizycznego znęcania się nad matką i jej partnerem oraz kierowanie wobec nich gróźb karalnych.

Za znęcanie się nad rodziną mieszkance Gryfowa Śląskiego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: sierż. Olga Łukaszewicz, KPP Lwówek Śląski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel
Obywatel 23.12.2021, 21:32
Ładna patola ta dziewucha musi być, aby nad własną matką się znęcać, poza tym matka nie ma przecież 80 lat, aby takiej gówniarze się dawać,nie rozumiem tego trochę,lub jej konkubent też na takie rzeczy sobie pozwalał.... Bez sensu.
rodzic
rodzic 27.12.2021, 08:57
Też nie mogę tego z rozumieć jak gówniara 23 letnia mogla terroryzować rodziców no chyba że rodzice mają po 70 lat albo są na wózku inwalidzkim bo mi jakby tak córka się tak zachowywałby to jakbym jej wymierzył sprawiedliwość to już nigdy by głosu w domu nie podniosła .
Zdołowany
Zdołowany 23.12.2021, 17:26
Kochana redakcjo ,Smoku Ty jeden ,kiedy wkońcu zaczniecie pisac tylko o sprawach budujących , dobrych wesołych itd . bo tymi dołującymi to już tak mamy zryte głowy że jeszcze troche to nam wylecą w orbite !
Tabaluga
Tabaluga 23.12.2021, 23:58
Jak pojawiają się dobre wieści, to je przekazują. W całym kraju, we wszystkich wiadomościach jest tragedia. Zawsze można nie czytac/ nie oglądać. W internecie możesz wybierać swoje źródła informacji.

Pozostałe