Osobówką uderzył w bok samochodu ciężarowego

  • 22.12.2021, 16:05 (aktualizacja 22.12.2021, 21:34)
  • red.
Osobówką uderzył w bok samochodu ciężarowego

Podziel się:

Oceń:

Dziś przez parę godzin zablokowany był wjazd do Lubania od strony starej Uniegoszczy. Przyczyną była kolizja spowodowana zderzeniem osobowego Kia z ciężarowym Mercedesem.

Kilkanaście minut po 12. mieszkańców ul. Różanej na nogi postawił huk, na zakręcie obok kościoła w bok ciężarówki uderzyło auto osobowe.

Zakręt gdzie doszło do zdarzenia wymaga zachowania uwagi, jednak nie dochodzi w nim zbyt często do zdarzeń drogowych, niestety dziś było inaczej. Z relacji uczestników zdarzenia wynika, że kierowca Kia jadąc od strony centrum zbyt szeroko wszedł w zakręt, pech chciał, że w tym samym czasie z przeciwnej strony nadjechała ciężarówka Mercedesa.

Kierowca Kia wyjaśniał nam, że nie zobaczył jej na czas i zbyt szeroko wszedł w zakręt. W efekcie osobówka uderzyła w przednie koło auta ciężarowego i przerysowała jego bok sama tracąc pół przodu. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

red.

Zdjęcia (8)


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miejscowy
miejscowy 23.12.2021, 22:02
Po pierwsze kary.Śmieszne i nikt sobie nic z tego nie robi.Po drugie to błędy w pisowni w komentarzach odzwierciedlają poziom.Prawo jazdy teraz może mieć każdy kto ma parę złoty na kilka litrów paliwa.
Obserwator
Obserwator 23.12.2021, 18:48
Co to jest KIA Kupił ***a Auto
_
eLuban.pl 22.12.2021, 21:37
Dziękujemy za Waszą uważność. Oczywiście to Kia a nie Ford. Poprawione :)
Obserwer
Obserwer 22.12.2021, 21:24
Po pierwsze nie Ford tylko Kia Ceed w kombi, po drugie chlopaki zasuwali ok 80 wchodzac w zakret, po trzecie auto porzyczyl ojciec kierowcy od sasiada a synalek sobie je pozyczyl na przejazczke z kumplami ,ale chlopak nie ma prawka. Teraz za to ma wielkie problemy na dzien dobry 1000 zl mandat a to dopiero poczatek problemow. Auto ciezarowe uszkodzone na ok 70 tys. bo uszkodzil duzo podzespolow z boku auta , rozwalil auto sasiada.czyli wchodzi z automatu fundusz ga gwarancyjny a oni sie nie cackaja , kia ceed do kasacji czyli ok 20 tys. Chlopaku i po co tak sie spieszyles?
obserwuj!
obserwuj! 23.12.2021, 06:49
po szóste - "patrz jak piszesz pożyczył"
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 22.12.2021, 22:06
Po czwarte pożyczył, pożyczył, ...
Mr
Mr 22.12.2021, 21:22
Ciężko zauważyć jakiegokolwiek Forda na zdjęciach 🤔
Lubań
Lubań 22.12.2021, 21:04
Przecież to Kia Cee'd
pan od polskiego
pan od polskiego 22.12.2021, 20:46
chciałem zauważyć żę kolizja była z udziałem osobowej KIA a nie ford :)
Wojtek
Wojtek 22.12.2021, 20:17
Jak nie było ofiar i rannych to dlaczego blokowali skrzyżowanie?
Fabryka na Księgnikach
Fabryka na Księgnikach 23.12.2021, 00:54
Bo jeżeli by odjechali to bystrzaki z Sikorskiego 4 mogliby nie dojść kto zawinił w tym zdarzeniu. I to wcale nie jest śmieszne!
Fire
Fire 22.12.2021, 20:12
To nie jest ford tylko kia cee'd.
Pawliak
Pawliak 22.12.2021, 19:08
A taki był ładny... amerykanski....!
Byli_widzieli
Byli_widzieli 22.12.2021, 19:01
Szeroko wszedł ....? Po prostu zapier...ał dureń jeden pospolity i taką ma nauczkę - jeżeli w ogóle go to nauczy rozumu.
marc55
marc55 22.12.2021, 19:00
Dlatego zawsze jak dojeżdżam do tego zakretu "strzelam" długimi światłami .
Maryjan
Maryjan 23.12.2021, 05:46
Jest tam lustro i wystarczy zwolnic

Pozostałe