Ciało 32-letniego Irakijczyka znalezione w busie

  • 03.11.2021, 11:03 (aktualizacja 03.11.2021, 11:30)
  • red.
Ciało 32-letniego Irakijczyka znalezione w busie

Podziel się:

Oceń:

Jeden z naszych czytelników trafił w sieci na nagrania z zatrzymania irackich uchodźców, które miało miejsce przy autostradzie A4 zaraz za naszą zachodnią granicą. W jednym z aut znaleziono zwłoki 32-letniego Irakijczyka.

Akcja niemieckiej policji miała miejsce w piątek 29 października, po otrzymaniu informacji o możliwym przemycie. Rano w pobliżu Schöpstal niedaleko autostrady A4 zauważono ludzi wysiadających z busa.

W wyniku przeprowadzonej akcji zatrzymano 22 Irakijczyków, kobiety i mężczyzn. Niestety w aucie przewożącym ludzi znaleziono zwłoki 32-letniego Irakijczyka, który najprawdopodobniej zmarł kilka godzin wcześniej. Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon mężczyzny.

Niemieckie służby federalne od piątku poszukują 42-letniego Turka, który przewoził uchodźców i zdołał zbiec. Zatrzymano natomiast 48-letniego kierowcę samochodu eskortującego, również obywatela Turcji.

22-osoby, które przeżyły są pod opieką niemieckich władz.

Nie próżnują również polskie służby graniczne, które tylko w październiku na naszej zachodniej granicy zatrzymały ponad 450 uchodźców i 41 przemytników. Cudzoziemcy byli zatrzymywani w grupach od 2 do kilkunastu osób.

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😊😊😊😊
😊😊😊😊 04.11.2021, 09:33
Lewactwo niech ich do swojego mieszkania przyjmie😊

Pozostałe