Rozbierają biurowiec ZNTK

  • 23.10.2021, 18:18 (aktualizacja 23.10.2021, 19:04)
  • red.
Rozbierają biurowiec ZNTK

Podziel się:

Oceń:

Ruszyła rozbiórka biurowca po nieistniejących już Zakłada Naprawczych Taboru Kolejowego w Lubaniu. Decyzję o rozbiórce podjął zarząd KSSEMP S.A. w Kamiennej Górze.

Wyburzony zostanie budynek dawnego biurowca oraz przedwojenny budynek administracyjny, który jest w jeszcze gorszym stanie, niż obiekt, który został wybudowany w latach 70-tych XX wieku. Wyburzenie obiektów ma być nowym otwarciem w strefie, ponieważ terenem interesują się potencjalni inwestorzy. Środki na rozbiórkę budynków pochodzą z budżetu SSEMP S.A.

red.

Zdjęcia (17)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rydzyk
Rydzyk 25.10.2021, 22:03
Niech nie zaczynają od rana człowiek chce pospać po nocce w pracy 🤔
😉
😉 25.10.2021, 14:25
Będą cegły na hotel na kamiennej,w końcu ma być duży 😉
Korba102
Korba102 25.10.2021, 06:13
Najpierw się niszczy konkurencję dla Niemiec później równa z ziemią infrastrukturę taki jest wynik działania pseudo solidarności i partii prookraglego stołu zniszczyć, jak najwięcej aby ludzie stali się niewolnikami Europy zachodniej. Dziś nierząd PiS zamyka kopalnie ponieważ wciąż Niemcy kazali a poprzednicy również zamykali ale to co robią teraz to przekracza wszelakie normy ponad 16 tys zakładów i małych firm PiS już wykończył ale ile przed nami? Wmawiają nam PO było gorsze ale gdzie skoro po dwóch kadencjach PO zniknęło około 6 tys zakładów mamy tu swoisty paradoks antypolskiej polityki pro okrągłego stołu.
Niszczyć, jak najwięcej NOWY WAŁ PiS to dowód na to, że korporacje będą wciąż wtórować kapitał a Trzoda czy Bydło modlące się do zwłok za łapówkę 509+ i jakieś 14 będzie popierać nierząd zbrodniczej partii i zarazem mafii na terenie polski a dzięki upośledzonego elektoratowi.
Bydło stoi za płotem ograniczeń a swoi z PiS śmigają między szczelinami tego polotu
Niedługo zbrodniczy dzień niepodległości a szabasgoim będą tyje malować na biało czerwono i nikt nie wie, że prawdziwa data powinna być 28 czerwca ponieważ w tym dniu podpisano traktat wersalski i w nim została zawarta umowa o powstaniu II RP ale bydło to nie interesuje ponieważ ważne, że PiS da dla użytecznych idiotów na nowe pudełko zapałek.
Dziś macie paliwo za 6 jutro będzie za 10 to się nazywa rząd PiS
Lektor
Lektor 25.10.2021, 16:16
Trzeba mieć zaniki pamięci, albo być nienawistnym użytecznym idiotą, żeby wypisywać takie bzdury. Za PO paliwo też było po 6 zł przy zarobkach o połowę niższych, po za tym prąd i paliwo drożeje w całej Europie i bardziej niż w Polsce. Jestem apolityczny i nie widzę sensu mieszania rozbiórki ZNTK z PISem, bo dla totalsów każdy temat dobry, żeby opluć rząd który robi dużo dobrego dla Polski.
SDAA
SDAA 25.10.2021, 18:59
haha nie bądź śmieszny, za PO baryłka ropy kosztowała 2-3razy tyle co dzisiaj. Włada sama psioczyła wtedy że należy akcyzę mniejszyć i co robią? Za PO ZUS dla przedsiębiorcy kosztował 1600 zł? Bo tyle teraz będzie kosztował. Za PO napoje były po 7-8 zł za 2litry? Masło po 5 złotych? Nie mówię o cenach samochodów czy mieszkań, twoje argumenty są bez sensu. Inflacja galopuje a jedyne co robi to zastanawia się w której spółce skarbu Państwa jest jeszcze miejsce dla ich rodzin
KJB
KJB 25.10.2021, 22:20
Nie ważne po ile baryłka mam to gdzieś, obchodzi mnie ile mi zoststaje w kieszeni. Za PO w 2015 kasjerka zarabiała 1100zł, teraz ponad 2000zł,poza tym pomóc dla dzieci, 13 i 14 emerytura, mama 4+,to są standardy europejskie, bo Tusk se pojechał do Brukseli a Polaków traktował jak niewolników z trzeciego świata, że miliony uciekły za granicę.
Xxx
Xxx 25.10.2021, 10:16
Filozofujesz, bredzisz, bluźnisz!!!, wypij walerianę i idź spać. Nienawidzisz ludzi, piszesz brzydkie rzeczy, opamiętaj się.
Rozbawiony
Rozbawiony 25.10.2021, 10:03
No faktycznie po wpisie widać że Korba go spłodziła.😀
avanti
avanti 25.10.2021, 03:14
"Terenem interesuja sie potencjalni inwestorzy"?!? O co z firma ABM Beton ze Zgorzelca, ktora miala postawic tam wezel betoniarski?
Jak pisaliscie 15.06.2021, firma nawet kupilajuz ta dzialke, a teraz co?
Odwidzialo im sie i znowu poszukiwani sa "potencjalni inwestorzy"?

https://www.eluban.pl/wiadomos…
czkawka
czkawka 24.10.2021, 23:49
Na mój gust, to te budynki należałoby wysadzić w powietrze jak najwyżej, przy akompaniamencie muzyki Vangelisa albo J.M. Jare'a z użyciem sprzętu do oświetlania dyskotek i koncertów. Projektory laserowe dużej mocy, stroboskopy, sztuczne ognie, fajerwerki......
Gonzo
Gonzo 26.10.2021, 07:56
i taczka spida na wejsciu zeby sie lepiej ogladalo
kto się zajmuję rozbiórką?
kto się zajmuję rozbiórką? 24.10.2021, 12:52
W chęcią przyjmę gruz.....)
Elektryk
Elektryk 24.10.2021, 10:53
W latach 90 miałem tam praktyki na elektryka jak wtedy tam starzy kradli torby im się urywały na drugi dzień nitowali ,szyli .Farby ,kable ,miedź ,śruby , blachy a co większe gabaryty to przez siatkę ....... A teraz cud się wydarzył nawróceni z kim nie zagadam co robisz?na działkę albo do kościoła PiS najlepszy 14 ta emerytura niechaj będą jak najdłużej ,a co ty myślisz ze coooo PO coś mi dało tylko kradli ,ale o Zakładzie zapomnieli jak im torby się urywały,,,,,
goya
goya 24.10.2021, 18:48
bo dawniej mówił ojciec do dzieci " pamiętajcie dzieciaczki, że nie wolno kraść, jeśli coś potrzebujecie musicie powiedzieć a tatuś wam z zakładu przyniesie"
Igor ®
Igor ® 24.10.2021, 15:12
Cała prawda!, tylko wtedy czarnoksiężnik mówił, że "z pracy to nie grzech".. i tak powstało pół miasta domków w mieście.

Już nie wpominając, że w zakładzie zamiast dyplomów i osiągnięć wisiały nagany za chlanie ...
Agonots
Agonots 24.10.2021, 14:45
Do dnia dzisiejszego tak jest, tylko ogólnie w kraju. Kradną na niesłychaną skale, wydają lekko nie swoje pieniądze, kupili ludzi za grosze, a większego syfu w Polsce nie było od 89r. Co niedziele siedzą w pierwszych ławkach w kościołach a w domach leżą krzyżem.
Do Henia G
Do Henia G 24.10.2021, 11:43
Heniu daj już spokój. Jeszcze cie Kaczor wyprowadzi na manowce....
czytelnik
czytelnik 24.10.2021, 10:50
Ciekawe czy pod brzózkami na dachu rosły kozaki :)
Dulska
Dulska 23.10.2021, 22:13
A co na to patronką św. Katarzyna? Przecież miała chronić zakład przed upadkiem! Msze tam odprawiali przed jej obliczeń i inne nabożne szamaństwa....
Monia