Pięć osób zatrzymanych

  • 28.09.2021, 11:19 (aktualizacja 28.09.2021, 12:02)
  • red.
Pięć osób zatrzymanych

Podziel się:

Oceń:

Policjanci lubańskiej komendy cyklicznie prowadzą akcje „Poszukiwany”. Jej efektem było zatrzymanie pięciu osób, czterech mężczyzn zatrzymano w ich miejscu zamieszkania, kobietę zatrzymano w województwie śląskim. Poszukiwani trafią do aresztu za kradzieże, włamania i oszustwa.

Funkcjonariusze z Lubania, Leśnej oraz Olszyny w miniony piątek (24.09.) przeprowadzili akcję "Poszukiwany" na terenie powiatu lubańskiego. Zatrzymali pięć osób.
51- letni mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w mieszkaniu. Poszukiwany był przez lubański sąd między innymi za oszustwa i trafił już do aresztu, gdzie odbędzie karę około 6 miesięcy pozbawienia wolności. Kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego, który ma na koncie kradzież. Sąd skazał go na 90 dni więzienia.

Kolejną osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości, był 44- letni mężczyzna, który ma do odbycia karę roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem i niszczenia i ukrywania dokumentów nie będących ich własnością.

Podobne akcje, w które zaangażowani są policjanci z Lubania prowadzone są cyklicznie.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Skazaniec
Skazaniec 29.09.2021, 13:04
Szczerze to bym zamienił więzienie na miotłę tylko daj możliwość. Idę siedzieć niebawem i wiem że odpocznę ,będę miał 3posilki,fryzjera,dentystę,wszystkie badania,telewizję,pinponga na świetlicy ,codzienny spacer i to wszystko darmo na zimę jak znalazl.pozdrawiam zakład karny na grodgera w JG
Pracujący
Pracujący 28.09.2021, 12:20
Jak widać darmozjadów przybywa. Nie narobimy na nich. Zagonić ich do jakiejś pożytecznej roboty. Niech może zamiotą chodnik wzdłuż starego szpitala, bo woła o pomstę do nieba.

Pozostałe