Aktualizacja. Zderzenie aut w Olszynie

  • 21.12.2021, 13:02 (aktualizacja 21.12.2021, 16:18)
  • red.
Aktualizacja. Zderzenie aut w Olszynie

Podziel się:

Oceń:

Do zderzenia Peugeota i BMW doszło kwadrans przed 12. na drodze wyjazdowej z Olszyny w kierunku Biedrzychowic.

Do zderzenia doszło w chwili gdy kierowca Peugeota wyjeżdżał z placu i włączał się do ruchu skręcając w lewo w kierunku Biedrzychowic. W momencie gdy wykonywał manewr zza zakrętu wyjechało BMW, którego kierowca próbował jeszcze uniknąć kolizji, niestety bezskutecznie.

Osoby podróżujące autami wyszły ze zdarzenia bez większych obrażeń. W związku z tym, że żaden z kierowców nie poczuwa się do winy zadysponowany na miejsce patrol policji ustali kto jest odpowiedzialny za spowodowanie kolizji.

Na miejscu pracowały 2xJRG PSP Lubań OSP KSRG Olszyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Aktualizacja

Zdarzenie drogowe zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierujący Peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doszło do kolizji bocznej. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. - usłyszeliśmy od asp. Szt. Justyny Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowej KPP w Lubaniu.

red.

Zdjęcia (11)


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BMW
BMW 25.12.2021, 09:21
Jakoś jeżdżę BMW od kilku lat i ani jednego mandatu kolizji czy filmiku z rejestrora że jeżdżę jak ***a?może niektórzy siedząc w swojej fabi lub Daewoo mają syndrom małego Wacława i wylewają swoje gorzkie żale w internecie bo nikt ich nie zauważa? to nie wina kierowcy BMW ale specjaliści biegli internowi już wydali wyrok że jechał za szybko łyse opony tam jest 50 napewno jechał 150:)))ojj cebulandia z was wychodzi ....
Sandeeoppp
Sandeeoppp 23.12.2021, 05:09
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
to sie napisał...)
to sie napisał...) 23.12.2021, 10:04
5 rano jeszcze cie chyba trzyma.....
JANO
JANO 21.12.2021, 23:12
ŁOOOO KURŁA DRIFTERYY
Gienek
Gienek 21.12.2021, 21:43
Piją owsa ogromnie, więcej pierdzą jak jeżdżą, nigdy beeeee MW, drogie to w utrzymaniu pali ponad 10 na stówę, tfuu, dziadostwo gebelsowskie, szpan na wsi młodzieży wiejskiej, te stare klamoty...
Ja
Ja 22.12.2021, 12:02
Auto warte więcej niż towje klekoty i boli serduszko
.
. 22.12.2021, 09:45
No co za ***. Kto ci dał dostęp do intenetu
We
We 24.12.2021, 08:26
Twoja stara!!!!
Kierowca
Kierowca 21.12.2021, 21:04
Jeszcze dobrze byloby okreslić prędkość BMW , bo może Peugeot nie mial szans. Gdy wyjeżdżał mogło być pusto, a Tu nagle nadleciał pocisk BMW. W koncu jechal tak , ze nie wyhamowal, a tam 50- tka 😉😂
Marek
Marek 22.12.2021, 12:03
Na śniegu wychamowac ciężko a jak by się rozglądnął 2 razy to szyja by mu nie odpala
emeryt
emeryt 24.12.2021, 10:11
a może jakby "wychamować" udało się wyhamować ........
SenCento
SenCento 21.12.2021, 21:03
Zwróćcie uwagę na fizjonomię kierowców (właścicieli) w BMW. Przecież to już na sam wygląd świadczy że coś jest na rzeczy. Deszcz pada - łysy, skóra, na glacy okularki p/słoneczne - a jak w aucie cizia to już wyzwala się psychopatyczny szaleniec, wyprzedzanie każdego i w każdej sytuacji. Coś z tymi fluidami jest po prawdzie.
Kolega
Kolega 22.12.2021, 12:04
Kurde nie widziałem że jestem łysy
Gienia
Gienia 22.12.2021, 19:03
... a okularki na czaszce nosisz od parady?
Mario
Mario 21.12.2021, 18:30
A to lubuscy kierowcy nabroili
🤭
🤭 21.12.2021, 17:19
Tymi starymi bmkami to wstyd jezdzić.
Doktor_John
Doktor_John 21.12.2021, 16:58
Z samochodami mki BMW jak tak. Specjaliści analitycy z laboratoriów medyczno-nuklearnych odkryli , że ta marka - bez względu na model - emituje taki fluid co działa na mózgi kierujących powodując ich otępienie co z kolei skutkuje brak krytycznej oceny sytuacji w ruchu drogowym.
Gabi
Gabi 21.12.2021, 15:44
BMW i wszystko jasne!
Szofer
Szofer 21.12.2021, 14:45
Jak zwykle bmw, czyli gwarantujące masz wypadek, tył napęd i jazda figurowa na lodzie gwarantowana, oj te brzydkie małe wkurzające stare beemice, kto to kupuje, kto tym jeździ w ogóle.....
Xde
Xde 21.12.2021, 16:14
Ja i co masz z tym problem czy jak?
Lolita
Lolita 21.12.2021, 15:49
Jak to kto? W 99 procentach psychopaci. Czy kto w pełni władz umysłowych pcha się do BMW?
Ola
Ola 21.12.2021, 13:33
Trochę śnieg popruszył i już się zaczyna....Ludzie-nogi z gazu a telefony do kieszeni!!!
Henio
Henio 21.12.2021, 13:30
Tak,jasne nikt nie jest winny...:-)
D
D 21.12.2021, 13:29
A ja bym kazał obu kierowcom kazał nasikać do kubeczka.
Jestem prawie pewien, że któryś byłby trafiony zatopiony.
megafaka
megafaka 21.12.2021, 17:55
..jak ty na dwóch gazach jeździsz - to wcale nie znaczy że Wszyscy ....
Loko
Loko 21.12.2021, 16:50
Teraz są inne techniki, nie trzeba machać pisi... Ale kto ma zrobić takie badanie ? Lubańska policja ? hehe dobre.

Pozostałe