Na żywo. Sesja Rady Gminy Lubań

  • 02.09.2021, 15:45 (aktualizacja 02.09.2021, 15:52)
  • red.
Na żywo. Sesja Rady Gminy Lubań Archiwum eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

O 16. rozpocznie się transmisja z obrad. W dzisiejszym porządku między innymi zaprzysiężenie nowej radnej z Nawojowa Śląskiego, ustalenie wysokości wynagrodzenia Wójta Gminy Lubań i zmiany w uchwale budżetowej na rok 2021.

Transmisja rozpoczyna się o 16. znajdziecie ją pod TYM LINKIEM.

Rada Gminy w Lubaniu
XLV Sesja w dniu 2 września 2021, godz. 16:00
w Urzędzie Gminy Lubań (ul. Dąbrowskiego 18, 59-800 Lubań), tryb zdalny

Porządek obrad

1. Otwarcie XLV Sesji Rady Gminy Lubań.

2. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Radnego Rady Gminy Lubań.

3. Ślubowanie Radnego.

4. Przyjęcie protokołu z posiedzenia XLI Sesji Rady Gminy Lubań z dnia 5 lipca 2021 r., XLII Sesji Rady Gminy Lubań z dnia 12 lipca 2021 r., XLIII Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lubań z dnia 29 lipca 2021 r., XLIV Nadzwyczajnej Sesji Rady Gminy Lubań z dnia 5 sierpnia 2021 r.

5. Sprawozdanie Wójta Gminy Lubań z działalności w okresie między sesjami.

6. Informacja Przewodniczącej Rady Gminy Lubań o sprawach dotyczących Rady w okresie między sesjami.

7. Podjęcie uchwały:

a) w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2021 rok,

b) zmieniającej wieloletnią prognozę finansową Gminy Lubań,

c) w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Lubań,

d) w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Lubań w roku szkolnym 2021/2022,

e) w sprawie uzupełnienia składu osobowego stałych Komisji Rady Gminy Lubań,

f) w sprawie aktualizacji Inwentaryzacji wyrobów azbestowych na terenie Gminy Lubań sporządzonej na potrzeby związane z przygotowaniem Programu Usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Lubań na lata 2015 - 2032.

8. Informacja o złożonych interpelacjach i zapytaniach.

9. Zakończenie obrad.

red.

Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lex
Lex 07.09.2021, 21:59
Świetna blokada komentarzy niestety prawda zawsze wypływa
Maks
Maks 06.09.2021, 15:36
Najlepiej innych oskarżyć za brak wiedzy i własne błędy - radnych, kampanie wyborcza i wszystkich dookoła. Niestety do zarządzanie urzędem potrzebna jest niezbędna wiedza. Wszyscy winni tylko nie ja. W każdej gminie dookoła jednostki strażackie skorzystały i otrzymały wsparcie na dofinansowanie, na zakup sprzętu, oprócz Gminy Lubań z powodu odmowy przez Wójta. Również haniebną decyzją było odmówienie środków na zakup sztandaru dla jednostki OSP, która od 70 lat służy mieszkańcom. Wstyd na całą okolicę! Kampania wyborcza już dawno się skończyła. Wklejanie zdjęć na facebooku nie zastąpi merytorycznej pracy w urzędzie. Dość zrzucania winy na postronne osoby. Jak Wójt może oświadczyć na sesji, że nie jest odpowiedzialny za wychodzące decyzje z urzędu Gminy - przecież to jest absurdalne. Wypada zapoznać się z przepisami i zająć się rzetelną pracą na rzecz Gminy i nie wypierać się popełnianych błędów. Manipulacja, kłamstwa, arogancja to nie jest dobry kierunek sprawowania władzy.
Wyborca
Wyborca 08.09.2021, 15:47
Szanowna Pani Wójt nie dając pieniędzy na sztandar dla osp Radostów popełniła Pani niewybaczalny błąd. Strażakom sztandar ufundowało społeczeństwo , a pani z tego społeczeństwa sama się wykluczyła. Wstyd brak kompetencji wyczucia.
kobra
kobra 05.09.2021, 12:39
Jest okazja wylewania pomyj... Czy kampania wyborcza trwa nadal.Aktywni aktywiści seba,student i jeszcze xxxxvvvyyy.to ludzie ,którzy nie pogodzili się z wynikiem wyboru mieszkańców gminy .Nowo wybrana Wójt pokonała druzgocącą kontrkandydatkę.To jest fakt.Ciągłe obrażanie ,wytykanie itp.tak faktycznie pokazują,że będzie trwać walka i szczujnia.Proszę zauważyć,że nikt nie ponosi odpowiedzialności za szykany a szanowni radni nie zajmują się ważnymi sprawami dla dobra gminy ,tylko szukają co by tu jeszcze spieprzyć.Kuriozum stało się odrzuceniem uchwały w sprawie wynagrodzenia Wójta ze względu na złą podstawę prawną, a na następnej podejmuję się uchwałę z tą samą podstawą prawną.Nie wspomnę o uchwalonej uchwale to po prostu świadczy o małostkowości .Kto poniesie koszty tego faktu może wnioskodawca odrzucenia uchwały z własnej kieszeni. Od zaprzysiężenia nowej Wójt widać,że jest obecna i podejmuje wiele inicjatyw na rzecz gminy.Gdzie jest współpraca radnych tzw. opozycji.....To jest gonienie króliczka.....,gonimy,gonimy i my Cię.Po co są komisje na których szczegółowo omawiane są uchwały ,na co dzień po Urzędzie '"CHYBA SPACERUJĄ PANIE RADNE"a mogły by uzyskać dodatkowe informacje,wyjaśnienia ,aby być przygotowane do podejmowania właściwych decyzji ,a nie wypracowanych.......A tak można uznać że to jak "MOPY SPRZĄTAJĄCE''. tu szurną tam zamiotą.Tu się zgadzają,tu rozumieją a później POPIS JEDNOSTKI NA SESJI z poparciem cz\ęści radych ...... Czy to jest ich decyzja,czy wypełnienie rozkazu.???Nie mniej jednak w dalszym ciągu Gmina Lubań jest w obrębie zainteresowania i ośmieszana .Myślę,że będzie to trwać do zmiany tronu.Wybraną Wójt ocenicie po dokonaniach ,a jak dotychczas widać nie boi się wyzwań jest kobietą z jajami i wie czego chce dla gminy.A ci co gonią króliczka to szkodzą rozwojowi gminy i wystawiają sobie świadectwo ,zbierają punkty w przyszłych wyborach.Wyborcy pamiętają.
Anna
Anna 08.09.2021, 12:48
Pisząc takie komentarze to wy wylewacie pomyje,robicie zamieszaniei siejecie nienawiść. Mieszkańcy ocenią pracę wójta i radnych po faktach i dokonaniach a nie po paru fotkach ze znanymi ludźmi czy łopatą. Ktoś chyba dobrze płaci za pisanie takich bzdur.
Seba
Seba 06.09.2021, 11:27
Szanowna Kobro napisałaś stek bzdur na podstawie błędnego własnego odczucia a nie oceny faktów. Zaczęłaś od tego, że nowa Pani Wójt wygrała wybory i spotyka ją rzekoma zemsta ze strony radnych opozycyjnych. O żadnej zemście nie może być tu mowy. Po prostu dokumenty na sesję muszą być przygotowane zgodnie z prawem i zachowane wszystkie obowiązujące procedury. Sesja rady Gminy to nie spotkanie przekupek , to najwyższy organ Gminy. Rada gminy działa zgodnie z prawem , a Ósemka radnych jest świadoma swoich obowiązków i zadań. Trzeba dodać, że nad prawidłowością wykonania ustawy samorządowej czuwa prokuratura i wszelkie działania przeciw ustawie lub nie zgodnie z duchem ustawy ocenia prokuratura. Gdyby tak było jak piszesz to Pani Wójt skierowała by sprawę do oceny przez odpowiedni organ. Radni cały czas udowadniają swoim działaniem, że ich celem jest rozwój gminy i są świadomi że ich działania oceniają wyborcy. Odczucia osób postronnych często wynikają z niewiedzy i nie znajomości faktów, bo przekaz z Sesji Rady gminy jest fatalny i być może manipulowany.
Ania
Ania 06.09.2021, 08:45
Nie wyszło z referendum zaczęło się jątrzenie. Dobrze, że mało ludzi czyta te bzdury. Pracę radnych i wójta ocenią mieszkańcy nie po przeczytaniu tych bzdur ale po efektach w życiu codziennym. W sobotę w Nawojowie Łużyckim odbyły się dożynki. Odbyły się dzięki pani radnej(tej z 8) i jej ciękiej pracy. Do przygotowań zaangażowała wielu mieszkańców. A nasza Pani Wójt wybrała zebranie OSP i nie zjawiła się na tak ważnej imprezie.Wiadomo od dawna, że początek września to czas dożynek. Takie zachowanie jest lekceważące dla mieszkańców.
Lex
Lex 05.09.2021, 20:26
Jak , zwykle za własne nieudolność i kłamstwa oskarżenia . Arogancji . kłamstw , manipulacji , braku wiedzy nie schowasz pod dywan. Ujawniać bezwzględnie wszelkie krętactwa .
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 04.09.2021, 20:48
Jak zwykle pytam ,gdzie mój komentarz?Odpowiedz na wpis” mieszkańca gminy”?
Mieszkaniec gminy II
Mieszkaniec gminy II 03.09.2021, 18:22
Ja myślałem, że po porażce w ostatnich wyborach niektórzy przejrzą na oczy - ale niestety byłem bardzo naiwny- co to za ludzie - teraz wiem, że porażka to ich pożywka - nie spoczną dopóki następnej osoby nie zniszczą. A dobro Gminy to tylko hasło wyborcze, bo to co do tej pory robią to nie świadczy o tym, że im na niej zależy- liczy się tylko kasa, zemsta, skłócenie ludzi i oczywiście wierne służenie guru. My mieszkańcy mamy tego dość. Nie do podważenia jest to, że Pani Wójt cieszy się szacunkiem wielu ludzi związanych z samorządem a wielka przegrana wręcz przeciwnie. Czy to jest tylko przypadek czy też ktoś sobie na to zapracował? Co by tu nie było napisane to i tak wiemy, że ta sytuacja będzie trwać do następnych wyborów- nawet to dobrze, że tak robią bo nie będzie wątpliwości przy urnie. Nie wiem kiedy zrozumiecie, że jesteście już śmieszni i żałośni - wasze postępowanie jest tak przewidywalne, że nie robi to na nikim wrażenia, wręcz przeciwnie wzbudza to litość i pożałowanie, że nie potraficie myśleć samodzielnie i brniecie w ten stan nienawiści. Pomimo wszystkiego życzę wam zdrowia, bo nie jestem człowiekim mściwym i w przeciwieństwie do was( tej 8) lubię ludzi i jestem szczęśliwy.
Lex
Lex 05.09.2021, 20:36
Szczęśliwy oddany manipulacji , lub uzależniony nie wypowiadaj się za wszystkich . Nie każdy jest zadymiony.
Zirytowany
Zirytowany 06.09.2021, 13:31
Też uważam, że nie każdy jest zadymiony - wśród mieszkańców są ludzie samodzielnie myślący, którzy nie potrzebują wskazówek guru. Tak więc ja też życzę wam zdrowia i powrotu do własnego rozumu - jeżeli jeszcze to możliwe?
mieszkaniec
mieszkaniec 03.09.2021, 13:04
a niw widzi student fatalnego zachowania radnego z Radostowa czy totalnego zachowania całej ósemki która nie zważa na innych i czy brak wyboru radnych do komisji nie jest większym obrzydzeniem i czy to nie jest brakiem kultury politycznej i te ciągle obrażanie Pani Wójt
Lex
Lex 03.09.2021, 21:46
Kłamstwa sklepowej i wrzaski, przerażają bardziej
;)
;) 03.09.2021, 16:01
Radny z Radostowa to wykrzykuje to co mu wygodne, raz że od dyskusji i wyjaśnień są komisje a wczoraj, że sesja rady
Teo
Teo 03.09.2021, 15:46
Jakie obrażanie pani WÓJT szczera prawda. Kłamstwo ma krótkie nogi manipulacja również
xyz
xyz 03.09.2021, 16:05
hehe kłamstw i manipulacji to można od ósemki się uczyć. Tak wczoraj kombinowali że Usyk i Jańczakowa przeciwko budowie siłowni u siebie zagłosowali
Ja
Ja 03.09.2021, 17:00
XYZ nie jesteś dobrze poinformowany. W Kościelnikach Dolnych siłownia istnieje już kilka lat i dobrze służy mieszkańcom,gościom i uczniom Szkoły Podstawowej w Kościelniku. Nie wstyd Ci tak kłamać?
Soltys
Soltys 04.09.2021, 06:09
Akurat to ty klamiesz dowiec sie dokladnie a potem pisz
Ja
Ja 04.09.2021, 17:29
Właśnie wiem i dlatego prostuję kłamstwa.
Lex
Lex 03.09.2021, 21:50
W Radostowie również jest xyz sprawdź.
Soltyska
Soltyska 04.09.2021, 09:09
Tak sa ale wRadostowie na boisku a bedzie stawiana w Radostawiu Gornym na placu zabaw i w Koscielnikach tez bedzie druga prosze nie pisac jak sie niezna prawdy soltyska
Ja
Ja 04.09.2021, 17:30
Sołtyska nie posiadasz prawdziwych informacji.Siejesz ferment
Barbara
Barbara 06.09.2021, 10:39
Jestem soltyska Radostowa Gornego i wiem co pisze i prosze nie mowic ze klamie soltyska
Lex
Lex 04.09.2021, 21:22
To jest główna specjalności i możliwości tej pani
Barbara
Barbara 09.09.2021, 14:22
Jeszcze raz pisze jestem soltyska Radostowa Gornego i wiem co pisze wiec prosze zadzwonic na numer solecki i wytlumacze
Zirytowany
Zirytowany 03.09.2021, 13:03
Ta sesja to kompromitacja przewodniczącej, która nie została wcześniej przeszkolona przez guru i gubiła się - wniosek radnego z Jałowca nie został przegłosowany- czy to celowo czy też z braku podstawowej wiedzy? Sesja zdalna, gdzie wcześniej wszyscy spotykali się na piknikach i imprezach- żenada. Problemy z transmisją - czy to też nie jest zasługą osób, którym zależy na tym aby później mówić, że to wina urzędu, obsługi? A ustalenie wynagrodzenia - wcześniej projekt uchwały nie pasował radnej z Kościelników Dolnych - ponoć zła podstawa prawna, a wczoraj została podjęta uchwała z tą samą podstawą prawną - dlaczego może wyjaśni? Takich pytań jest bardzo dużo i proszę nie myśleć, że wasze dalsze działanie na szkodę Gminy nie zostanie docenione podczas najbliższych wyborów. Ostatnie wybory pokazały, że mieszkańcy mają dosyć i chcą normalności. Wy jesteście następni w kolejce - jakoś te dwa lata wytrzymamy. Pewne jest to, że teraz wykorzystujecie to, że jesteście radnymi - ale radny się bywa a człowiekiem się jest. Nie zdziwcie się jak ludzie nie będą chcieli was znać - na szacunek trzeba sobie zapracować.
xxx
xxx 03.09.2021, 17:46
Oj nie zabłysnąłeś wiedzą. Podstawy o samorządzie się kłaniają. A tak chciałeś się popisać! I co nie wyszło.Z taką wiedzą i podejściem nie masz szans zostać radnym. W jednym masz rację - na szacunek trzeba sobie zapracować . Radni pełniący tą zaszczytną funkcję kolejny raz to uczynili ,skoro zostali wybrani.
Sąsiadka
Sąsiadka 03.09.2021, 16:08
Pani Teresa to powinna imprezę cykliczną w gminie organizować, mam nazwę FESTIWAL NIEKOMPETENCJI
Lex.
Lex. 03.09.2021, 15:30
Sposób sprawowania mandatu był oceniony podczas referendum. Wybierany radny i radna opuścili obrady taka tradycja
Student
Student 03.09.2021, 12:22
Zachowanie podczas obrad radnych Cwynara, Kalety i eksperta od wniosków formalnych z Pisarzowic wywołuje w człowieku wręcz obrzydzenie. Zastanawia mnie brak reakcji pani wójt, która ma zawsze dużo do powiedzenia w każdym innym temacie. Czyżby odpowiadał jej taki poziom? Nie wyobrażam sobie co by było, gdyby wyżej wymienione osoby mogły podejmować samodzielnie decyzję. Bardzo dobrze, że jest w radzie 8 radnych, którzy potrafią podejmować odpowiedzialne decyzję i reagować na hamstwo i brak wiedzy pozostałych. Apeluje do tych osób o minimum kultury oraz przeproszenie osób, które bezczelnie obrazili jeżeli rozumiom słowo kultura.
seba
seba 03.09.2021, 12:10
Ósemka Radnych poprawnie realizuje zadania powierzone Radzie gminy, kompetentnie podejmują uchwały, a inni radni kompromitują się chamskim zachowaniem podczas obrad Sesji wstyd.
mieszkaniec
mieszkaniec 03.09.2021, 13:10
Panie Seba proszę zastanowić się czy rzeczywiście wspaniała ósemka wykonuje zadania poprawnie i czy ich poprawki są uzasadnione czy tylko by utrudniać prac e pani Wójt, jeżeli są tak wspaniali to dlaczego komisje nie wypracowują zmian a wszystko jest dopiero zgłaszane na sesjach
ul
ul 04.09.2021, 12:17
Oczywiście działania Ósemki radnych są zgodne z prawem, zgodne z Ustawą samorządową i dla dobra gminy. Absolutnie nie mają na celu utrudnienia Pani Wójt. Pani Wójt winna przedkładać projekty uchwał zgodnie z obowiązującymi procedurami, a nie doszukiwać się złośliwości i celowych utrudnień. Tyle w temacie
Student
Student 03.09.2021, 12:08
Szanowna Pani z dobrą energią wykłada się pani na każdym kroku, budżet gminy ponosi koszty z tytułu na doradzce w kwocie około 1800 zl za usługę, osoby którą pani zatrudniła czy to są te rady z których pani korzysta na koszt podatników? Jak można w tak chaniebny sposób manipulować opinią publiczną, to już w tej gminie było wielokrotnie przerabiane. Niejednokrotnie w postach były wskazówki z których wynikało jasno, że kierowanie urzędem to nie jest to samo co zarządzanie sklepikiem na peryferiach. Osobiście powinna się pani zwrócić do rady z prośbą o możliwe jak najniższe wynagrodzenie do momentu kiedy zrozumie pani co to znaczy kierowanie urzędem oraz kto odpowiada za decyzję wychodzące z urzędu gminy, bo z wypowiedzi pani wynika, że nie ma pani o tym żadnej wiedzy. Podsumowując jest to żenująca kompromitacja.
Ja123
Ja123 03.09.2021, 18:38
Kierowanie Urzedem to nie jazda traktorem pod wpływem alkoholu szanowny panie randy
;)
;) 03.09.2021, 16:32
Student proszę wyjaśnij mi czym różni się prowadzenie sklepu od zarządzania oborą. Skro rolnik jest kompetentny to sklepowa również
Lex
Lex 04.09.2021, 21:14
Obora, sklep jest własnością prywatną urząd nie jest prywatną dojną krową. Za błędy płacą podatnicy , za głupie decyzje również.
Lex.
Lex. 03.09.2021, 21:41
Różni się obora , sklep jest prywatną własnością straty ponosi właściciel z własnych środków. Urząd nie jest własnością prywatną i dojną krową .
mieszkaniec
mieszkaniec 03.09.2021, 13:51
DROGI studencie ,współczuje wykładowcą Pana uczelni Widzi Pan tylko to co myśli ze to jest prawdą i oczywiście obrażanie Pani Wójt w stylu z kampani.. Zatroskany jest Pan o Koszty a nie widzi olbrzymich kosztów generowanych przez wspaniałą ósemkę za kolejne komisje
które nie podejmują decyzji
Maryjan
Maryjan 03.09.2021, 10:26
To ile bedzie nas kosztowac ta nieudolnosc i brak wiedzy pani wójt?
Mela
Mela 04.09.2021, 09:35
Marryjan Pani AAUU tak dobrze doradza ja by tu grysc Pania Wojt ach ta wladza lezy na watrobie
Lex
Lex 04.09.2021, 21:18
Doradzanie Pigi drożej kosztuje podatników .
mieszkaniec
mieszkaniec 03.09.2021, 13:54
Paie Martyjan
czy to nie jest szczyt szczyt chamstwa tak pisać i czy to ktoś Panu podyktował
mieszkaniec gminy
mieszkaniec gminy 03.09.2021, 12:03
Raczej zacietrzewienie większości skupionej wokół wielkiej przegranej w ostatnich wyborach prowadzi do wielkich problemów finansowych Gminy. Co kieruje tą grupą radnych którzy jak karne wojsko bez opamiętania torpedują prace Pani Wójt tym razem nawet doprowadzą do straty ok 20 tys złotych dofinansowania inwestycji w swoich miejscowościach. Byle tylko przeciw Pani Wójt.
Do tego te następne zaskakujące zmiany budżetu bez uzasadnienia podpisanych, nie mających chyba zupełnej orientacji co podpisują bo dostają gotowca od guru .
Oczywiście wynagrodzenie dla Pani Wójt na poziomie takim by Ją upokorzyć jak upokarzano poprzednio Pana Wójta.
Na koniec jeszcze popis z uzupełnieniem składów komisji.
W dalszym ciągu troje radnych nie ma prawa prac i głósowania w żadnej komisji , a przewodnicząca to toleruje a nawet popiera.
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 04.09.2021, 13:20
Dobrze ,ze nie wybierają żenująco niekompetentnych radnych do komisji , bo i po co ? A pani wójt zaczyna prace wiec i tak dużo dostała na początek.Niech się wykaże wiedza i umiejętnością współpracy z radnymi , bo z arogancja daleko nie zajedzie!
Lex.
Lex. 03.09.2021, 15:39
Wynagrodzenie powini obniżyć na max . Dalsza kompromitacja niebawem.
dyzio marzyciel
dyzio marzyciel 06.09.2021, 07:31
Czy to odkrycie kart co dalej... LEX....OPAMIĘTAJ SIĘ.
Lex
Lex 03.09.2021, 11:29
Ile już kosztuje?
Wyborca
Wyborca 03.09.2021, 09:37
Szanowna Pani Wójt i służby gminne odpowiedzialne za przekaz transmisji z Sesji Rady Gminy Lubań , dlaczego pozwalacie na kompromitacje siebie i gminy dając przekaz z obrad kompletnie niezrozumiały. Słowa co drugie urwane w połowie do czasu kiedy nie wszedł punkt o wynagrodzeniu Wójta od tego momentu przekaz z obrad stał się czytelny i wyrażny. Wygląda to na celową manipulację przekazem by internauci nie zrozumieli co ze strony urzędu zostało zaniedbane. Tak robił śp. wójt i czy Pani też ma zamiar stosować takie manipulacje. My wyborcy jesteśmy takim metodom zdecydowanie przeciwni. Gmina musi funkcjonować przejrzyście, transparentnie, a przekaz i działania wójta prawdziwe.
Lex
Lex 03.09.2021, 11:26
Na stanowisku informatyka zatrudniony jest ELEKTRYK, który wykonuje polecenia z oddaniem.
Janek
Janek 03.09.2021, 15:58
Kolego, nie zapominaj że elektryk został prezydentem, więc proszę o szacunek.
Lex
Lex 03.09.2021, 21:52
I wstyd do tej pory jest.
m
m 03.09.2021, 13:58
a jaki zawód wyuczony ma jeden z najmądrzejszych radnych
Obserwator
Obserwator 02.09.2021, 21:19
Widzę w gminie dalej jazda bez trzymanki. Najgorzej jak bieda do koryta się pcha
Lex
Lex 02.09.2021, 23:17
Widzę ciąg dalszy kłamstwa i manipulacji rodzina tradycja szanowna pani z dobrą energią .
Wyborca z Kościelnia
Wyborca z Kościelnia 02.09.2021, 21:11
Panie Kaleta, można było bez przekleństw, ale bardzo dobrze pan to ujął. A to co zrobiła Jańczak zapamiętam
Wyborca
Wyborca 03.09.2021, 09:49
Trochę zrozumienia. Pani Janczak zawalczyła jak zwykle o dobro gminy a pan Kaleta zaprezentował siebie takim jakim osobnikiem faktycznie jest . Wstyd przynosi wyborcom, którzy mu zaufali.
Lex
Lex 02.09.2021, 23:11
Kaleta głosował przeciwko własnej miejscowość . Zachowanie na obradach skandaliczne wręcz prostackie podobnie jak radny Cwynar , pokazali prawdziwe oblicze .
Ja
Ja 02.09.2021, 22:55
Drogi wyborco.Czego się czepiasz i straszysz Panią Jańczak? Sprawdź głosowanie. Nikt inny tylko sam Kaleta głosował przeciwko swojej miejscowości
Teo
Teo 02.09.2021, 21:01
Kolejny pokaz hamstwa tym razem popis radnego Kalety
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.09.2021, 20:32
Ktoś mi wyjaśni dlaczego radni z Radostowa i Kościelnika głosowali przeciwko budowie siłowni w miejscowościach, które ich wybrały? Bo tłumaczenie na sesji, że nie wiedzieli co głosują to tłumaczenie głupiego.
Lex
Lex 02.09.2021, 21:09
Nikt nic nie straci spokojnie. Pani wójt kłamstwa i nic więcej brak wiedzy wychodzi na potęgę.
Teo
Teo 02.09.2021, 18:16
6 nic niezrozumie kompletny brak mózgu
Teo
Teo 02.09.2021, 18:04
PANI WÓJT WSTYD I BRK WIEDZY RAZI
Teo
Teo 02.09.2021, 17:54
Skandal radnego pan Cwynar pkazal haniebne zahamowania wręcz skandaliczne
Ja123
Ja123 03.09.2021, 18:35
Pan Kaziu pokazał że jest facet z jajami 😊😊😊
?
? 06.09.2021, 15:49
Które , łaska dawno opróżniła zostały skorupy
Adam
Adam 02.09.2021, 17:46
Andzia walcząca, tylko sama już nie wie o co ten bój. Miejmy nadzieję, że Shrek wie.

Pozostałe