To nie przestępstwo, ale mieszkańcy Radostowa ostrzegają

  • 06.10.2021, 12:44 (aktualizacja 06.10.2021, 12:58)
  • red.
To nie przestępstwo, ale mieszkańcy Radostowa ostrzegają Zdjęcie dzięki uprzejmości Pana Wiesława

Podziel się:

Oceń:

Jak informują mieszkańcy Radostowa, dziś od rana po wiosce jeździ dwóch mężczyzn próbujących po okazyjnej cenie sprzedać narzędzia Makity.

Mężczyźni, poruszający się Skodą na czeskich numerach rejestracyjnych, wchodzą na podwórka i zagadują mieszkańców.

Tłumaczą, że mają z czymś problem, coś się zepsuło, ale mają w dobrej cenie narzędzia Makity. Jeden z mężczyzn jest dobrze ubrany i mówi po polsku z czeskim akcentem. - usłyszeliśmy w słuchawce telefonu.

Wprawdzie to nie przestępstwo, jednak należy zachować zdrowy rozsądek i pamiętać, że narzędzia kupuje się w sklepach, gdzie w razie awarii możemy skorzystać z prawa rękojmi czy gwarancji. Może zdarzyć się też tak, że będą pochodzić z kradzieży, a objazd wioski to jednocześnie złodziejski rekonesans.

red.

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr
Piotr 07.10.2021, 20:18
Do mnie kiedyś wjechali na pomarańczowych blachach. Do Henrykowa mówili, że kumpel leży w szpitalu chcieli sprzedać euro bo muszą zapłacić za szpital. A ja mówię, że ja nie kantor.
Teo
Teo 07.10.2021, 19:02
Jakiś tydzień temu widziałem dwie BMW "5'' identyczne na słowackich numerach, a w nich przypalani faceci chyba cygani.!! Wyjeżdżali z Aldika ,potem kręcili się po Lubaniu. Trzeba monitorować takich intruzów, i zgłaszać na Policję aby im się przyjrzeli zanim będzie za póżno!!
Powrót Złotoryja
Powrót Złotoryja 07.10.2021, 09:30
2 lata temu moją babcię w ten sposób zrobili na 1500 zł z agregatem podróbka wzywać policję handlują podrubkami
JAN
JAN 07.10.2021, 08:23
To żadni Czesi . Rumuni albo Bułgarzy w autach z Czeską rejestracją . I na pewno trzeba na nich uważać . Bardzo często atakują ludzi w Czechach na stacjach . Sam miałem taki przypadek.
Chore czasy
Chore czasy 06.10.2021, 18:39
Gadamy na Czechow... Prawda jest taka,ze to oni byli bardziej bystrzy wobec Turowa. A polaczki jak zwykle poszkodowani... Wymądrzamy się w europie i ch..mamy z tego. Tylko straty i do okoła wrogów.
Mark
Mark 07.10.2021, 21:04
Pamiętać należy że TSUE skazała kopalnię (Polskę) przed wyrokiem.
A to UE uczy nas demokracji i praworządności. Czechy tylko wykorzystują sytuację. A Nierząd wciąż ***em specjalnie albo niechcący.
marc55
marc55 06.10.2021, 22:01
Chore czasy, polaczek pisze o Polsce z malej litery a o czechach z dużej, żenada ....
Chore czasy
Chore czasy 07.10.2021, 09:43
I tu masz racje... Ale napisałem z małej litery nie bez powodu. Pozdrawiam
marc55
marc55 06.10.2021, 16:32
Jak w ogóle można w obecnej sytuacji (Turów) kupić cokolwiek czeskiego lub od Czecha ?????
Nawet na narty tam nie pojadę w tym roku na pewno !!!!
Andre
Andre 06.10.2021, 14:01
Rejestracja czeska z Pragi
Maro
Maro 06.10.2021, 13:41
Zadzwonić po policję, niech sprawdzą tych gagatków.
Lubań
Lubań 06.10.2021, 13:19
Na słowackich numerach, wyglądają na Cyganów.
jozin
jozin 06.10.2021, 13:47
To są czeskie numery, konkretnie Praga.
Lubaniak
Lubaniak 06.10.2021, 13:05
Sprzedawanie podróbek markowych produktów jest przestępstwem , zgłaszać na policję
😐