Codzienny raport epidemiczny. Powiat lubański i region

  • 18.11.2021, 11:35 (aktualizacja 18.11.2021, 13:23)
  • red.
Codzienny raport epidemiczny. Powiat lubański i region

Podziel się:

Oceń:

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w powiecie lubańskim na podstawie map dostępnych na stronach gov.pl

Powiat Lubański
Dane z 18.11.2021r.

  • Minionej doby w powiecie lubańskim zdiagnozowano 21 nowych przypadków zachorowania na koronawirusa.
  • Współczynnik nowych zachorowań na 10 tys. mieszkańców 3,88
  • Liczba osób objętych kwarantanną 627
  • Liczba wykonanych testów 68
  • Liczba testów z wynikiem pozytywnym 22
  • Suma zdiagnozowanych przypadków w powiecie lubańskim od początku pandemii 3667 (dane własne)

18.11.2021 na terenie powiatu odnotowano zgonów 2

  • 2 na Covid-19 bez chorób współistniejących,
  • zgon w wyniku Covid i chorób współistniejących
  • Suma zgonów w powiecie lubańskim od początku pandemii 94


Dzienne liczby nowych przypadków zachorowań i zgonów na COVID-19 w powiecie lubańskim (1.10. 2021 - 18.11.2021r.)

18.11.2021r. Sytuacja w powiatach ościennych:

W powiecie zgorzeleckim odnotowano 73 nowych zachorowań, współczynnik zakażonych na 10 tys. mieszkańców to 8,22. Kwarantanną objęto 908 osób. 
Liczba przypadków śmiertelnych: 0:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 0

W powiecie bolesławieckim odnotowano 103 nowe zachorowania, współczynnik zakażonych na 10 tys. mieszkańców to 11,44 Kwarantanną objęto 1828 osób. 
Liczba przypadków śmiertelnych: 1:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 1
wyłącznie z powodu COVID: 0

W powiecie lwóweckim odnotowano 42 nowych zachorowań, współczynnik zakażonych na 10 tys. mieszkańców to 9,18. Kwarantanną objęto 682 osób. 
Liczba przypadków śmiertelnych: 0:
choroby współistniejące wraz z COVID-19: 0
wyłącznie z powodu COVID: 0

Dane z Dolnego Śląska 18.11.2021r.

  • Liczba nowych przypadków zachorowania na koronawirusa 1505
  • Liczba osób zmarłych: 14

9 z powodu COVID-19.
5 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

  • Liczba osób na kwarantannie 32099
  • Liczba wykonanych testów 5778
  • w tym z wynikiem pozytywnym 1598

Liczba łóżek dla pacjentów w dolnośląskich szpitalach:

  • 1308 / 955 - ogólna liczba łóżek dla pacjentów COVID-19/liczba łóżek zajętych przez pacjentów COVID-19
  • 98 / 72 - ogólna liczba respiratorów dla pacjentów COVID-19/liczba respiratorów zajętych przez pacjentów COVID-19
  • 586 - liczba decyzji wydanych przez wojewodę nakładających obowiązek na szpitale

Dane z kraju
18.11.2021r. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatniej doby w kraju wykryto 24 882 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (5109), śląskiego (2529), wielkopolskiego (1919), lubelskiego (1895), dolnośląskiego (1505), łódzkiego (1384), małopolskiego (1534), zachodniopomorskiego (1299), pomorskiego (1357), podkarpackiego (1176), podlaskiego (888), kujawsko-pomorskiego (1360), warmińsko-mazurskiego (910), opolskiego (707), świętokrzyskiego (487), lubuskiego (628). 188 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Liczba osób zmarłych z powodu COVID-19: 370

  • 100 z powodu COVID-19
  • 270 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami

Liczba zakażonych koronawirusem 3 279787/ 79 994 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń.

18.11.2021r. w ciągu minionej doby wykonano 96 507 testów na koronawirusa.

Szczepienia
18.11.2020r.
Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce wykonano 40 203 203 szczepień.

  • Pierwszą dawką wykonano 20 534 686.
  • 2 dawką 17 897 529.
  • Liczba osób w pełni zaszczepionych 20 197 468
  • Dawka przypominająca 1 466 147.
red.

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawo do bycia ***ą
Prawo do bycia ***ą 18.11.2021, 20:37
Y***Pis kowid sciema ziemia zawsze byla plaska i slonce krazy wokol nas tylko korwin tylko konfederacja tylko bosak szcepionki kupa lepiej wypic kielicha albo wciagnac krysztal . Nie dajmu sie wsadzic do obozow sanitarnych .
xyz
xyz 19.11.2021, 13:48
Co ty, z jakiejś manifestacii się urwałeś, że ***ycznymi sloganami jak z transparentów zapodajesz? Nie potrafisz nic swojego wymyślić?
Gegento
Gegento 18.11.2021, 18:40
Badania ws. maseczek: czy chronią przed COVID? Dane robią wrażenie
O wynikach ponad 30 niezależnych badań dotyczących maseczek pisze w czwartek dziennik "The Guardian". Okazuje się, że zakrywanie ust i nosa zmniejsza częstotliwość występowania COVID-19 aż o 53 proc. Tym samym, noszenie maseczek to najskuteczniejsza niefarmakologiczna metoda walki z pandemią koronawirusa.
https://wiadomosci.wp.pl/badan…
regent
regent 18.11.2021, 21:14
Taaaa... A jakich maseczeK? Wielkość struktur wiązań w szmatach, które nosicie ****** na pyskach, to mikrometry. Wielkość wirusa, to nanometry. O ile ktoś jarzy, o co chodzi.... To po pierwsze. Po drugie; spytaj jeden drugiego *****, jak często zmieniacie kagańce, ewentualnie je pierzecie ( dezynfekcja (?) ) i czy macie w ogóle jakieś certyfikaty gwarantujące ochronę przed wirusem. Nie oczekuję konkretów. Bo ich nie ma... *******!
zulu
zulu 18.11.2021, 20:48
A co mają pisać że robią ludzi w bambuko?Jeden minister mówi że maseczki nie chronią a jego następca że chronią.Pytanie który kłamie i dlaczego?
Jolanta
Jolanta 18.11.2021, 16:23
Regent! Jak to jest że ty jak tobie podobni porąbani jak sucha sosna na opal (przed bożym narodzeniem) antycovidowcy poddają się państwowemu przymusowi robienia prawa jazdy? Przecież skoro umiesz jeździć to po co upokarzający kurs i jeszcze narażanie się na oblanie egzaminu przez jakąś drobną głupotkę - i kasy nie zwracają. Np bo nie ostawiłeś odpowiednio lusterka wewnętrznego po zajęciu miejsca kierowcy, czy też nie zapinanie pasów. Albo pozwolenie na broń? Twoja wolna wola.... Czyż nie?
regent
regent 19.11.2021, 13:49
Noooo, nooo...czego to z mózgownicy nie zrobi niedotlenienie. Ale fakt - ***yzm całkiem oryginalny w porównaniu do tego, co wypisują inni. Gdyby nie głupkowaty tok myślenia i kretyńskie zestawienie jako analogia, to z chęcią dałbym łapkę w górę.
Zła.
Zła. 18.11.2021, 16:18
Wygląda tak.....nie zaszczepieni mogą wszystko, a zaszczepieni jak się boją to niech siedzą w domach. Jeszcze tak długo będzie?
zulu
zulu 19.11.2021, 14:29
Czego boją się zaszczepieni?Tego że ktoś im podał coś o czym wiadomo, że nie wiadomo co to jest i za skutki podania nikt nie odpowiada?
Śmiech na sali
Śmiech na sali 18.11.2021, 16:14
Całe lato nic nie było słychać o covidowcach a tu nagle 20000 zaskarżeń ... śmiech na sali
A na grypę ile chorych ? 50000tys i co 😂
xyz
xyz 19.11.2021, 13:45
Obyś nie uśmiała się na sali, pod respiratorem.
Celina
Celina 18.11.2021, 14:54
Czwarta fala będzie falą zgonów. Prof. Szuster-Ciesielska: Widać wyraźnie, że jest to chyba najgorszy z możliwych scenariuszy
+++++++++++++
W Polsce w rekordowym tempie przybywa zakażonych. - Pozostałe województwa zaczynają iść tą samą ścieżką co Podlaskie i Lubelszczyzna. Kiedy jeszcze dwa tygodnie temu te 30-40 tys. zakażeń dziennie wydawało się bardzo odległe, teraz uważam, że jest to tylko kwestia czasu. Potwierdza się to, o czym już wielokrotnie mówiłem, że ta fala będzie falą zgonów - alarmuje Łukasz Pietrzak, który opracowuje analizy dotyczące pandemii.
=====================
A co na to lubański forumowy prof. Regent?
zulu
zulu 18.11.2021, 20:49
Minister Szumowski twierdzi że zgony są następstwem picia alkoholu i palenia tytoniu.
myślenie  nie boli
myślenie nie boli 18.11.2021, 14:47
Ludzie latają na księżyc ,podbijają kosmos a nie znają lekarstwa na grypę i covida?
Szpitalny
Szpitalny 18.11.2021, 12:42
A w lubańskim szpitalu leży 20 osób zaszczepionych i tylko 2 które się nie zaszczepiły
Oddziałowa
Oddziałowa 25.11.2021, 10:54
A z tych 20 niby zaszczepionych - 18 z fałszywymi świadectwami szczepień.
hans
hans 18.11.2021, 14:48
Poleżą ,poleżą i wrócą do zamkniętej firmy albo na bezrobocie.
Pielęgniarka Oddzialowa
Pielęgniarka Oddzialowa 18.11.2021, 14:25
Cosik sie cie pop...ło! Odwrotnie - 21 niezaszczepionych. Chyba że wśród nich są też ci co mają fałszywe świadectwa.
zulu
zulu 18.11.2021, 13:04
Tylko nie mów tego ministrowi bo stracisz pracę.
DonKonrado
DonKonrado 18.11.2021, 09:44
Armagedon nadchodzi! Na święta pelna izolacja. Bardzo dużo zakażeń. Nowe dane Ministra od (pożal się ich boże) Zdrowia:
Niemal 25 tysięcy nowych zakażeń - takie dane przed oficjalnym raportem w czwartek ujawnił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Mówił też o 370 zgonach z powodu koronawirusa.
many ,many,many
many ,many,many 18.11.2021, 13:48
100% dodatku cowidowego dla służby zdrowia sprawi że chorować będą nawet ryby w akwarium.
Ja
Ja 18.11.2021, 15:15
Ryby, a nawet ameby ,które twierdzą, że pandemia to ściema.
Aleksandra
Aleksandra 18.11.2021, 19:31
A barany idą całym stadem bezmyślnie...dokąd zmierzają wiesz?
ja
ja 18.11.2021, 12:55
Kto jest w stanie zweryfikować to co mówi minister?Może dane wyssał z palca ?Nikt nie jest w stanie tego sprawdzić. Jak leczą lekarze poza zamykaniem pacjentów ?
Aleksandra
Aleksandra 18.11.2021, 21:53
Weryfikuje Pan Grzegorz Płaczek polecam posłuchać jest bardzo skrupulatny i rzeczowy....
Abc
Abc 19.11.2021, 14:47
Dołożył bym do tego jeszcze dr. Witczaka jest to niewątpliwy autorytet
zulu
zulu 19.11.2021, 14:32
Lubię p. Pośpieszalskiego ale usunęli go z TV za mówienie prawdy.Taki mamy klimat.
zulu
zulu 18.11.2021, 12:00
I tyle pomogły zakazy ,maski ,szczepionki i inne bzdury.Anglicy podjęli słuszną decyzję o rezygnacji z obostrzeń ale nasi decydenci jeszcze się nie napaśli.
zulu
zulu 17.11.2021, 23:27
Rozwój covida to wina nieudolnej służby zdrowia która znalazła sposób na pozbycie się chorych obciążających system.Minister zagłady swoją i kolesi nieudolność zrzuca na nieposłuszne społeczeństwo i serwuje mu serię bzdurnych obostrzeń typu zakaz wstępu do lasu.
Zbyszko
Zbyszko 17.11.2021, 18:32
Takie są skutki propagandy bezmózgowców typu Regent i jemu podobni. Lekarze biją na alarm. Fala infekcji w szkołach i przedszkolach
Wzrost zakażeń koronawirusem to niejedyny problem, z jakim zmaga się ochrona zdrowia. Obecnie coraz większym zagrożeniem, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, są również RSV, bostonka, a także... odra. Według WHO nawet 22 miliony dzieci na całym świecie nie otrzymało obowiązkowego szczepienia MMR. Może to doprowadzić do kolejnej epidemii.
============
hans
hans 19.11.2021, 14:33
Brudne łapy precz od dzieci.
zulu
zulu 18.11.2021, 09:14
Jeśli ponad 50% Polaków przyjęło cudowną szczepionkę to jakim cudem zakażeń jest więcej jak rok temu?Ktoś tu was towarzysze robi w bambuko.
Kameleon
Kameleon 18.11.2021, 14:28
Cymbalisto! Wzrasta ilość zakażonych bo roznoszą wirusa takie palanty jak ty - niezaszczepieni a wśród nich ci co ich maseczki duszą i nieprzestrzegają norm - tacy jak kibole i inna masa tępaków na wiecach.
zulu
zulu 19.11.2021, 08:50
Roznoszą wirusa właśnie ci zaszczepieni.Doinformuj się.
zulu
zulu 18.11.2021, 20:54
Ale na kogo roznoszą skoro większość już zaszczepiona albo przechorowała ?Chyba że szpryca to ściema ale to już nie otrze o takiego ograniczonego kameleona.
Anna
Anna 17.11.2021, 17:25
Zamkną szkoly to wyhamuje
zulu
zulu 17.11.2021, 20:07
Jeśli przestaną testować dzieci fałszywymi testami to okaże się że nikt nie jest chory.Wszyscy będą bezobjawowi.
Felek
Felek 17.11.2021, 22:31
... a dziadki i babcie pójdą do szpitala - od "zdrowych" wnuczków
do Felka
do Felka 18.11.2021, 12:02
Dziadki i babcie są wyszczepieni.Jeśli przy każdym sezonowym katarze zamkniemy szkoły to proponuję już budować szpitale psychiatryczne dla dzieciaków.
Miszek
Miszek 18.11.2021, 14:30
w Australii i wielu innych rejonach świata dzieci uczą się zdalnie poprzez kontakt internetowy i psychiatrów nie odwiedzają... Ale tym co wirus mózg (poza płucami) zlasuje mają duże szanse stać sie pacjentami
zulu
zulu 18.11.2021, 20:58
Byłeś i widziałeś czy w TV powiedzieli?W Australii uczą się przez internet ze względu na odległość od szkoły a nie przez covida.
Zbyszko
Zbyszko 17.11.2021, 10:51
Widocznie naczytała się Regenta i jemu podobnych. Chora na COVID-19 kobieta, trafiła do szpitala w Bolesławcu. Według systemu eWUŚ przyjęła dwie dawki szczepionki. Jednak będąc pod respiratorem, pacjentka wyznała, że dane są fałszywe. Lekarze byli zdziwieni, gdy okazało się, że kobieta jest zaszczepiona przeciw tej chorobie dwoma dawkami — taka informacja widniała w elektronicznym systemie eWUŚ.
Stan zdrowia pacjentki szybko się pogarszał, wymagała tlenoterapii. Dopiero wtedy, ostatkiem sił przyznała, że jednak nie przyjęła szczepień.
Oszustwo, które może kosztować życie
Szpital w Bolesławcu przekazał około 50-letnią pacjentkę do Dolnośląskiego Centrum Chorób Płuc przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Nie wiadomo czy przeżyła.
Jo
Jo 16.11.2021, 21:53
A dlaczego wsrod emigrantow na granicy z Bialorusia nie ma cowid ? Oni nie nosza maseczek i nie zachowuja dystansu .Kto tym covidem steruje ?
Aleksand....
Aleksand.... 18.11.2021, 21:56
Bo tam jest pisany inny scenariusz dla nas Polaków!
Dana
Dana 17.11.2021, 10:36
Na razie może i nie ma - kto to wie skoro nikt ich nie bada.
zulu
zulu 18.11.2021, 12:04
To świadczy o tym jak wiarygodne jest to badanie.
regent
regent 16.11.2021, 14:03
Droga, obiektywna i szanująca wolność wypowiedzi Redakcjo! „Codzienny raport…”. To już nie jest „barani pęd medialny” ani chocholi taniec”. To już jest paranoidalny amok dla covid-paranoików. A myślałem, że tworząc ten portal macie ambicje tworzyć go również dla ludzi normalnych. Pomimo tego, że wpisujecie się niestety w ogólny obraz medialnego zaduraczenia kretyńską narracją nt. „Operacji pandemia”, to może jednak zauważycie, że tego typu news-y już się co najmniej „przejadły” zdrowej części społeczeństwa. Żenada….
Felicita
Felicita 16.11.2021, 20:44
Regent!
Masz rację ale niesłuszną. Ten portal jest w zasadzie dla ludzi normalnych. czasami jakiś palant czyli bezmózgowiec też tu zagląda. Dlatego nie możesz tutaj znaleźć miejsca dla siebie. Ale się nie kłopotaj - szukaj, bowiem jest powiedziane "szukajcie a znajdziecie".
regent
regent 17.11.2021, 09:00
Tak z ciekawości: dajesz radę stukać palcami po klawiaturze pomimo poogryzanych ze strachu przed „epidemią” paznokci? O niedotlenienie z powodu szmaty na twarzy nie będę pytał, bo sprawa raczej jest jasna, sądząc po wpisie… Proponuję założyć internetową grupę dedykowaną dla covid-paranoików. Tam będziecie mogli pławić się w obsesjach, straszeniu, wymianie informacji nt. cov***ańskich fetyszy typu „kaganiec” itp. A od normalnych ludzi #odszczepciesię.
Regan na prezydenta
Regan na prezydenta 16.11.2021, 20:31
Ziom ale jestes sprytny przejrzales nasz plan . Wymyslilismy pandemie specjanie zeby cie wku.... i pomoc zmarnowac zycie na pisanie bzdurnych komentarzy . Przeczytaj ten komentarz kilka razy i poswiec swoj czas na glupia odpowiedz . Na pewno nie masz ambicji na inne spedzanie czasy niz zarazanie ludzi swoimi chorymi pogladami.
Aleksandra
Aleksandra 17.11.2021, 10:32
Regan już był prezydentem, niestety dodam! A ty zostaw człowieka myślącego w spokoju bo on jeden w odróżnieniu od większości bzdur nie pisze!
Regent na prezydenta! Tak wołaj i działaj w tym kierunku...bo gdyby on nim został byłoby po plandemii! Bywaj w zdrowiu i w miłości do bliźniego! ;A i nie zapomnij wyłączyć telewizora a najlepiej wyrzuć go przez okno...ja tak zrobiłam 2 lata temu! Zobaczysz jak odżyjesz bez tych kłamstw....i może będziesz myślał i pisał jak Regent...Choć jak ktoś pisze ziom to mam wątpliwości czy aby na pewno kiedykolwiek przejrzy na oczy i zacznie samodzielnie myśleć!
P.s
Mój głos już Regent ma jakby co!:) o ile jest Polakiem! Bo prezydent Polski musi być Polakiem z pochodzenia i z krwi i kości!
regent
regent 17.11.2021, 10:15
Twój wpis w zasadzie nie odbiega od wpisów typowego przygłupa, niemniej muszę przyznać, że w jednym masz rację, a mianowicie: tak, jestem wku…. , bo za sprawą takich zniewolonych, bezmyślnych i bezkrytycznych cov***ów jak ty, światowa garstka psychopatów tworzy na ziemi globalny obóz koncentracyjny. Jeśli tego nie widzisz, to przynajmniej nie zabieraj głosu mimo nieświadomie otwartej japy ze wzrokiem tęsknym za rozumem . Gdyby fakt istnienia zgrai wytresowanych bezmózgowców i ich bezkrytyczna spolegliwość wobec choćby najbardziej kretyńskich poleceń tzw. władzy, pozostawał bez wpływu na życie normalnych ludzi, to zapewniam cię, że nie marnowałbym czasu na polemikę z ***ami, bo mam sympatyczniejsze zajęcia. Każdy rząd ma tyle władzy nad społeczeństwem, na ile ono rządzącym pozwoli. Konsekwencje przyzwolenia na tresurę, łamanie PRAWA , „ss” (segregacja sanitarna), niszczenie dorobku pokoleń milionów ludzi, rozwalanie więzi międzyludzkich i rodzinnych itd. itp. dotyczy nie tylko tych, którzy na to pozwalają, ale również i tych normalnych. Tak…. Jestem wku….
Janek
Janek 17.11.2021, 17:24
Regent, Ty naprawdę się nudzisz. Weź się do jakiejś roboty to może te głupie przemyślenia zweryfikujesz. Chłopie do roboty.
regent
regent 17.11.2021, 19:33
Typowe myślenie niewolnika: "oraj i nie zastanawiaj się co się wokół dzieje - to nie twoja sprawa, od tego są mądrzejsi". Brawo!
Regan na prezydenta
Regan na prezydenta 17.11.2021, 14:53
Prosze rozwin swoja wypowiedz . To bardzo ciekawe spostrzezenia nie zebym chcial marnowac twój cenny czas na prawde mnie interesuja 😂😂😂😂
regent
regent 17.11.2021, 19:34
Rozwinąć, to mogę dla rozwiniętych. Ty się nie łapiesz :).
@sekretarz KC PiS
@sekretarz KC PiS 16.11.2021, 18:36
Ty parafialny pismenie !
" Będą tak długo wierzyć w twoją propagandę póki głód im nie dokuczy i rozumu nie nauczy..."
Chyba czas na wolne , może jakiś wyjazd do psychoanalityka bo komentarze które wydalasz słabsze . 2 -3 lata temu Twoje komentarze reprezentowały wyższy level . Dzisiaj nędza połączona z głupim uporem . Gdyby nie Twoje opinie sprzed 2-3 lat dzisiaj bym do treści z Twoim nickiem nawet nie zajrzał

p.s
Przepraszam Wszystkich którzy ponieśli nieszczęście przeczytania tego postu ale bardzo proszę nie stawiajcie @regent żadnej łapki .
Klauna bawią gwizdy i oklaski .
regent
regent 17.11.2021, 17:34
W dyskusji z baranami nie należy się nadwyrężać umysłowo, bo nie warto. Skoro "wyższy lewel " niczego cię nie nauczył gamoniu, to skąd ten żal o poziom? Dla kogo pytam?
Jak tak można
Jak tak można 16.11.2021, 15:56
Szkoda słów. Nie podoba się, to nie czytaj.
Cotomabyc
Cotomabyc 16.11.2021, 13:14
A czy zgony z powodu innych schorzen BEZ covida sa brane do statystyk, czy juz sie na to nie umiera?. Bo tylko podaja liczbe zgonow na COVID-19. oraz z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.
Pocovidowiec
Pocovidowiec 17.11.2021, 17:32
A jakie to ma znaczenie. Gdyby nie covid nie umieraliby nie zarażeni.
Przez to "zaraztwo" ludzie przestali być leczeni. Nie ważne są statystyki bo one nie odzwierciedlają prawdy. Ważne jest aby ludzie uwierzyli, że covid jest i zaczęli zachowywać się poprawnie. Inaczej będziemy umierać stadnie, z covidem lub bez.
Xyz
Xyz 17.11.2021, 09:17
Umierasz na ciekawe story s inne, masz jakiś stan zapalny, robia ci test i masz kofitka.... Nie ma już innych chorób... Nie leczy się...
Taki sobie
Taki sobie 16.11.2021, 18:44
Z podanych statystyk wynika że we Francji było w sobotę podanych tyle samo zakażeń tylko liczba zgonów stanowiła 10% naszej .Niby mało a jak dużo !
Xyz
Xyz 16.11.2021, 16:01
Ale to jest temat, którym żyje caly świat, więc to bedzie temat numer 1, czy się to komuś podoba, czy nie. Statystyki są robione w każdym kraju
Aleksandra
Aleksandra 18.11.2021, 08:44
W każdym kraju ale według tego samego planu!
zulu
zulu 17.11.2021, 09:36
KTOŚ zadbał o to żeby to był temat którym żyje cały świat i skutecznie eliminuje ludzi którzy o tym mówią.Gdzie są głosy niezależnych lekarzy ?
Aleksandra
Aleksandra 18.11.2021, 22:06
A wiesz, że ten ktoś to ma nazwisko a nawet jest więcej tych ktosiów!
A głosy niezależnych lekarzy możesz znaleźć jak tylko poszukasz...jest ich mało ale są. Jest nawet STOWARZYSZENIE NIEZALEŻNYCH LEKARZY i NAUKOWCÓW. W telewizji ich wiadomo nie puszczają to skąd zwykły Kowalski może wiedzieć, że są lekarze co mają inne zdanie...niż ci z telewizora!

Pozostałe