Spotkanie z pisarką

  • 25.09.2021, 16:16 (aktualizacja 25.09.2021, 16:27)
  • red./MiPBP
Spotkanie z pisarką MiPBP

Podziel się:

Oceń:

Biblioteka zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem Galerii nad Schodami będzie Agnieszka Lingas-Łoniewska, określana przez czytelników jako Dilerka Emocji.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską 14 października o godzinie 17:00, w Galerii nad Schodami (Rynek – Ratusz).

Wrocławska pisarka, zwana przez swoich czytelników Dilerką Emocji. Autorka ponad 30 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Kocha zwierzęta, ma cztery koty i psa. Od lat prowadzi autorską akcję Karma zamiast Kwiatka i na licznych spotkaniach autorskich zbiera karmę dla zwierzaków, którą potem przekazuje do wrocławskich fundacji.

W 2016 roku zajęła II miejsce w plebiscycie „Gazety Wrocławskiej” Kobieta Wpływowa, a od 2017 roku jest członkinią Kapituły Literackiego Debiutu Roku. W wolnym czasie, kiedy nie pisze (a zdarza się to czasami), czyta i ogląda seriale kryminalne. Jej pasją są także nordic walking i robótki ręczne.

(źródło: https://lubimyczytac.pl/autor/31372/agnieszka-lingas-loniewska)

red./MiPBP

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe