Jak zmienił się nasz region dzięki funduszom unijnym?

  • 04.08.2021, 13:44 (aktualizacja 04.08.2021, 14:58)
  • Źródło: UMWD
Jak zmienił się nasz region dzięki funduszom unijnym? UMWD

Podziel się:

Oceń:

Zainaugurowano wystawę „Dolny Śląsk w formie”. Pierwsza odsłona odbyła się w Legnicy. Ekspozycja zagości w 10 dolnośląskich miastach, aby mieszkańcy całego regionu mogli zobaczyć, co zmieniło się w ich najbliższym otoczeniu.

Prezentowana na wystawie ekspozycja to fotografie przedstawiające różne przedsięwzięcia dofinansowane dzięki funduszom unijnym. Oglądać ją będzie można do 17 sierpnia na legnickim rynku.

- Oglądając wystawę możemy zobaczyć fragment tego w jakim stopniu Dolny Śląsk zmienia się na lepsze dzięki funduszom unijnym. Nasza kondycja gospodarcza i pozycja w Europie to wynik wspólnej pracy Dolnoślązaków, ale także w dużej mierze efekt wsparcia, jakie oferuje nam Wspólnota. Jesteśmy jednym z liderów skutecznego wykorzystywania środków unijnych dlatego jestem przekonany, że potężna kwota jaką wynegocjowaliśmy na najbliższe 7 lat, pomoże nadal zmieniać nasz region - mówi marszałek Cezary Przybylski.

Podobne ekspozycje regionalne prezentowane będą także m.in. w Jeleniej Górze oraz Bolesławcu.

Źródło: UMWD

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

W żłobie leży
W żłobie leży 04.08.2021, 22:49
Po co nam te fundusze ? One ograniczają naszą suwerenność . Cholera z nimi . Niech tylko dadzą PIN do bankomatu i żegnamy się . Nikt nas nie będzie pouczał o LPG czy 5 G. My mamy 3D i to wystarczy .
Ćabej Sip
Ćabej Sip 04.08.2021, 17:03
Jakie fundusze unijne ? Przecież tam służył Tusk i inni euro ? Brać pieniądze z unii ? Nigdy, unie trzeba opuścić bo nas ogranicza.

W kraju kwitnącej cebuli mamy taki dobrobyt którego nam zazdrości zachód dzięki karakanowi i pinokiu, tutaj jest potęga. To oni wszystko w tym kraju stworzyli, włączcie tvpis i zobaczcie. Jak tutaj pięknie się żyje.
😁
😁 05.08.2021, 05:24
Cen adekwatnych do zarobków też nam zazdroszczą 😂
Sukces bo za Tuska było taniej a teraz inflacja poszła wyżej niż kaczorek mierzy wzrost.
Ale najważniejsze że posłowie zarobki o kilkadziesiąt - sto procent a emerytury co tam. W podatkach zabiorą więcej dadzą 900 13tki i niech się cieszą.
Zmorą każdego pisowca jest Pan o nazwisku na 4 litery. Tak są w niego wpatrzeni że nawet paliwo w jego ceny poszło.
Twoj Stary
Twoj Stary 04.08.2021, 20:15
xD chlop pijany

Pozostałe