Zimowe plany Łużyc

  • 30.11.2021, 12:38
  • Źródło: Łużyce Lubań
Zimowe plany Łużyc Łużyce Lubań

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy Łużyc Lubań mają za sobą świetną jesień. Po okresie roztrenowania i krótkiej przerwie do zajęć wrócą 17 stycznia. Zespół trenera Radosława Szajwaja do rundy rewanżowej grupy zachodniej czwartej ligi przystąpi bez Adriana Schonunga.

W okresie przygotowawczym drużyna z Lubania będzie pracowała cztery razy w tygodniu. Zespół czeka także seria gier kontrolnych, którą rozpocznie 5 lutego spotkaniem z zespołem Łużyce U19. W kolejnych tygodniach aktualnie czwarta ekipa czwartej ligi (grupy zachodniej) zagra z zespołami seniorskimi, w tym z dwoma klubami niemieckimi oraz trzecioligowymi Karkonoszami Jelenia Góra.

Łużyce przygotowania do wiosny rozpoczną bez Adriana Schonunga. Wypożyczenie z Gryfa Gryfów Śl. kończy się 31 grudnia i klub nie zdecydował się na jego przedłużenie.

- Czy zobaczymy w jego miejsce nowe twarze? Z pewnością tak, jednak póki co jest zbyt wcześnie, aby o tym mówić - informuje klub.

Okres przygotowawczy zakończy się 12 marca, kiedy w 17. kolejce na wyjeździe zespół z Lubania zagra z zamykającą tabelę Stal Chocianów.

Źródło: Łużyce Lubań

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

FAN
FAN 05.01.2022, 20:01
ZAORAĆ BOISKA TO DOBRY POMYSŁ

Pozostałe