Groźny wypadek na DK-30

  • 10.09.2021, 17:07 (aktualizacja 10.09.2021, 18:08)
  • Źródło: Lwówecki.info
Groźny wypadek na DK-30 OSP Rybnica

Podziel się:

Oceń:

Podczas manewru wyprzedzania samochód osobowy, w którym podróżowało trzech pijanych mieszkańców powiatu lwóweckiego, zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Po zderzeniu tak traktor, jak i osobówka wypadły z drogi.

Trzy osoby z osobówki trafiły do szpitala. Wszyscy mężczyźni łącznie z kierowcą byli pijani.

9 września około 21. na krajowej 30. w Rybnicy doszło do groźnego wypadku. Z ustaleń policji wynika, że 21-letni kierujący bez uprawnień pojazdem marki Seat Ibiza, wyprzedzając na podwójnej linii ciągłej wjechał w ciągnik rolniczy. W wyniku zderzenia ciągnik wypadł z drogi. Na szczęście kierujący nie odniósł poważnych obrażeń.

Okazało się, że zarówno kierujący, jak i dwójka pasażerów osobówki była kompletnie pijana.

- Badanie na zwartość alkoholu w organizmie kierującego wykazało 1,5 promila. W tracie czynności okazało się, że jeden z pasażerów był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Cała trójka trafiła do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowa wszystkie okoliczności tego wypadku - czytamy w policyjnym komunikacie.

Źródło: Lwówecki.info

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr
Piotr 12.09.2021, 18:34
My płatnicy mamy ich utrzymywać zbliża się zima trzeba trafić do paki tam jest ciepło jeść dadzą za darmo nie trzeba płacić za nic. A ja za to że żarówka się przepaliła mandat mimo, że mówiłem mam zapasową i zaraz wymienię to Pan władza mówi za późno trzeba było sprawdzić przed wyjazdem. I mandat albo sąd.
Leonidas
Leonidas 10.09.2021, 21:36
Pijani ,poszukiwani,bez kuwa pracy a my podatnicy jeszcze bedziemy płacic za ich leczenie i ewentualny pobyt w wiezieniu...Nowy Ład !!
Zamist sie wziąć za złodzieji ćpunów i alkoholików to kuwa podwyższają mandaty do 30.000 tyś zł za brak świateł jak zapomnisz ,bo zapierniczasz w robocie i jesteś zmeczony i zdarza sie ze zapomnisz włączyć. Ale kuwapodatki masz płacić zeby utrzymać patologie!!!!
xyz
xyz 11.09.2021, 17:37
A po co? Wystarczy, aby pijany czy naćpany sprawca, ale taki na 100% sprawca (nagrany, cały tabun świadków, itp., żadnych wątpliwości co do sprawstwa) był Z URZĘDU obciążany wszystkimi możliwymi kosztami: akcji ratowniczej, leczenia, rekonwalescencji i rent poszkodowanych, itp. bez prawa zachowania na nim suchej nitki, nawet przez licytację całego majątku takiego ***a (ale tylko jego własności; nie rodziny). Po ewentualnym wyleczeniu przymus pracy. Nie chce pracować? Kiedyś widziałem taki program (niestety, tytułu nie pamiętam). Wybierano kilku wirażków z poprawczaka, wywożono na pustynię, step czy inne, mocno oddalone od najbliższej cywilizacji, odludne miejsce. Przez dzień czy dwa był z nimi specjalista od survivalu i pokazywał jak tam przeżyć. Potem opuszczał ich, i zostawali na dłuższy czas sami + kamera. Fajnie można było zauważyć, jak proporcjonalnie do pustki w żołądku, zanikało wirażkowanie, prężenie muskułów, a wracała socjalizacja i zdrowy rozsądek... Jak jeden taki turnus nie pomógłby, następny za dwa miesiące. I tak aż do skutku.
Kierowca
Kierowca 11.09.2021, 09:14
30 000 zł za brak świateł?. Człowieku zejdź na ziemię.
Emil
Emil 11.09.2021, 20:14
No tak30 000 poczytaj ustawy kierowco.

Pozostałe