Lubań. Cafe Bar zaprasza tylko zaszczepionych

  • 07.12.2021, 13:58 (aktualizacja 07.12.2021, 14:17)
  • red.
Lubań. Cafe Bar zaprasza tylko zaszczepionych

Podziel się:

Oceń:

Po lokalach gastronomicznych w dużych miastach przyszedł i czas na Lubań. Wczoraj jeden z najdłużej działających w mieście barów powiesił na drzwiach kartkę informującą, że zaprasza tylko zaszczepionych gości.

Kartka zawisła na drzwiach Cafe Baru, małej, przytulnej knajpy, która działa w centrum Lubania blisko od trzech dekad. Jeszcze tego samego dnia spotkało się to z protestami paru klientów, jednak ci niczego nie wskórali. Nie pomogły argumenty, że to terroryzm, segregacja i wykluczenie, decyzja zapadła. Knajpy, które podobne decyzje ogłosiły już wcześniej również spotkały się z hejtem, jednak ten wylewa się głównie w sieci.

Wczoraj zajrzeliśmy do Cafe Baru, aby zapytać o przyczyny takiej decyzji, przy okazji porozmawialiśmy z klientami, którzy popierają pomysł.

Bardzo dobrze. Tak to wielcy antyszczepionkowcy, a jak trzeba do Niemiec jeździć do pracy to szczepią się bez dyskusji. Wszyscy będą bezpieczniejsi. Jak na razie umierają ludzie chorujący na Covida, a nie ci zaszczepieni. - wynikało z rozmowy z klientami baru.

Sama właścicielka twierdzi, że skoro nikt nie chce podjąć tej decyzji odgórnie Ona robi to sama.

Masz lecieć samolotem to też wszyscy oczekują szczepienia, nie słyszałam żeby ktoś protestował. Tu chodzi o bezpieczeństwo i mam nadzieję, że ludzie to uszanują i zrozumieją. – usłyszeliśmy od właścicielki lokalu.

red.

Komentarze (151)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdrowy
Zdrowy 29.12.2021, 13:21
Trzy dekady i początek końca. Wasza knajpa to nie zus. Nie ma obowiązku korzystania z waszych usług. Normalne knajpy będą mieć waszych klientów. Upadajcie szybko i spektakularnie.
Sandał
Sandał 19.12.2021, 21:22
Będziecie jeszcze prosić nie zaszczepionych o to aby byli waszymi klientami a oni powinni wy*** się na was
Nn
Nn 10.12.2021, 19:52
O połowę mniej klientów, a wnętrze pełne samobieżnych siewców wirusa.
Wyszczepieni sieją jak pierun!

Omijać szerokim łukiem!
Jan
Jan 10.12.2021, 13:59
spadnie utarg to zdejmą karteczkę :)
Szczepan
Szczepan 09.12.2021, 14:57
A ja chciałęm zjeść zapiekankę,
😁😁😁😁😁😁😁
😁😁😁😁😁😁😁 10.12.2021, 16:28
Jadłem dzisiaj 😁😁 a niektórzy się już nie załapali 😃😃
Kuchcik
Kuchcik 10.12.2021, 11:19
Zapiekanki je sie u Szefa.
😊
😊 10.12.2021, 12:22
Najlepsze!!:)
Eryk
Eryk 10.12.2021, 11:46
Najlepsze....)
DG
DG 09.12.2021, 12:08
Ludzie uważajcie .ja jestem zaszczepiona i zarazilam się .Siedzę na kwarantannie w Niemczech .Sxkoda że szybkich testów nie robią u nas jak tu .Lepiej mieć negatywny aktualny test niz to że się jest zaszczepionym
Xyz
Xyz 10.12.2021, 09:16
Przecież to było wiadome że te preparaty nie chronią przed zarażeniem czy przenoszeniem choroby.... Ciemny lud kupił bajkę teraz zdziwienie że ktoś zachorował....
Zdrowia życzę poza tym. Szczerze
Aleksandra
Aleksandra 10.12.2021, 10:57
Zobacz jak to jest ludzie, którzy nie wzięli udziału w eksperymencie nie życzą ludziom ,,zaszczepionym,, zejścia z tego świata. Nie mówią im aby nie mogli trafić do szpitala i żeby lekarze ich nie przyjmowali. Nie mówią też, że trzeba ich segregować, choć wiedzą, że mogą właśnie oni ich zarazić. Nie wyśmiewają i nie dyskryminują ich...więc jak to się ma do tego, że oni powinni się czuć bezpiecznie bo przecież wzięli eliksir a ciągle nas obwiniają o to, że możemy ich zakazić! Jesteśmy tak bardzo podzieleni, że nie ma szansy na to abyśmy pokonali ciemną stronę naszej rzeczywistości!
zulu
zulu 11.12.2021, 09:17
O to cho chodzi. Celowe podsycanie podziałów w każdym aspekcie życia.
***** radio Maryja
***** radio Maryja 09.12.2021, 10:05
Taka decyzja, to chyba raczej przez mieszkającego po sąsiedzku rycerza chrystusa, który umoralnia wszystkich sąsiadów obok na temat szkodliwości szczepionek i mikro chipów w nich ukrytych, płodów ludzkich i innych teorii spiskowych.
Takich ludzi powinno się izolować w psychiatryku 😂😂😂 wstyd.

ma w sobie coś z rycerza😂😂😂
Oleander
Oleander 09.12.2021, 10:37
A o ktorego to don kiszota sie rozchodzi?
😂😂😂😂😂😂
😂😂😂😂😂😂 12.12.2021, 20:58
Pójdź tam. Jak zobaczy w tobie diabła to się dowiesz 😂😂😂😂
K
K 09.12.2021, 03:13
Zaszczepieni też chorują na covid, czyli też roznoszą wirusa.
Smola
Smola 08.12.2021, 20:13
Nigdy nie byłem ale odwiedzę .Brawo
Ak
Ak 08.12.2021, 18:03
Cóż to za znamienita knajpa? Tyle lat a nigdy nie widziałem. Życzę niezbyt wiele szczęścia
fajna reklama
fajna reklama 08.12.2021, 15:29
Podoba mi się ta reklama baru. Niewiele o nim slyszalo czy bylo a teraz już wszyscy a komentarzy ponad setka
***** *** i konferencje 💉💉
***** *** i konferencje 💉💉 08.12.2021, 15:01
No konfederaci, nastawiać tyłki do szczepionki 💉😃😁😁
Brawo za odwagę właściciele 👏👏👏👏☕☕
Sąsiedzi z Pomona
Sąsiedzi z Pomona 08.12.2021, 14:55
Brawo za odwagę. Fobie antyszczepionkowe opierają się na tych samych mechanizmach psychologicznych, co polowanie na czarownice kilka stuleci temu. A z drugiej strony ciekawe, dlaczego antyszczepionkowcy nie protestują przeciwko środkom przeciwbólowym? przecież one też mogą zawierać mikrochipy, ścieki z Chin itp. Albo ktoś z antyszczepionkowców analizuje skutki uboczne znieczulenia przed operacją lub zabiegiem, czy dają sobie podawać w ciemno?
zulu
zulu 08.12.2021, 23:36
Zobacz jak się bawi władza w Dubaju za twoje podatki i jak przestrzega zasad sanitarnych za które ciebie ściga policja .Potem weż długi rozbieg i uderz głową w ścianę.Może pomoże.
💉💉💉💉😉😉😉
💉💉💉💉😉😉😉 08.12.2021, 20:55
Bo szczepionki mają czipa i ciebie później wyłączą 😂😂😂
Aleksandra
Aleksandra 08.12.2021, 20:35
Zaszczepieni rozsiewają wirusa? To nie jest teoria konspiracji – tak twierdzi dokument firmy Pfizer! Przeczytaj a potem wysilaj się na ironicznego!
Janek
Janek 08.12.2021, 14:22
Wchodzi 5 osób na krzyż o co zadyma?
Pożeracz nienarodzonych dzieci
Pożeracz nienarodzonych dzieci 08.12.2021, 13:58
Ja tam wole sie po staremu szczepic w barze niz dostac trzecia dawke w czolo.
lubanianka
lubanianka 08.12.2021, 13:55
małe sprostowanie to kawiarnia a nie knajpa ,brawo za odwagę byłam w ,Inowrocławiu w sanatorium to na wycieczki do innych miast i po mieście brali tylko zaszczepionych i nikt nie protestował.
Aleksandra
Aleksandra 10.12.2021, 11:48
Kawiarnia a w nazwie, bar widnieje więc pani właścicielka wprowadza w błąd mieszkańców Lubania! Ale nie będę protestować to ,,zaszczepieni,, mają w naturze! Miłych wycieczek w dobie dyskryminacji i dobrego samopoczucia! Jak panią dotkną restrykcje też nikt nie będzie protestował...bo nikogo już może nie być!
hans
hans 08.12.2021, 23:38
No to zwiedziłaś kawał świata.
hans
hans 08.12.2021, 13:52
Dobrze że nie tylko LGBTQ++++++.
ile kosztowała reklama?
ile kosztowała reklama? 08.12.2021, 13:41
Ile trzeba było zapłacić za reklamę? Kumaci wiedzą, że cokolwiek się pisze, zawsze będzie to reklama....
Myśliciel
Myśliciel 08.12.2021, 12:55
Jakie zdrowie? Jakie bezpieczeństwo? Z moich znajomych i rodziny to po raz kolejni są chorzy tylko ci byli dwukrotnie zaszczepieni? Serio sądzicie, że szczepionka Was od czegoś chroni? Jak widać chroni jedynie od myślenia!
Alana
Alana 12.12.2021, 22:17
A czy ktoś z tych chorych z z twojego otoczenia zmarł w wyniku tej choroby?
Malarz z Austrii
Malarz z Austrii 08.12.2021, 12:11
jestem z was dumny
A.H.

Pozostałe