Czołowe zderzenie w Kościelniku Średnim

  • 04.11.2021, 12:44 (aktualizacja 04.11.2021, 12:59)
  • red.
Czołowe zderzenie w Kościelniku Średnim eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Ostatnio jesienna aura nie sprzyja kierowcom. Deszcz i liście na drogach powodują, że auta o wiele szybciej tracą przyczepność niż ma to zazwyczaj miejsce.

Dziś około 11:30 w Kościelniku Średnim na zakręcie przy zatoczce autobusowej doszło do czołowego zderzenia BMW i VW Sharana.

Kierowca BMW jadąc od strony Lubania w zakręcie stracił kontrolę nad autem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym VW Sharanem.

Uciekł mi przód, zaczęło rzucać autem i byłem już bez szans na uniknięcie zderzenia – usłyszeliśmy od kierowcy BMW.

Szczęśliwie prędkości nie były duże a oba auta solidne, dzięki temu kierujący wyszli ze zdarzenia bez większego szwanku.

Na miejscu pracuje policja, 2xJRG PSP w Lubaniu i OSP Leśna. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

542
542 04.11.2021, 20:49
Uciekł mi przód, zaczęło rzucać autem i byłem już bez szans na uniknięcie zderzenia .. trzeba było zwolnić a nie zapier**ć ile bryka bmw daje... myślenie nie boli
Pies
Pies 04.11.2021, 18:38
Wiadomo BMW i w zasadzie nie trzeba komentarza.
Fan wypadków z udzialem bmw
Fan wypadków z udzialem bmw 04.11.2021, 17:53
A jaki to problem ile jeszcze zostało tych trójek bmw, wybite zostana do cna a potem bedzie juz bezpieczniej. Np w Stanach jesli masz czerwony samochód to juz patrza na ciebie jak u nas na kierowce bmw przynajmniej tam placisz większą skladke ubezpieczeniową za czerwone auto.
Czytelnik
Czytelnik 04.11.2021, 16:57
Nie chcę tu nikogo bronić... Ale...

W tym miejscu jest problem nie tylko jesienią... zła mieszanka asfaltu? , złe profilowanie drogi? oraz deszcz i wcale szybko tam nie trzeba jechać, też mnie tam czasem powiozło przy (nikt w to pewnie nie nie uwierzy) naprawdę spacerowych prędkościach, boję się tam jechać szybko i zawsze się zastanawiam czy z na przeciwka ktoś mnie nie zetnie 😥 pierwszy raz kiedy mi się to przytrafiło to myślałem że to poprostu wina opon ale to nie możliwe że w każdym aucie jakim bym tam nie jechał podczas deszczu są opony złe i tylko na tym zakręcie oraz na tym dużym przed samą Leśną, a na innych drogach jest ok 🤷‍♂️
Zastanawia mnie kiedy na tych zakrętach dojdzie do nieszczęścia 🤨😏
Emilio
Emilio 04.11.2021, 21:11
Kup porządne opony i jeździj bezpiecznie.
wiochal
wiochal 04.11.2021, 19:48
Człowieku jeżdżę tamtędy od 30 lat o różnych porach dnia, ale wierz mi, że nigdy jeszcze w tym miejscu nikt nie spowodował " czołówki" . Nawet jadąc niezgodnie z przepisami w deszczu mając odpowiednie opony i umiejętności pojazdu na tym łuku nie wyprowadzisz w poślizg.
Emilio
Emilio 04.11.2021, 21:17
Masz rację... Ale jadąc bmw nawet najlepsze nie pomogą... To jest auto dla rozważnych! Jeżdżę prawie na co dzień i dalej się jego boję.(auto firmowe i nowe ! Tyl napęd)
Weronka_Parkowa
Weronka_Parkowa 04.11.2021, 15:51
Szaleje po Lubaniu "audica" na spec. numerach - ale tylko z tyłu: D7 SOKOL. Na przodzie ma tylko miejsce na tablice. Ma też parcie i tupot ale pod czaszką. Polecam tego furiata Policji co by go poskromić... Bo kogoś kiedyś walnie.
punisher
punisher 04.11.2021, 17:46
na mieszka 1 czesto go widze parkuje. nie trzeba dziękować🤣
Zntk
Zntk 04.11.2021, 16:32
Chodziłem z tym typem do jednej szkoły kiedyś.Cwaniaczek jak ich mało.
Hogsofwar
Hogsofwar 04.11.2021, 20:36
Charakterystyczna auto to różowe Audi A4 , jeździ jak wariatka ( widziałem kobietę za kierownicą ) tylko czekać na dzwona lub coś gorszego
Zenon
Zenon 04.11.2021, 15:10
Czas na nowe samochody może elektryk Model S Plaid TESLA
Zasięg 637 km
Przyśpieszenie 2,1 s 0-100 km/h
Maksymalna prędkość 322 km/h
Moc szczytowa 1020 hp
Julia
Julia 05.11.2021, 07:06
Świetna propozycja tylko za droga, no i tych stacji ładowania chyba jest za mało. Niemniej samochody Tesli wyposażone są w sztuczną inteligencję w postaci autopilota, który prawdopodobnie wybiłby z głowy kierowcy niepoprawne prowadzenie auta na tym zakręcie w Kościelniku.
Obserwator1
Obserwator1 04.11.2021, 15:02
Nic nie daje nauka na błędach innych! Dopiero w niedzielę zginął ,22 letni kierowca też BMW.Ciekawe ile ma ten ,,Kubica,, chyba jechał za wolno .Całe szczęście że nie zabił innych ciekawe czy mu to przemówi do rozumu jeśli go jeszcze posiada.Najlepiej odebrać lejce i niech jedźi hulajnogą!
Szofer
Szofer 04.11.2021, 14:05
Jak zwykle bmw, tył napęd i wszystko jasne, do tego słaby kierowca i wypadek murowany, tymi klamotami trzeba jeździć 40 km na godzinę, słaba ta marka, niedopracowana w ogóle, a droga w utrzymaniu masakra..
Pasażer
Pasażer 04.11.2021, 23:07
A co ma Marka BMW do tego ze często kupują ja młodzi bez doświadczenia??Skad wiesz ze jest niedopracowana 🤔🤔kierowcą testowym jesteś w BMW czy co !!! Kazdy samochód w nieodpowiednich rękach jest niebezpieczny….i nie ma tu żadnej różnicy czy na napęd na przód tył 4x4 8x8 !!! A ty Kubico w jednym poście oceniłeś stan drogi,umiejętności kierowcy i wystawiłeś ocenę jednej z największych Fabryk samochodowych świata,mamy doczynienia z wszechwiedzącym bezmyślnie stukajacym w klawiaturę Głą….. których w naszym kraju nie brakuje 🤦🤦
Leśna
Leśna 04.11.2021, 17:42
Ale ty *** jesteś
Janek
Janek 04.11.2021, 13:23
Zawsze jakis madrala glos zabiera. Filozof. Komentator od siedmiu boleści.
PawełB
PawełB 04.11.2021, 13:04
Poza "przodem" wygląda na to, że wcześniej uciekł mu też rozum. To znaczy przede wszystkim rozum.
Hmm
Hmm 04.11.2021, 15:30
Dlaczego?
Majki
Majki 04.11.2021, 14:17
Dokladnie tak jak piszesz rozum mu uciekl. Na furmanke niech sie przesiadzie
ggggg
ggggg 04.11.2021, 18:46
Szkoda konia :)

Pozostałe