Pijany kierowca doprowadził do czołówki? Wcześniej innym autem wypadł z drogi

  • 01.12.2021, 18:50 (aktualizacja 02.12.2021, 09:05)
  • red.
Pijany kierowca doprowadził do czołówki? Wcześniej innym autem wypadł…

Podziel się:

Oceń:

Dwa rozbite auta całkowicie zablokowały drogę, trzecie, które zderzyło się czołowo, zostało zepchnięte z drogi. Jeżeli potwierdzą się zebrane przez nas informacje, kierowca który spowodował wypadek może trafić na kilka lat do więzienia. Oczywiście o ile zostanie zatrzymany.

Do zderzenia trzech aut doszło około 16:45 na drodze łączącej DK30 ze zjazdem na autostradę A4, 200 metrów powyżej bloków w Pisarzowicach, jednak historia ma swój początek kilka chwil wcześniej i kilkadziesiąt metrów dalej w stronę Henrykowa Lubańskiego.

Właśnie kilkadziesiąt metrów i kilka chwil wcześniej kierowca zielonego VW Passata na łuku drogi stracił kontrolę nad autem i wypadł z drogi. Na drodze pojawił się trójkąt ostrzegawczy i kilka osób, które pomagało wyciągnąć zielonego VW z rowu. W międzyczasie na miejsce kolizji VW Phaetonem podjechała kobieta, z którą mężczyzna wdał się się w dyskusję. Po awanturze, połączonej z szarpaniną, wsiadł siłą do VW, którym przyjechała i ruszył w stronę Lubania. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów z impetem uderzył z tył jadącego przed nim BMW i po odbiciu zderzył się czołowo z nadjeżdżającym od strony Lubania VW Passatem, którym podróżowało starsze małżeństwo.

Wówczas było już jasne, że kierowca, który doprowadził do zderzenia jest mocno pijany. Mężczyzna wrócił biegiem na miejsce gdzie wyciągano auto, którym chwilę wcześniej wpadł do rowu. Przez chwilę krążył jeszcze między autami, by gdy auto stanęło na drodze odjechać z kobietą w stronę Henrykowa Lubańskiego.

W zderzeniu trzech aut trzy osoby odniosły obrażenia, przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu jednej z nich do szpitala.

Gdy na miejscu zdarzenia pracowali strażacy, policja i zespół ratownictwa medycznego przyszła informacja o kolejnym zdarzeniu na tym odcinku drogi. Około 18. między Henrykowem Lubańskim a Godzieszowem z drogi wypadł bus i przewrócił się. Jego kierowca odniósł na tyle poważne obrażenia, że do pomocy strażakom z Bolesławca zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Lubań.

O 19. droga wojewódzka 296 na wysokości Pisarzowic pozostawała zamknięta. Na miejscu pracowali: 3xJRG PSP Lubań, OPS Pisarzowice, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Aktualizacja
Po 21. ruch na DW 296 został przywrócony.

red.

Zdjęcia (15)


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkanka
Mieszkanka 03.12.2021, 09:54
Zgłosił się sam na policję jak wytrzezwial ktoś ma dobre plecy, a dlaczego policja nie zatrzymała Go po całym zdarzeniu pieniążki pewnie poszły żenada zachowywał się jak ***a pod wpływem dobrze że nikogo nie zabił tylko czy wyniesie z tego odpowiednią lekcje 🤔
Psy
Psy 03.12.2021, 00:09
Jak powiedział Franz Maurer " Mam się śmiać ?!!"
A tak na serio ludzie to już jest totalna żenada ta pseudo lubańska policja, za co my płacimy podatki ja się pytam !
Maskara
Maskara 02.12.2021, 22:35
Dostał karę pieniężną
Odebrane prawko

..i wolny
Takie mamy prawo w tym kraju
Gienek
Gienek 02.12.2021, 17:51
Lud boży oczekuje danych tego ***y co by się strzec przed nim w przyszłości - oczywiście jak nie rychło opuści ***.
Jan
Jan 02.12.2021, 15:15
Ciekawe czy dziś pamięta, co wczoraj odj**ł ??
obserwator1
obserwator1 02.12.2021, 13:04
Czyżby na tej drodze pojawił się gang Olsena w Lubaniu . Z opisu wygląda to jak niezła komedia gdyby nie poszkodowani!Jak świadkowie i ci co mu pomagali mogli dopuścić do tego typu zachowania tego bezczelnego typa.Myślę że policja szybko go namierzy przy tylu świadkach!
Katana
Katana 02.12.2021, 10:24
Tak wygląda u nas źle pojęta solidarność. Zamiast ***ę uziemić do czasu przyjazdu policji to posłali go w drogę a tak narąbany degenerat już nie panuje nad niczym - a w szczególności nad swoim mózgiem jeżeli go w ogóle jeszcze ma. Mogło dojść do groźniejszego wypadku z ofiarami śmiertelnymi...
Wow
Wow 02.12.2021, 08:16
Gratuluje tym, ktorzy pomogli wyciagnac auto z rowu i umozliwili odjazd naje--nemu kierowcy. BARAWO
Wiesława
Wiesława 02.12.2021, 17:53
Oczywiście zapomniałeś dodać że gratulujesz tak skrajnej głupoty!
Down
Down 02.12.2021, 10:24
Jakby czytał ze zrozumieniem to wyczytał byś że odjechał innym autem którym przyjechała kobieta
Wow
Wow 02.12.2021, 11:10
Ten komentarz skieruj do siebie i jeszcze raz powoli przeczytaj artykul.
1. wpadl do rowu
2. przyjechala laska
3. poklocili sie
4. wsiadl do kolejnego auta z ta laska
5. doprowadzil do kolejnego wypadku
6. wrocil piechota do auta, ktore wyciagali z rowu
7. odjechal tym autem wyciagnietym z rowu
...
Diris
Diris 01.12.2021, 22:03
Jechałem od strony Henrykowa i chwilę stałem w korku. Wysiadłem aby się zorientować w sytuacji i zagadnąłem człowieka,który był w pobliżu. Zapytał mnie czy widziałem tego Passata,który jechał bez świateł w kierunku Henrykowa. Rzeczywiście jechało ok.100 metrów jakieś auto bez świateł i wielu mu jeszcze migało światłami. Może ktoś nagrał przypadkiem podejrzane auto ? Bardzo bym chciał aby go złapano bo skrzywdził wielu ludzi. Może dziewczyna z tego auta wykaże się dojrzałą postawą ?
Robot
Robot 01.12.2021, 21:47
Wysoki sedzio mam nadzieje ze nie dasz d... i dowalisz zeby nie napisac brzydko mu min 10 lat więzienia, jedno wykroczenie ale dwa w ciagu 20 min i to takie,czekam na finał ale pewnie nawet na dolek nie trafi bo pewnie znajomy
Kryśka
Kryśka 01.12.2021, 20:48
A sprawca jest mieszkańcem powiatu lubańskiego?
Patologia
Patologia 01.12.2021, 19:48
To już jest istna patologia co się dzieje na tej drodze,dlaczego ta droga nie jest jeszcze monitorowana a Policja nie stoi tam co chwila i nie kontroluje tej drogi.Gość nawalony jak świnia rozwala 4 samochody po czym odjeżdża sobie z miejsca wypadku,ludzie takie komedie tylko u nas w kraju są możliwe !!!!!
Mysliwy
Mysliwy 02.12.2021, 00:39
Rok temu policja tam była tyle ze nie na drodze tylko pilnowali lasu ze strażą leśna ,a my myśliwi nie jedno widzieliśmy przez noktowizor jak by rykowisko ,jak by randka, jak by mówię o patrolach mieszanych .Panie takie czasy trzeba jeździć z bronią by wyrazie takiej sytuacji takie bydlę się nie oddaliło ,a policja daj panie spokój ,a co to takiego.Jest artykuł z Legnicy co szef drogówki robił podwładnej molestował ona wyleciała z pracy ,a on dobrze się ma, hołota pijana jeździ ,co drugi z telefonem przy uchu.
BURAKI
BURAKI 01.12.2021, 19:23
...BURACTWO PRZESIADŁO SIĘ Z FURMANKI DO SAMOCHODU I TAKIE EFEKTY..........

Pozostałe