Nagrody Ministra Edukacji i Sportu

  • 11.11.2021, 10:58 (aktualizacja 11.11.2021, 11:08)
  • red.
Nagrody Ministra Edukacji i Sportu

Podziel się:

Oceń:

W województwie wyróżniono trzech nauczycieli. Jedną z nagrodzonych została Wioletta Bućko, nauczycielka SP 4 w Lubaniu.

8 listopada w Dolnośląskim Zespole Szkół w Biedrzychowicach odbyła się  inauguracja otwarcia wystawy „Z Prymasem Tysiąclecia w kolejne 1000 lat” oraz podpisania przez szkołę porozumienia o utworzeniu klas patronackich z firmą Toyota  Boshoku.
Podczas uroczystości Wiceminister Edukacji i Nauki Marzena Machałek wręczyła trzem nauczycielom z województwa dolnośląskiego Nagrody Ministra Edukacji i Sportu. Jedną z nagrodzonych jest nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu Pani Wioletta Bućko.
Serdecznie gratulujemy 

red.

Zdjęcia (1)


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klasyk
Klasyk 20.11.2021, 22:39
Mówimy Pis – myślimy Jarosław
Mówimy Jarosław – myślimy Pis

Mówimy Lenin, a w domyśle partia,
Mówimy partia, a w domyśle Lenin.
============
I tak co innego mówimy i co innego myślimy
Jontek
Jontek 20.11.2021, 18:24
Ja prdle! Co oni ćpają?
Profesor (chyba z bożej łaski) Eryk Łon, zasiadający w Radzie Polityki Pieniężnej NBP zaproponował by kraje Unii Europejskiej przyjęły naszą złotówkę jako walutę unijną, bo tak nakazuje przepowiednia fatimska, orędzie siostry Łucji oraz objawienia w Gietrzwałdzie.
Przysięgam na wszystkie relikwie, że nie jest to mój ***yczny żart, lecz słowa pana profesora, urzędnika państwowego na poważnym czyli odpowiedzialnym stanowisku, który zarabia chyba tyle co 25 nauczycieli
Ola
Ola 16.11.2021, 19:37
Teraz od takiej władzy to obciach odbierać nagrody.To nie wyróżnienie ,ale Ola
Jaro
Jaro 15.11.2021, 14:57
Arkadyjusz w towarzystwie PiSiorów czuje się jak ryba w wodzie, w końcu ma się do kogo odezwać, bo z mieszkańcami już mu się nie chce rozmawiać.
Roja
Roja 15.11.2021, 19:02
Może u mu się nawet chce - ale co ma mówić, skoro pustka wypełnia ten zagubiony w tej rzeczywistości intelekt. Doczekał sie, a raczej wyrobił sobie miano "najgorszego burmistrza miasta".
Teresa
Teresa 12.11.2021, 19:52
PiSowski burmistrz Lubania wśród swoich partyjnych towarzyszy. Oby ten fejsbukowy burmistrz nigdy więcej nie rządził naszym miastem. Następcy będą mieli co robić po kilku zmarnowanych kadencjach Słowińskiego.
Krokodyl
Krokodyl 16.11.2021, 10:58
Teresa Orlowsky wyglada na to ze Ci sie w glowce pomieszalo od tych kindybalow co ich mialas co niemiara w ciagu swojej kariery na planie.
Denis
Denis 14.11.2021, 20:37
Wiem, że będę się powtarzał ale będąc kilka dni temu na wysypisku śmieci usłyszałem, że Burmistrz po zakończonej kadencji będzie piastował funkcję prezesa. Jeżeli tak się stanie to wyjeżdżam z miasta. Nie zniosę nieróbstwa i układów.
JA K.
JA K. 15.11.2021, 17:54
A jedź, już dzisiaj. a kim ty jesteś i kogo to obchodzi. ŚIMECHU WARTE.
walka
walka 13.11.2021, 22:22
Co Ty Teresa pier...on ma z Pisem tyle wspolnego co kot z psem . Znasz go ,ze takie bzdury piszesz .
WuZeK
WuZeK 15.11.2021, 19:04
... no ale "klęcznik" a takich w PiS-ie tolerują jak swoich.
Lubaniak
Lubaniak 15.11.2021, 13:01
Człowieku przecież wszyscy widzą, że burmistrz i jego świta to PiS - może nie startowali z listy PiS ale ich postępowanie, mentalność i tok rozumowania oraz wierność zasadom PiS jest tak odczuwalne - wszyscy mieszkańcy to widzą. A już ten nepotyzm i posadki dla swoich - to takie typowe dla PiS-u.
kadrowa
kadrowa 11.11.2021, 19:30
A KIEDY BEDA WYROZNIAC ADMINISTRACJE...sprzataczki ,woznych ,panie w biurze ? NAuczyciele i tak biora ładna kaske ,a beda brac jszcze wieksza .
Czytelnik
Czytelnik 12.11.2021, 18:11
Mogłaś kształcić się na nauczycielkę kadrowo:)
kadrowa
kadrowa 13.11.2021, 22:19
Takich nauczycieli to nawet za komuny nie było .Sami mgr ktorzy poszli na kase.

Pozostałe